Jump to content
Dogomania

jakie gazety na temat psów czytasz??


Psiunia

jakie gazety na temat psów najczęściej czytasz??  

1046 members have voted

  1. 1. jakie gazety na temat psów najczęściej czytasz??



Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co? :lol: jak bym tak kupowala co miesiac takie gazetki to bym zbankrutowala.

A dlaczego to takie dziwne? :o A Ty nie czytasz np.w Empikach takich czasopism? Po co kupowac jak mozna na miejscu przeczytac nie placac za to :wink: , jak cos mnie zainteresuje to wtedy kupuje.

Link to comment
Share on other sites

Z tych wymienionych tutaj, najlepiej się prezentuje "Przyjaciel pies", ale coś zauważam że ostatnio jakby zrobił się mniej profesjonalny, jeśli mozna tak powiedzieć. Tak jakby poziomem zbliżał się do czytelników o średniej wieku 12 - 13 lat :wink:

Link to comment
Share on other sites

Z wymienionych czasopism, na ile je pamietam z Polski i na ile mam mozliwosc do nich zajrzec, kiedy akurat jestem w kraju, to "wychowanie psow mysliwskich" nic mi nie mowi, "pies" jest OK, "przyjaciel pies" i przede wszystkim "moj pies" to w porownaniu z np. "psem" komiksy dla dzieci i - zwlaszcza "moj pies" - absolutna strata pieniedzy.

Jedynie kaciki weterynaryjne i czasem porady wychowawcze da sie czytac, ale to troche malo.

Zreszta co do "mojego psa" - nawet w necie bylo juz sporo protestow przeciw takiemu traktowaniu czytelnikow.

Z czasopism "netowych", warto poczytac "Nasze Psy", czyli www.naszepsy.pl

Jesli ktos zna niemiecki, to polecam - z papierowych - austriacki "WUFF", z ktorego zreszta przetlumaczylem pare artykulow na dogomanie, jest to chyba najpowazniejszy "nie-specjalistyczny" (w sensie nie-poswiecony konkretnej grupie ras) miesiecznik z tej "branzy", zamieszcza sporo o pracach naukowych zwiazanych z kynologia.

"Deutsches Hundemagazin", "Partner Hund", "Hundewelt" - do zaakceptowania. "Hundewelt" wydaje np. specjalne zeszyty tematyczne, mam jeden o szkoleniu i jest calkiem do rzeczy.

Z netu - bardzo ciekawe i dajace do myslenia jest www.hundezeitung.de - warto zajrzec.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Mam 4 numery "Mojego psa" ale tylko ze wzgledu na fakt,ze zamieszczano tam ogloszenia o sprzedazy szczeniat.Mam juz psiaka-nie kupuje.Moja ocena tego miesiecznika to 3+ ale tylko dlatego,ze zdarzy sie w miare ciekawy artykul.Szkoda,ze nie zamieszcza sie tam bardziej profesjonalnych informacji a redakcja stawia na zdawkowosc.Innych pism nie czytalam moze to blad,ale z gory zakladam,ze szkoda pieniedzy.Czytalam ostatnio Johna Fishera"okiem psa" nie jest to rarytas ale dobra,polecam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja od 4 lat zbieram "Przyjaciel pies"

Klika egzemplarzy mam "Pies" i "Mój pies", ale sądzę, że "Przyjaciel pies" jest NAJLEPSZY. Jest tam wszytsko!!!!! Moim zdaniem po nim jest "Pies", ale "Mój pies" nie podoba mi sie!!!

:D

___________

Pozdrówka :wink:

Dominisia i moja charcica polska Ariczka i

moje kotki : 7,5-letni Bidabliu oraz 2-miesięczna Fanta :kociak:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ja od 4 lat zbieram "Przyjaciel pies"

Klika egzemplarzy mam "Pies" i "Mój pies", ale sądzę, że "Przyjaciel pies" jest NAJLEPSZY. Jest tam wszytsko!!!!! Moim zdaniem po nim jest "Pies", ale "Mój pies" nie podoba mi sie!!!

:D

JA zbieram "przyjaciela" od 5 lat i nie narzekam... chociaż ostatnio cuś mu się kiepści... nie wiem, jakoś wcześniej chętniej go czytywałam...

Teraz częściej czytuję Dogomanię :lol: 8)

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...