Jump to content
Dogomania

posokowce bawarskie


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obecnie mam wyżła niemieckiego, ale mój poprzedni pies był posokowcem bawarskim (niestety zginął tragicznie). Był to syn Cezara Pisowody, pewnie o nim słyszałyście? Pozostał mi ogromny sentyment do tej rasy i nie wykluczam, że jeszcze jakiś posokowiec pojawi się w moim domu :P .

Link to comment
Share on other sites

Cezar to piękny pies - jak tylko go zobaczyliśmy wiedzieliśmy, ze chcemy mieć po nim szczeniaka., matka nie była jakaś wyjątkowa - Farba z Bacha, to taka mała domowa hodowla, ale właścicielka bardzo zaangażowana i szczeniak był super odchowany. O Dorze Zachełmiance słyszałam. Wogóle interesuje się tą rasą. U nas na Pomorzu mir wiedzie hodowla Hazba, tez bardzo słynna. Napisz kiedy bedziesz miała tą suczkę i czy w Twoim domu mieszkał juz posokowiec, bo wież mi, że są to specyficzne pieski :lol: . Zresztą potwierdzi to każdy właściciel posokowca ....

Link to comment
Share on other sites

ja głównie hoduje PONy, od nie dawna mam suczkę lhasa, suczka "posokówka" nie będzie u mnie mieszkała, będzie tylko na początku na mnie zarejestrowana i po niej będę miała suczkę z własnym przydomkiem, może wtedy moja warunki mieszkaniowe się zmienia i będę mogła mieć więcej psów, więcej ras...

za to już wiem jak będzie miała na imię :) moja hodowla to "z Czańca" więc suczka będzie CZAŃCÓWKA ;D

Dora cieczkę powinna dostać w grudniu ale to z tymi cieczkami różnie bywa...

Link to comment
Share on other sites

To trzymam kciuki żebyś jak najszybciej miała swoją posokóweczkę. Dobrze że masz więcej psów bo z moich doświadczeń wynika, że posokowiec NIEZNOSI samotności, a tak w gromadzie będzie się czuł świetnie. Ta rasa poprostu cierpi na nadmierną towarzyskość :wink: , co też składa się na ich urok

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 6 months later...

przedstawcie fotki swoich ulubieńców . Ciekawa jestem co sądzicie na temat Floksa Zvernica - ja kryłam nim już 2 x i jestem bardzo zadowolona ze szczeniąt , natomiast po Brawo Hazba szczenięta nie wyszły najciekawsze . Może to skojarzenie nie było dobre tak jak czasem u ludzi . Pozdrawiam [img]http://img164.exs.cx/img164/6963/dsc01474hanazkoci4003sa.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się ten ciemniejszy to PUZEL - teraz jest jeszcze ciemniejszy niż na zdjęciu :) ale to po mamusi, też taka ciemna jest. Ale na 6 szczeniaków w miocie taki ciemny jest tylko PUZ i podobno jego jeden braciszek (którego niestety nie widziałam jako dorosłego).

Link to comment
Share on other sites

Czy Twój Puzel jest reproduktorem ? Ja muszę się pochwalić że piesek z mojej hodowli Asan zdobył tytuł najpiękniejszego psa w rasie w Gdańsku a jego brat Aron wygrał rasę w zeszłym roku w Lesznie . Jestem więc zainteresowana kontaktem z właścicielami pięknych reproduktorów bo czas wymieszać geny z innym pieskiem .

Link to comment
Share on other sites

PUZEL uprawnienia reproduktora ma, ale niestety musiałam wycofać go z hodowli więc nie pozostawi po sobie potomstwa.

[quote name='rodzice'] Ja muszę się pochwalić że piesek z mojej hodowli Asan zdobył tytuł najpiękniejszego psa w rasie w Gdańsku a jego brat Aron wygrał rasę w zeszłym roku w Lesznie [/quote]

to ja też się troszkę pochwale PUZLA siostrami :) PESTKA jest MChPL jako dorosła jużnie była wystawiana a POKUSA w zeszłym roku w Rzeszowie skończyła ChPL , wygrała wtedy też rasę i była II BOG :)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda bo spodobał mi się . Widać ze pochodzi z :dobrego domu: Ale nie odpowiedziałas mi czy polują . Widzę że terenów nie brak w okolicy . Moja Hana nie poluje ale za to znosi myszy z pola albo krety (jak byliśmy na wakacjach to w końcu musiałam ją uwiązać ) Kiedyś przyniosła kurę od mojej mamy , no i był obiad . Chyba nie da się tego wyeliminować zwłaszcza że jest po polujących rodzicach

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to ja sie też trochę pochwalę:
mój Huk (LOBO Orzechowa Sfora) ma mł. Ch.pl., MŁ. Zw. PL '04 (zresztą to była super wystawa- bo był jeszcze II-VICE BIS JUNIORÓW),
teraz w lutym pojechałam z nim na wystawę championów i tu kolejne sukcesy...CWC, NPwR, BOB,a potem finalista gr.VI...odpadliśmy dopiero w parze z chow-chow.
odwiedzajcie częściej to forum...pozdrawiam ania

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='annaszustakiewicz']ja też mam posokowce bawarskie- Lobo Orzechowa Sfora (po Amigo z Gaju Mendoga) oraz suczkę - Hawę z Jaśminowej skarpy. tu trafiłam po raz pierwszy ale bywam na forum o wystawach.
pozdrawiam i do zobaczenia... z niektórymi już w niedzielę.[/quote]

Pięknie..., ja dla HWY Jaśminowa Skarpa jestem NAJPRAWDZIWSZA LUDZKA CIOCIĄ!!!!! To ja dawalam jej pierwsze okruchy surowego mieska i moje fotograficzne archiwum domowe pelne jest zdjec jej i jej rodzeństwa!!!! Ale przypadek....!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Pięknie..., ja dla HWY Jaśminowa Skarpa jestem NAJPRAWDZIWSZA LUDZKA CIOCIĄ!!!!! To ja dawalam jej pierwsze okruchy surowego mieska i moje fotograficzne archiwum domowe pelne jest zdjec jej i jej rodzeństwa!!!! Ale przypadek....!!! :D[/quote]
bardzo mi miło...a mogę prosić o kilka zdjęć..na maila [email][email protected][/email]
z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

A my ciągle czekamy na poród , dzisiaj 65 dzień ciąży a mojej Haneczce ani się śni pomyśleć o rozwiązaniu - ona po prostu nie ma na to czasu :lol: [ [img]http://img218.echo.cx/img218/1812/dsc0194hana5tk.jpg[/img] [img]http://img218.echo.cx/img218/8526/dsc01975razem7bk.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...