Jump to content
Dogomania

Wilno 2xCAC 5-6.09


pati1033

Recommended Posts

[B] 2x CAC 5-6.09.2009[/B]


2 termin zgloszen do 10.08
3 termin - 17.08


[CENTER][CENTER][B]2009.09.05[/B][/CENTER][/CENTER]
[B]1 gr.[/B]
[B]Zizevskis Igoris (LT)[/B]
[B]2 gr.[/B]
[B]Avtu[/B][B]ško Viktoras (LT)[/B]
[B]Azen Irina (BY)
Szutkiewicz Andrzej (PL)[/B]
[B]3 gr.[/B]
[B]Lundava Astrid (EST)[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]
[B]4 gr.[/B]
[B]Jonelienė Greta (LT)[/B]
[B]5 gr.[/B]
[B]Jonelienė Greta (LT)[/B]
[B]6 gr.[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]
[B]7 gr.[/B]
[B]Szutkiewicz Andrzej (PL)[/B][B][/B]
[B]8 gr.[/B]
[B]Babianskienė Audronė LT)[/B]
[B]9 gr.[/B]
[B]Azen Irina (BY)[/B]
[B]Aidietienė Julija (LT)[/B]
[B]10 gr.[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]
[B]0 gr.[/B]
[B]Azen Irina (BY)[/B]

[B][/B][B][/B]


[CENTER][CENTER][B]2009.09.06[/B][/CENTER][/CENTER]
[B]1 gr.[/B]
[B]Lundava Astrid (EST)[/B]
[B]Azen Irina (BY)[/B][B][/B]
[B]2 gr.[/B]
[B]Szutkiewicz Andrzej (PL)[/B]
[B]Lundava Astrid (EST)[/B]
[B]Babianskienė Audronė LT)[/B]
[B]3 gr.[/B]
[B]Aidietienė Julija (LT)[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]
[B]4 gr.[/B]
[B]Babianskienė Audronė LT)[/B]
[B]5 gr.[/B]
[B]Szutkiewicz Andrzej (PL)[/B][B][/B]
[B]6 gr.[/B]
[B]Kuleša Aleksandras (LT)[/B]
[B]7 gr.[/B]
[B]Babianskienė Audronė LT)[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]
[B]8 gr.[/B]
[B]Azen Irina (BY)[/B][B][/B]
[B]9 gr.[/B]
[B]Jonelienė Greta (LT)[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]
[B]10 gr.[/B]
[B]Szutkiewicz Andrzej (PL)[/B][B][/B]
[B]0 gr.[/B]
[B]Butrimova Kornelija (LT)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

my zgłoszeni byliśmy tylko na 1 dzien - niedziela i oczywiście zmienili sedziego :/

ale mimio to :)

[SIZE=3][B]Casy[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]CAJC, NJwR i BOB i skończyła Mł. Champional Litwy[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi:

na grupy juz nie zostawalismy - śpieszno nam do domu było :)

Link to comment
Share on other sites

My sie tez pochwalimy...

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [B][COLOR=SeaGreen]dosk.1, CWC[/COLOR][/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=SeaGreen][B]dosk.1, CWC, BOS, [SIZE=3]BOB, BOG2![/SIZE][/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=SeaGreen][B]dosk.1, CAJC, [SIZE=3]Naj. Junior, BIS JUNIOR 1!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI-[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=SeaGreen][B]dosk.1, CAC, BOS[/B][/COLOR].

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Para Hodowlana[/B][/COLOR][/SIZE] (JAZZY...+ MALMSEY...) - [COLOR=SeaGreen][B]I miejsce[/B][/COLOR]; na 9 zgłoszonych, ale na ringu było chyba tylko 5 lub 6...

[COLOR=Red][B]Grupa hodowlana[/B][/COLOR] (JUMA...+JAZZY...+MALMSEY...) -[COLOR=SeaGreen][B] I miejsce[/B][/COLOR]; na 3 zgłoszone grupy.

Dodać warto, że wczorajsza niedziela to był generalnie polski dzień! Samoyedy[B] Kadziumi[/B] - BOG4 lub 5.
Shiba-inu (zaprzyjaźniona) - BOG1!
AMstaffka naszej koleżanki [B]Shirkan[/B] - BOB w mocno obsadzonej stawce i potem... BOG4!!!
Corgi pani Redlickiej - tez pozajmowały dobre lokatówki (niestety, nie pamiętam w jakich konkurencjach...)

Do tego wszystkiego [COLOR=Red][B]Maśka[/B][/COLOR] miała konkurencję w postaci czarno-białej suczki importowanej ze Skandynawii, która pokonała i potem pokonała pieska z kl.młodziezy (już sporego, dobrze zapowiadającego się, ale niestety, bardzo niesfornego na ringu), pochodzącego z czeskiej hodowli.
Maśka nazdobywała tyyyyle nagród, że zielona powinna ją odebrać samochodem ciężarowym...:evil_lol:

Oj, pobiegałam sobie wczoraj po ringach, ale warto było. To był rzeczywiście NASZ dzień w Wilnie.:lol::multi:
Dżezik - 4 wniosek do Championatu, Erka - rozpoczety dorosły, a Maśka - rozpoczęty Młodziezowy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][CENTER][B]ALBA ASTRA Elitesse - V1 CAC BOS BOB - i nowy Champion Litwy[/B]

:Cool!::Cool!::Cool!:[/CENTER]
[/quote]
Brawo!!!

