Jump to content
Dogomania

Karma Brit czy Bosch a może inna...


Marta4444

Recommended Posts

[FONT=Arial]Witam :lol: już czytałam takie posty na temat karmienia 8 tygodniowego szczeniaczka ... ;) ale nie mogę się zdecydować czy będzie lepszy Brit czy Bosch :roll: Czytałam że ponoć Royal się pogorszył :razz:

Może jakieś inne karmy będą lepsze niż Bosch lub Brit? :cool3:

Chciałabym się dowiedzieć czy lepszy Brit czy Bosch? :-)

Dodam że to dla Shih tzu :fadein:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli brit, to tylko brit care. Boscha nie polecam, to taka siara, psy mają po nim fatalną sierść i często problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Pies rośnie [U]tylko raz[/U], radzę wybrać coś lepszego, np. acanę.:razz:
Co do royala - fakt, pogorszył się, cena zupełnie nie zgadza się z jakością. Za tą cenę można żywić psa czymś o wiele lepszym.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja karmiłam swojego psiaka boschem, ale przestałam karma ogólnie za sucha, psu sierść zmatowiała i puszczał takie bąki :oops::oops: że nawet przeciąg nie wiele pomagał. Teraz karmię britem j&r, dawałam jeszcze ariona, bewi doga (dla odmiany) ale brit zdecydowanie bardziej przypadł mu do gustu więc jesteśmy na razie na bricie. Zakupiłam też brit care ale mu nie smakował i oprócz tego ma bardzo nie miły zapach. Więc "wróciłam" do podawania zwykłego brita :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta4444'][FONT=Arial]Witam :lol: już czytałam takie posty na temat karmienia 8 tygodniowego szczeniaczka ... ;) ale nie mogę się zdecydować czy będzie lepszy Brit czy Bosch :roll: Czytałam że ponoć Royal się pogorszył :razz:[/FONT]

[FONT=Arial]Może jakieś inne karmy będą lepsze niż Bosch lub Brit? :cool3:[/FONT]

[FONT=Arial]Chciałabym się dowiedzieć czy lepszy Brit czy Bosch? :-)[/FONT]

[FONT=Arial]Dodam że to dla Shih tzu :fadein:[/FONT][/quote]

ja polecam Royal Canin Starter dla takiego maluszka.

Link to comment
Share on other sites

ja młodą od 8 tygodnia karmiłam karma brit junior i rośnie i rozwija się bardzo dobrze, po jakims czasie zaprotestowala i nie chciała jesc suszu ale teraz jest ok. każdy pies inaczej reaguje na karmę, ale royal'a wcale bym nie polecała bo dla mnie jest przereklamowany i wcale nie taki dobry jak na swoją cenę. ale jak już powiedziałam, każdy pies inaczej reaguje na daną karmę.. trzeba próbówac.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

[quote name='yaa1']Jeśli brit, to tylko brit care. Boscha nie polecam, to taka siara, psy mają po nim fatalną sierść i często problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Pies rośnie [U]tylko raz[/U], radzę wybrać coś lepszego, np. acanę.:razz:
Co do royala - fakt, pogorszył się, cena zupełnie nie zgadza się z jakością. Za tą cenę można żywić psa czymś o wiele lepszym.:cool3:[/QUOTE]

Zgadzam się, jeśli Brit to linia Care. Natomiast co do Acany - to ceny idą ostro w górę. Polecam Nutram - odpowiednia cena za odpowidnią jakość. Royal ? Ich "świetność" wygasa - i dobrze. Royala (dla kotów) można już spotkać w "dobrych" supermarketach - hehe, czyzby scigali whiskasa ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja karmiłam psa britem a wczesniej orijenem wiec spadek o pare klas był ..., ale jakos nie zauwazyłam zmian złych po przestawieniu
ja pomiedzy britem a boschem wybrałabym brita, a jak jednak dozucisz troszke kaski wiecej to faktycznie acana jest dobra(tez ją miałam:)) ale to juz jak chcesz , brit jest dosc przyzwoity

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...