Jump to content
Dogomania

jakie gazety na temat psów czytasz??


Psiunia

jakie gazety na temat psów najczęściej czytasz??  

1046 members have voted

  1. 1. jakie gazety na temat psów najczęściej czytasz??



Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tez uwazam ze Przyjaciel Pies jest lepszy, kupuje go od poczatku czyli, hmm, juz jakies 8 latek :)
Moj Pies kupuje kolo 5 lat.
Z pozostalych wpadly mi w rece kilka razy Psy mysliwskie i Pies. W tej pierwszej nie znalazlam wiele ciekawego bo nie pasjonuje sie jakos wyjatkowo psami mysliwskimi, a poza tym cena zwala z nog :) Pies jest dosc ciekawy i profesjonalnie napisany, ale ciekawe artykuly gina w potoku reklam, ogloszen i relacji z wystaw, z ktorymi ja poki co nie mam wiele wspolnego :)

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie dla mnie Mój pies.Naprawdę ostatnio baardzo sie fajny zrobil,duzo ciekawych artykułów np -rózne metody wypracowanie jednej komendy wg najlepszych szkoleniowców,sporo o zdrowiu,duzo nowości a artykuły raczej wyczerpujace a nie "czy wiesz,ze" .Przyjaciel Pies wg mnie jest przeznaczony raczej dla młodszych czytelników którzy wolą pooglądać ładne fotki i przykleić plakat na ścianę,Mój Pies raczej dla pasjonatów kynologii.

Link to comment
Share on other sites

ja zdecydowanie najczesciej MP.
zdaza mi sie kupc od czau do czasu PP, ale to tylko wtedy kiedy zaciekawi mnie jakiś artykul.
Najbardziej lubie PSA ale jest on nieststy u mnie dość ciezko dostępny i kupuje tylko w tedy jak pojade gdzies do miasta.

Link to comment
Share on other sites

A ja kupuję wszystkie:evil_lol: Chociaż najdłużej "Mojego psa" i muszę stwierdzić, że zmienia się na korzysc:lol: "Przyjaciela Psa" kupuję regularnie każdy numer dopiero od ok. 3 lat, wcześniej wydawał mi się takim sobie pisemkiem dla młodszych czytelników:cool3: Natomiast z utęsknieniem czekam na "Psy mysliwskie":loveu: ....tylko ta cena i dwa miesiące czekania...:shake:
No, a PIES wiadomo, trzeba wiedzieć co w trawie, tzn. w hodowli psów piszczy:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mi się jakiś czemu temu skończyła prenumerata "Mojego Psa". Mam już tyle tych numerów, że nie mam gdzie ich trzymać. A nie wyrzucam bo czasem się przydają. Musze zaprenumerować znów, bo żeby kupić to trzeba do Warszawy jechać. U mnie nie ma w żadnym sklepie, szukałam nie raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...