Jump to content
Dogomania

jakie gazety na temat psów czytasz??


Psiunia

jakie gazety na temat psów najczęściej czytasz??  

1046 members have voted

  1. 1. jakie gazety na temat psów najczęściej czytasz??



Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja najbardziej lubię "Mój Pies". "Przyjaciel Pies" też kupuję ale od jakiegoś czasu zaczął "schodzić na psy" - coraz więcej reklam i artykułów "o niczym". Takie mam wrażenie. "Pies" to już supełnie inne czasopismo - to już bardziej fachowe - ale jak kupię numer od czasu do czasu i poczytam te błędy, które się tam pojawiają (literówki, powtórzenia wyrazów, zjadanie wyrazów, błedne podpisy zdjęć itp) to mnie zniechęca do czytania kolejnego numeru. Więc nie czytam każdego numeru. Mają tam kogoś kiepskiego do składania tych artykułów. Niektóre relacje z wystaw to się czyta jakby je dziecko pisało.

To w sumie tylko te 3 numery czytuję,w tym 2 co miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuje ,,Moj pies" co miesiac, lubie ta gazete a ,,Przyjaciela psa'' tez czasem czyta ale wydaje mi sie mniej ciekawy. W sumie obu tych gazetach sa ciekawe, lekkie artykuly ale wieksza sympatia darze ,,mojego psa";) Gazety ,,Pies'' nigdy nie czytalam ale sie rozjerze za nia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Pies to oficjalny organ ZK. Każdy kynolog powinien go czytać.[/quote]A gdzie jest napisane, że jeśli ktoś chce wystawić psa, to musi kupić to pismo? :lol: Jeśli już coś ciekawego jest, to to, że są wyczerpujące artykuły o wystawach, na których on czy ona była :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Pies to oficjalny organ ZK. Każdy kynolog powinien go czytać.

[/quote]
A co rozumiemy przez słowo "kynolog"?
Jeśli miłośnik wystaw, to pewnie tak.
Ale jeśli chodzi o zwykłego psiarza, to nie sądzę. Wpadły mi w ręce 2 czy 3 numery "Psa" i szczerze mówiąc niezbyt mnie ta gazeta zaciekawiła. Fakt, całkiem ciekawe mają artykuły o rasach, ale poza tym, to głównie wystawy, wystawy, wystawy... Jeśli kogoś strasznie interesuje, to OK, w końcu to gazeta ZK i jako organizator tychże wystaw, powinien o nich pisać. Ale takiemu wystawowemu laikowi jak ja na nic informacje o zwycięzcach poszczególnych ras, klas itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja czytam regularnie i nieprzerwanie od 3(?) lat Przyjaciela Psa i wydaje mi się że ostatnio PP jest coraz lepszy.Jest więcej stron i nowe rubryki:) Kupiłam listopadowego Mojego Psa ale stwierdziłam że to nie to samo i chyba już przywykłam do PP. Więc jednak nie przerzucam się na MP tylko zostanę przy PP:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja od 2004 roku kupuję PP. Pamiętam swójpierwszy numer: Byłam chora i rodzice kupili mi go, żebym miała co rboić - był taki śliczny wilczurek na okładce
A MP kupuję... od jakiegoś roku
I żadnego numeru nie wyrzucam. I dzięki temu mam straszny pieprznik w pokoju XD

Link to comment
Share on other sites

Coz...
Ja czytam mojego psai uwazam ze jest naprawde super.
Fajne artykuly, ciekawe. mam prenumerate.
PP no ujdzie.... czytam czasami.. ael chybapomysle nad prenumerata bo fajne artykuly tez sie zdarzaja.
PIES no coz... fajna gazeta dla pasjonata kynologi jezdzacego ciagle na wystawy ;) A ja ze mam pospolitego burka jestem ciemna :oops:
I te sprawozdania z wystaw nie mnie nei interesuja.
jednak mysle ze jeslibym jezdzila na wystawy i miala psa z rodowodem i wiecej sie na tym wszystkim znala z checiambym go kupowala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I tak na polskim rynku są tylko 4 tytuły wydawnicze na temat psów, więc ankieta mnie nie interesuje :cool1:

A ZKwP to komunistyczna frakcja, więc czytanie ich wydań i należenie do związku jak dla mnie mija się z celem. Szczególnie to kolesiostwo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...