Jump to content
Dogomania

jak nauczyć psa chodzenia na smyczy?


fifi290496

Recommended Posts

Moja suczka jak była mała to siadała i nie chciała iść, albo się kładła. I jak kiedyś z nią 'szłam' niechcący kopnęłam taki mały kamyczek a ona za nim chciała pobiec to wymyśliłam, że będę jej kopać jakiś kamyczek, na początku zadziałało ale tylko na jakiś góra tydzień, później wzięłam taki sztywny patyk i na końcu przywiązałam na sznureczku psie ciasteczko i to zadziałało, tylko ludzie się patrzyli na mnie jak na debila :evil_lol:
A żeby smyczy nie gryzła, wcześniej wujek mi dał smycz z łańcuszka, która była mu nie potrzebna i jak suczka chodziła na niej to nie gryzła smyczy bo metalowa była bee xD i się odzwyczaiła gryzienia, a jak chce złapać smycz to mówię stanowczo 'nie', albo 'puść to' i bez problemu puszcza.
życzę powodzenia :) (jakiego masz pieska czyżby sznaucera min?) :)

Link to comment
Share on other sites

Nie za późno na te wszystkie pytania?:roll:

Tak ja juz pisałam, w którymś z wielu założonym przez Ciebie watków, porządna lektura na [B]już!![/B]

Na Onecie jest blog Zofii Mrzewińskiej, na początek w sam raz, tylko musisz poszukać, bo nie mam linku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...