Jump to content
Dogomania

posokowce bawarskie


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie tak :)

Moja Norka jest wogóle "panna niedotykalska" - jej inny pies nie może dotykać, a najlepiej niech nikt nie siedzi na tej samej kanapie co ona :wink: Cały czas się zastanawiam jak ona urodziła i wychowała te szczeniaki, przecież one cały czas ją dotykały :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tosiaczek1']mały jest od prywatnego hodowcy ze sławna[/quote]

Co masz na myśli mówiąc, że mały jest od "prywatnego hodowcy" ? Z tego co wiem to wszystkie hodowle w Polsce są prywatne. No chyba, że czegoś nie wiem ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że nie mam zdania na temat tej karmy, ponieważ nigdy nią nie karmiłam swoich psów. Jestem bardzo zadowolona z karmy którą jedzą moje psy i dlatego nie eksperymentuje.

Poszukaj w dziale "Żywienie", może tam znajdziesz jakieś informacje i opinie.

Link to comment
Share on other sites

W nocy troszeczke zaczyna marudzić budzi sie o 3 w nocy i o piatej nad ranem, oczywiscie bardzo piszcząc (mały wymuszacz). Zaczna juz załawiac sie praktycznie na dworzu, zaznaczam mam w własny trawnik nie maja tam dostepu obce psy. Najgorsze jet to ze on zaczyna wszystko wymuszać, bardzo chce mi włazić na kolana, nie wpominajac o próbach wejscia na łożko. Czy wasze posokowce też tak wszystko wymuszały jak były małe?
Mam z nim problem, zaczyna mi wszysko gryzsc, zjadać piasek, trawę jak mam oduczyc go tego nawyku? Ma swój gryzak, ale łapie za powieszone rzeczy na krzesle itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tosiaczku ja mam na to sposób , zimą miałam dziewiątkę w domu ! Kupuję ogromne gnaty czyli kości wolowe , takie z kulką i daję surowe do gryzienia . Żaden gryzak nie jest tak atrakcyjny jak kość . Ogromna dlatego ze nie ma się nią najeść czyli zjeść ale obgryzać bezpiecznie bez możliwości ugryzienia samej kości . Po zimie z moją jedenastką ( łącznie z dorosłymi ) nie ucierpiał żaden mebel , tylko jeden kabel został nadgryziony . Co do USG , mnie też wyszła 3 a urodziła się opisywana powyżej 9 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...