Jump to content
Dogomania

posokowce bawarskie


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Zostały jeszcze 3 pieski płci całkowicie męskiej . Jeden wyjątkowo przebiegły charakterek , który chyba byłby najwspanialszym psem dla myśliwego . Ten ananas nie boi się niczego i zawsze znajdzie sposób , żeby dopiąć swego . On potrzebuje właściciela z dużym doświadczeniem . Mam nadzieję że takiego dla niego znajdę .

Link to comment
Share on other sites

Teraz wystawiam terierkę i chcę w tym roku skończyć championa Polski . Myślę ze moze z Haną też się przejade bo myślałam ze 6 lat to już nie bardzo wystawowy wiek , ale ona zawsze pięknie wygląda po dzieciach więc moze jesienią Wroclaw ? Trochę też zal mi sianka . Akira jest młoda ma już trochę złota , więc nacisk głównie kładę na nią .

Link to comment
Share on other sites

O następnym piesku myślimy ale nie w tym roku . Hana w wieku 9 lat przechodzi na emeryture więc będzie zostawiona suczka ale jeszcze nie wiem czy po Hanie czy po Akirze . Kazda z tych ras ma zalety i wady - Terier ma dlugi włos ktory wymaga pielęgnacji , posokowiec więcej szczeka a my mamy małą działkę . Obydwie rasy są zdrowe , przyjazne względem ludzi i zwierząt , równe ze względu na wzrost , więc mamy o czym myśleć przez następny rok .

Link to comment
Share on other sites

Aniu to będzie pierwszy miot tej pary ? U mnie zostały już tylko 3 maluszki - chłopaki . Ponoć rodzi się duzo chłopców . Gdybym miała więcej dziewczynek pewnie nie miałabym już dzieciaczków u siebie . Miot na lato chyba nie wróży wyjazdowych wakacji ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Aniu to będzie pierwszy miot tej pary ? U mnie zostały już tylko 3 maluszki - chłopaki . Ponoć rodzi się duzo chłopców . Gdybym miała więcej dziewczynek pewnie nie miałabym już dzieciaczków u siebie . Miot na lato chyba nie wróży wyjazdowych wakacji ?[/quote]
tak to będzie pierwszy miot tej pary...
a co do planów wyjazdowych, na szczęście nie jestem typem podróżnika i wystarczają mi wyjazdy wystawowe, ale jak szczeniaki będą miały ponad 4 tygodnie to planuję wziąć je na działkę, tam jest więcej miejsca, no i łatwiej będzie je uczyć czystości...
niestety pieski sprzedają sie gorzej niz suczki, bo ludzie uważają że suczki łatwiej wychowac i wogóle są bardziej posłuszne...ja uważam że to nie prawda, moja suczka przez pozory bycia grzeczną prawie weszła mi na głowę...a przy psie byłam bardziej wyczulona na wychowanie i jest grzeczniejszy...a jak nawet nie to łatwiej przyprowadzić go do porządku...powodzenia w dalszej sprzedaży piesków...
w warszawie w tej chwili zrobił sie "zator" posokowców...ja to się dopiero boję o sprzedaż...

Link to comment
Share on other sites

Aniu jesli jesteś z Warszawy to faktycznie słyszałam ze u Was jest zastój , a warszawiacy często przyjeżdżają do mnie po pieski . nie wiem dlaczego ale w stolicy wszystko jest trochę droższe . Ja z kazdego miotu wysyłam do Warszawy kilka maluchów . Mam nadzieję , ze pomimo wszystko nie będziesz miała problemów ze sprzedażą bo będą już na jesień . Ja ze swojego doświadczenia wiem , ze najtrudniej jest tuż przed i w trakcie wakacji . Pod koniec sierpnia sprzedaz rusza dalej . A swoją droga w calym kraju powinny być rowne ceny nie sądzicie ? powinien obowiązywać cennik ustalony na każdy rok , i wydawany przez zwiazek .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...