Jump to content
Dogomania

PRZYBORÓWEK ZABIŁ PSA BEZ PYTANIA OPIEKUNA! SZAFIR ZA TM [*] !!!!!! Zabrano mu szansę


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mk999']Każde uśpienie psa z powodu agresji budzi we mnie bunt,
bo w większości przypadków to słowo jest wykorzystywane do usprawiedliwienia eutanazji.[/QUOTE]

Gdyby Szafir nic nie zrobił, to uwierz mi - p.Wanda by go nie uśpiła.
Ten pies nie tylko zachowywał się agresywnie, on pogryzł wolontariuszkę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']To jest następne wzorcowe schronisko , gdzie nic się nie dzieje, wszystko ok ?
Czytałam artykuły o tym schronie, kontrolach , może napisać do TVN Uwaga.
Oni często zajmują się podobnymi sprawami.[/QUOTE]
jProsze napisz ,ale zeby tam sie przebic jest bardzo ciezko,gdyz tam reka reke myje.Moze media uratuja psy ,oby nie bylo za pozno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']jProsze napisz ,ale zeby tam sie przebic jest bardzo ciezko,gdyz tam reka reke myje.Moze media uratuja psy ,oby nie bylo za pozno[/QUOTE]

Dokładnie. Tylko nie wiem czy odpiszą. Ja kiedyś do nich pisałam - odpowiedzi do dziś nie otrzymałam... Ale spróbować nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest powód do uśpienia psa,ugryziemie wolontariuszki.
Wolontariusz nie powinien asystować lekarzowi przy badaniu psa, ale osoba która umie ochodzić się z takim psem, tym bardziej dużym , który jest silny i najczęściej boi się zabiegów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']To nie jest powód do uśpienia psa,ugryziemie wolontariuszki.
Wolontariusz nie powinien asystować lekarzowi przy badaniu psa, ale osoba która umie ochodzić się z takim psem, tym bardziej dużym , który jest silny i najczęściej boi się zabiegów.[/QUOTE]

On nie ugryzł, tylko pogryzł.
Nawet weterynarz sobie nie mógł poradzić.
Osoba ta z psem umie się obchodzić, ma 30 lat, pracowała już kiedyś w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego pies nie miał kagańca, obowiązkiem każdej osoby która pracuje lub pracowała w schronisku i asystuje lekarzowi przy zabiegach jest nałożenie kagańca, czy to jest mały pies czy duży pies a , 14 - dniowa kwarantanna psa to wymóg po pogryzieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']A dlaczego pies nie miał kagańca, obowiązkiem każdej osoby która pracuje lub pracowała w schronisku i asystuje lekarzowi przy zabiegach jest nałożenie kagańca, czy to jest mały pies czy duży pies a , 14 - dniowa kwarantanna psa to wymóg po pogryzieniu.[/QUOTE]

Kaganiec był uszykowany.
Nie zdążono psu go założyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Gdyby Szafir nic nie zrobił, to uwierz mi - p.Wanda by go nie uśpiła.
Ten pies nie tylko zachowywał się agresywnie, on pogryzł wolontariuszkę!!![/QUOTE]

Z tego co tu pisaliście wolontariuszka nie miała ani jednej rany, tylko siniaki.
Pogryzienie oznacza ranę, naruszenie ciągłości skóry, zadrapanie NIE JEST pogryzieniem.

Pies został zamordowany i będę o tym trąbić do końca świata.
PIES NALEŻĄCY DO KOGOŚ INNEGO, za hotelowanie którego co miesiąc wysyłano pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zgadzam sie-pies został zamordowany i bedziemy to powtarzać do końca życia.Nie wolno było tego zrobić bez powiadamiania o sytuacji opiekuna.Mieliście obowiązek ją powiadomić.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mk999']To jest następne wzorcowe schronisko , gdzie nic się nie dzieje, wszystko ok ?
Czytałam artykuły o tym schronie, kontrolach , może napisać do TVN Uwaga.
Oni często zajmują się podobnymi sprawami.[/QUOTE]

jest watek na dogo :

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/34738-%C5%9Aciana-psiego-p%C5%82aczu-Bia%C5%82ogard-reaktywacja"]http://www.dogomania.pl/threads/34738-%C5%9Aciana-psiego-p%C5%82aczu-Bia%C5%82ogard-reaktywacja[/URL]


xmartix - jak w ogole wpadlas na pomysl zeby Szafira dac do hotelu akurat TAM ???

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='wellington']jest watek na dogo :

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/34738-%C5%9Aciana-psiego-p%C5%82aczu-Bia%C5%82ogard-reaktywacja"]http://www.dogomania.pl/threads/34738-%C5%9Aciana-psiego-p%C5%82aczu-Bia%C5%82ogard-reaktywacja[/URL]


xmartix - jak w ogole wpadlas na pomysl zeby Szafira dac do hotelu akurat TAM ???[/QUOTE]
-------------------------
Poprostu-ufała.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']-------------------------
Poprostu-ufała.
Waldek[/QUOTE]

Watpie...
Za duzo i za czesto przeciez pojawialy sie watpliwosci co do dzialan tego calego konglomeratu, a xmartix nie jest na dogo od wczoraj.
Rozumiem ze byla sytuacja podbramkowa, mozna wiec bylo psa tam umiescic prowizorycznie na okres zanim mu sie znajdzie inny hotel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Tam pojechał niejeden pies, był jeszcze staruszek z Wrocławia którego dziewczyny po akcji z Szafirem chciały szybko odebrać, ale też nie dożył do dnia transportu.
Wtedy sporo osób myślało że to super miejsce.[/QUOTE]

a co sie stalo z tym drugim staruszkiem - tez "agresywny"?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='wellington']Watpie...
Za duzo i za czesto przeciez pojawialy sie watpliwosci co do dzialan tego calego konglomeratu, a xmartix nie jest na dogo od wczoraj.
Rozumiem ze byla sytuacja podbramkowa, mozna wiec bylo psa tam umiescic prowizorycznie na okres zanim mu sie znajdzie inny hotel.[/QUOTE]
-----------------------
Matko jedyna-za moment dojdzie się do wniosku,że winny jest..no własnie kto?
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam wtedy, kiedy Szafir tam jechał ludzie mieli o tym miejscu dobrą opinię, zwłaszcza że wtedy nikt nie wiedział z kim pani Wanda współpracuje.
Ten drugi pies - staruszek umarł albo został uśpiony podobno z powodu ciężkiej choroby. Niestety nie mogę sobie przypomnieć jego imienia. Też był tam na hoteliku i o uśpieniu po prostu poinformowano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']-----------------------
Matko jedyna-za moment dojdzie się do wniosku,że winny jest..no własnie kto?
Waldek[/QUOTE]
Waldek - chyba mnie zle zrozumiales , albo ja sie nieszczesliwie wyrazilam, przepraszam.
Nie obwiniam xmartix bo wiem ze jest b. [U]rozwazna[/U] osoba z wielkim doswiadczeniem i poczuciem odpowiedzialnosci.
Po prostu jestem zdziwiona ze w chwili przekazania Szafira nie dotarly jeszcze do niej zadne pogloski o tym miejscu.

Neris, dziekuje za wyjasnienie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tak-zrozumiałem żle.Dzięki za wyjaśnienia,bo gdybym miał jeszcze siły-a przygnębił mnie bardzo watek o uśpionej suce Blance- to bym się z Tobą Wellington pokłócił,a że b.Ciebie cenię to by mi w wyniku kłótni było przykro...
Waldek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...