Jump to content
Dogomania

lalka dla psa i inne bzdury, czyli czego to ludzie nie wymyślą


*Monia*

Recommended Posts

Nie wiem czy już tego kiedyś gdzieś nie pisałam, ale mój Korczysław ma talent mediatorski.
Pokłóciłam sie z chłopem i siedzimy na kanapie, żadne sie honorowo nie odzywa, chociaż w zasadzie nie pamiętamy o co poszło.
Korek podchodzi, siada i patrzy na mnie, na niego, na mnie...
I nagle jak nie beknie siarczyście!
My oboje w śmiech, już po kłótni a Korczyław siedzi dalej z głupia miną :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aina155'][SIZE="1"]Pytanie totalnie odbiegajace od tematu- matko jedyna co Ty studiujesz? :crazyeye:[/SIZE][/quote][SIZE="1"]Logistyke, od pazdziernika zaocznie jeszcze drogownictwo, bo jestem dziwadlo i kocham drogi, ulice, sygnalizacje swietlna i komunikacje miejska :loveu:[/SIZE][quote name='*Monia*']Z obrzydliwego zachowania Hexoliny mi się coś przypomniało :razz:. Wąchałyśmy z mamą perfumy i przyszła Hexa do nas. Najpierw podeszła do mnie, a później do mamy. Po jej powąchaniu zrobiła dziwną minę i zwymiotowała. Myślałam, że ze śmiechu padnę, ubaw miałam przez dłuugi czas :lol:. Mina mamy bezcenna :evil_lol:.[/QUOTE]Z czyms mi sie to kojarzy, ale i tak... Oplulem monitor! Daj Hexie ode mnie dodatkowego glaska na dobranoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"]Ambitny jesteś :razz:[/SIZE]

Kojarzy Ci się, bo gdzieś o tym pisałam. Z mamuśki do tej pory czasem żartuję, żeby uważała, bo mi się sprzątać nie będzie chciało :evil_lol:. Hexa głaska dostanie jak moje nóżki staną w końcu na polskiej ziemii (czyli za niewiele ponad tydzień :multi:). Ale jak będę dzwonić to przekażę pozdrowienia i wyrazy uznania. Ona mnie za każdym razem pozdrawia drąc paszczę- na 20-30 min. rozmowy z mamą to jest z 5 minut szczekania Hexoliny :cool1:, więc tym razem ja jej przekażę.



PS. Chyba trzeba tytuł zmienić, bo temat z lalką ma niewiele wspólnego. Ma ktoś jakiś pomysł? "Lalka dla psa i inne dziwaczne pomysły"? Mało twórcza jestem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin'][SIZE="1"]Logistyke, od pazdziernika zaocznie jeszcze drogownictwo, bo jestem dziwadlo i kocham drogi, ulice, sygnalizacje swietlna i komunikacje miejska :loveu:[/SIZE][/QUOTE]

[SIZE="1"]W naszym kraju drogi kochasz? :evil_lol: Podziwiam za wytrwala milosc do nich :eviltong:[/SIZE]

PS. Ale temat bardzo fajny, nie ma to jak sie posmiac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"]U nas w kraju przynajmniej pod górę tak dużo nie ma. W Norwegii to dopiero ciekawe drogi są- serpentyny, przepaście, skały i większość pod górę albo z góry...[/SIZE]

PS. Ale temat trzeba zmienić, żeby nie było, że offa robimy ;). Przyjemny temat pozwala się oderwać od codzienności :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

"Logistyczne aspekty tamponow dla suk i psich seks-lalek" :evil_lol:

Serpentyny i u nas sa, jezdzil kto w okolicach Szczecinek-Polczyn Zdroj? :evil_lol: I ja nie twierdze, ze kocham nasze drogi w takim stanie, w jakim sa - ja wlasnie chce w mojej pracy udowodnic, ze moze byc lepiej. Hell, ze mozna porzucic w duzej mierze zapychanie po miescie wlasnym samochodem. Taka Kurytyba na przyklad mi sie marzy...

Link to comment
Share on other sites

Ty chcesz żebym bana dostała za taki tytuł :mad:?
"Psie (sex) lalki i inne głupie pomysły właścicieli" :eviltong::eviltong:

Ja tylko jestem posiadaczką prawka, a nie użytkowniczką ;). Po Warszawie to ja tylko o 4 nad ranem jechałam, bo w dzień bym nie wytrzymała pchania się w te korki. Ale z mojego zadoopia jest tak dobry dojazd do centrum (18-19 minut), że samochodem by nawet się nie opłaca jechać.
Jak udowodnisz w swojej pracy to zacznij w życie wprowadzać, może coś zmienisz w naszym super kraju :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Tylko jak pomysl zwiazany z obwodnica Wawy bedzie powodowal to, ze moje miasto zostanie zapchane jeszcze bardziej niz juz jest, to ja jestem przeciw jej budowie.

Bo nie wiem jaki geniusz od drog (bez obrazy ;)) wpadl kiedys na pomysl, ze obwodnice Wawy puszcza przez moje miasto :angryy: No pomysl sam w sobie swienty, tylko jest jeden problem -> w moim miescie nie ma czegos takiego jak obwodnica i caly ruch (glownie tiry, bo przeciez to trasa krajowa) idzie przez centrum miasta :angryy: Obwodnica miasta sie buduje, nie wiem od jakiego czasu, ale ostatnio sa pierwsze sukcesy, bo podobno juz asfalt gdzies tam wylewaja.

No to taki totalny offtop :diabloti:

A teraz na temat: "Totalne bzdury posiadaczy psow"?

Link to comment
Share on other sites

To gdzie ty mieszkasz? Mam rodzinę pod Sochaczewem i tuż pod ich oknem jeżdżą tiry dzień i noc - masakra i spać u nich przez pierwsze dni nigdy nie moglam :shake:. Na mojej 'wsi' cicho, spokojnie, pola, łąki i nawet kurki widziałam u kogoś dalej mieszkającego :evil_lol:.

Pomysł na temat mi się podoba :multi:

EDIT: Zmieniłam. Może być??

Link to comment
Share on other sites

Od Sochaczewa na poludnie, ale nie wiem ile dokladnie, mysle ze jakies 20 km [SIZE="1"](w kazdym razie w Żyrardowie- powinnas mniej wiecej wiedziec gdzie to jest, a przynajmniej tak mysle ;))[/SIZE] ;) Ale to ta sama cydowna trasa :loveu::loveu::loveu:

Ps. Mi sie wydaje, ze tak :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']Tylko jak pomysl zwiazany z obwodnica Wawy bedzie powodowal to, ze moje miasto zostanie zapchane jeszcze bardziej niz juz jest, to ja jestem przeciw jej budowie. [/quote]No niestety, w Naszym Cudnym Kraju tak jakos madrze sie robi, ze obwodnice wiekszych miast sie przepuszcza przez juz istniejace mniejsze miejscowosci [albo buduje w takiej odleglosci, ze po 10 latach i tak obwodnica jest w miescie :roll:], co jest paranoja... Polecam na google maps spojrzec na Paryz, Rzym, czy nawet Moskwe, a pozniej na Warszawe.

Nieco bardziej on topic: temat chyba pasuje idealnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...