[quote name='Musiałek']my zgłoszeni byliśmy tylko na 1 dzien - niedziela i oczywiście zmienili sedziego :/

ale mimio to :)

[SIZE=3][B]Casy[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]CAJC, NJwR i BOB i skończyła Mł. Champional Litwy[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi:

na grupy juz nie zostawalismy - śpieszno nam do domu było :)[/quote]
Oj, a ja Was nawet nie starałam się szukac, bo... nie wiedziałam, że jedziecie...:oops:
Gratulacje!

[quote name='Goshka']Widze, ze Wilno wrzesniowe przyniosło same Championy. :lol:
Moja [SIZE=3][COLOR=darkred][B]Malomkozi JASMINE[/B][/COLOR][/SIZE] tez skończyła [SIZE=4]CHAMPIONAT LITWY!!![/SIZE]

[/quote]
Brawo, brawo!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak,tak to był Nasz dzień w Wilnie:lol:.
Tak jak wspomniała Asiaczek moja młoda amstaffka Gang-Staff LOOK AT ME zadebiutowała w niedzielę na litewskim ringu.
Najpierw pokonała konkurentki w klasie młodzieży zdobywając 1 lok.Zw.Mł,NJwR (tym samym rozpoczęła Mł.Ch.Lt),następnie w porównaniu z NDPwR i NDSwR wywalczyła BOB:multi:.
Konkurencja o wybur najlepszego terriera BOG przyniosła lok 4:multi::multi:.
Jestem dumna z młodej:lol:.

Oczywiście wielkie gratulacje dla Asiaczka i jej basków-to była wasza niedziele:multi:.
Gratulacje dla pozostałych dla których Wilno było równie szczęśliwe jak dla Nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My sie tez pochwalimy...

[SIZE=3][COLOR=red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [B][COLOR=seagreen]dosk.1, CWC[/COLOR][/B]

[SIZE=3][COLOR=red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=seagreen][B]dosk.1, CWC, BOS, [SIZE=3]BOB, BOG2![/SIZE][/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=red][B]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - [COLOR=seagreen][B]dosk.1, CAJC, [SIZE=3]Naj. Junior, BIS JUNIOR 1!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI-[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=seagreen][B]dosk.1, CAC, BOS[/B][/COLOR].

[SIZE=3][COLOR=red][B]Para Hodowlana[/B][/COLOR][/SIZE] (JAZZY...+ MALMSEY...) - [COLOR=seagreen][B]I miejsce[/B][/COLOR]; na 9 zgłoszonych, ale na ringu było chyba tylko 5 lub 6...

[COLOR=red][B]Grupa hodowlana[/B][/COLOR] (JUMA...+JAZZY...+MALMSEY...) -[COLOR=seagreen][B] I miejsce[/B][/COLOR]; na 3 zgłoszone grupy.

Dodać warto, że wczorajsza niedziela to był generalnie polski dzień! Samoyedy[B] Kadziumi[/B] - BOG4 lub 5.
Shiba-inu (zaprzyjaźniona) - BOG1!
AMstaffka naszej koleżanki [B]Shirkan[/B] - BOB w mocno obsadzonej stawce i potem... BOG4!!!
Corgi pani Redlickiej - tez pozajmowały dobre lokatówki (niestety, nie pamiętam w jakich konkurencjach...)

Do tego wszystkiego [COLOR=red][B]Maśka[/B][/COLOR] miała konkurencję w postaci czarno-białej suczki importowanej ze Skandynawii, która pokonała i potem pokonała pieska z kl.młodziezy (już sporego, dobrze zapowiadającego się, ale niestety, bardzo niesfornego na ringu), pochodzącego z czeskiej hodowli.
Maśka nazdobywała tyyyyle nagród, że zielona powinna ją odebrać samochodem ciężarowym...:evil_lol:

Oj, pobiegałam sobie wczoraj po ringach, ale warto było. To był rzeczywiście NASZ dzień w Wilnie.:lol::multi:
Dżezik - 4 wniosek do Championatu, Erka - rozpoczety dorosły, a Maśka - rozpoczęty Młodziezowy...

Pzdr.[/quote]

GRATULUJE :)))) !!!!! :multi::multi::multi:

my wyjatkowo byliśmy krótko na wystawie - jakies 45 min :) wpadłam - wystawiłam sie i powrót :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirkan']Tak,tak to był Nasz dzień w Wilnie:lol:.
Tak jak wspomniała Asiaczek moja młoda amstaffka Gang-Staff LOOK AT ME zadebiutowała w niedzielę na litewskim ringu.
Najpierw pokonała konkurentki w klasie młodzieży zdobywając 1 lok.Zw.Mł,NJwR (tym samym rozpoczęła Mł.Ch.Lt),następnie w porównaniu z NDPwR i NDSwR wywalczyła BOB:multi:.
Konkurencja o wybur najlepszego terriera BOG przyniosła lok 4:multi::multi:.
Jestem dumna z młodej:lol:.
Oczywiście wielkie gratulacje dla Asiaczka i jej basków-to była wasza niedziele:multi:.
Gratulacje dla pozostałych dla których Wilno było równie szczęśliwe jak dla Nas.[/quote]
A ja się cieszę, że miło będziesz wspominała tę wystawę, bo... to była nasza I wspólna jazda, ale myślę, że nie ostatnia...:lol:
Jeszcze raz gratuluję super wyniku!

[quote name='Musiałek']GRATULUJE :)))) !!!!! :multi::multi::multi:
my wyjatkowo byliśmy krótko na wystawie - jakies 45 min :) wpadłam - wystawiłam sie i powrót :))[/quote]
Czyli chyba nawet nie miałam sznas na znalezienie Was... chociaz sala nie była aż tak znowu wielka...

[quote name='panienkabubu']Asiaczki gratulacje :)[/quote]
Dziekujemy!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...