Jump to content
Dogomania

Lisbeth Mach (CH)


Recommended Posts

Ja byłam przez nią sędziowana. Jako jeden z nielicznych sędziów miała pojęcie o mojej rasie. Niewysoka, szczupła starsza pani z klasą ! Bardzo miła i sympatyczna choć można odnieść wrażenie , że surowa z wyglądu bo prawie się nie uśmiechała;) Opanowana, z fajnym podejściem do psów. Dokładnie psa obmacała, zębów nie liczyła, zwracała uwagę na ruch.Szczegółowo uzasadniła mi swoją ocenę ( dobrze mówi po angielsku ) , powiedziała mi co jej się w moim psie podoba, a co nie . Na mnie wywarła bardzo dobre wrażenie profesjonalisty !

Link to comment
Share on other sites

ja mam mieszane uczucia, sędziowała nas na poznańskiej światówce. w stosunku do młodszego psa (wówczas w młodzieży) b. niemiła, kostyczna i niezbyt obiektywna natomiast przy weteranie rozpływała się, była słodka jak miód (nie miał konkurencji z zagranicy tylko z Polski :razz:)
zachowywała się tak jakby jej jedynym celem było udowodnić Polakom jakie kiepskie mają psy ;/ w porównaniu z zagranicą....
jeszcze pozwolę sobie dodać, że rase wziął dobry znajomy pani sędziny....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wlasciwie nie ma co dodac,Jovi ja bardzo dobrze opisal. jest mila,z duza wiedza ,bardzo wazny jest ruch psa ,lubi psy bardzo dobrze wystawiane.
Animuje Widzow do oklaskow,kiedy wybiera zwyciesce.

Moim zdaniem sedziuje Psa ,a nie wlasciciela.Ja w zeszlym roku w Luxemburgu ( w marcu ) wygralam BOB i w porownaniu stal pomeranian z jej Znajomym,ktorego tez przed Sedziowaniem osobiscie przywitala.
A ja u niej tam pierwszy raz wystawialam.

magi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...