Jump to content
Dogomania

Apel - Kalendarz - szukam Dogomaniakow z psami


Wind

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

JA dopiero w ta niedzielę zadoptowałam psiuszkę, ale mogę przygotować zdjęcia Dramka duzo jest juz na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/halinow-k-w-wy-dramek-cudny-owczar-katalonski-ma-dom-132872/index65.html[/URL], a jak ktoś jest z Lublina mu zrobić zdjęcia i je opracować w Corelu Photo paint zgłaszajcie się na PW:razz: Lubliniacy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy pieski muszą być "schroniskowe" ?
Nie mogą być inne, bo mam DONa ale nie ze schronu, ale chętnie byśmy wsparli tę akcję.


[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/55/obraz049q.jpg[/IMG]

Ale mamy też - znaczy moi rodzice właśnie mają pieska ze schronu - można go zobać w dziale " Już w domu" - ZJAWISKOWY MARMUREK"
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kluska z lublina']JA dopiero w ta niedzielę zadoptowałam psiuszkę, ale mogę przygotować zdjęcia Dramka duzo jest juz na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/halinow-k-w-wy-dramek-cudny-owczar-katalonski-ma-dom-132872/index65.html[/URL], a jak ktoś jest z Lublina mu zrobić zdjęcia i je opracować w Corelu Photo paint zgłaszajcie się na PW:razz: Lubliniacy[/quote]

Ja chętnie. Część zdjęć Łatka można obejrzeć na jego wątku w moim podpisie, mogę też wkleić jakieś inne, ale nie wiem jakie mają być ich wytyczne... Sam pies, czy z nowymi właścicielami, jaka sceneria, poza? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

jeśli nie jest za późno to chętnie wezmę udział w przedsięwzięciu; adoptowałam ze schroniska w mielcu niepełosprawnego pieska; teraz jest po dwóch operacjach (jedna odbyła się dzięki chojności dogomaniaków. którzy brali udział w "bazarkach") i znacznie lepiej chodzi; to maly, czarny kundelek;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam was serdecznie ,jak wiecie jestem w miarę nowa na tym forum.Przeczytałam go wczoraj całego i pomysł mi się naprawdę bardzo spodobał szkoda tylko że od trzech lat nikt nie mógł wdrożyć go w życie.Ja nie lobię się podejmować się takich wyzwań bo lubię robić wszystko sama jeśli wiem ze coś tylko ode mnie wiem że mogę temu sprostać ale w tej sytuacji liczy się dobra wola wielu osób a za kogoś nie lubię odpowiadać ale przejdźmy do rzeczy.Pomysł spodobał mi się tak bardzo że postanowiłam spróbować wysłałam wczoraj parę maili do was ale niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi być może się poddałyście moje drogie Panie (jeśli jest tu jakieś Pan to przepraszam ale podejrzewam ze raczej są na tym forum Panie).Nie mając odpowiedzi nie miałam też zdjęć waszych piesków.Więc zrobiłam przykładowy kalendarz Fundacji Azylu Koci Świat z ,której pochodzi moja adoptowana słodka psinka jaką jest Barbi.Myślę że warto by było pomóc tej fundacji bo prowadzące ją Panie są naprawdę bardzo oddane zwierzakom wykonują swoją prace naprawdę z miłością i oddaniem,biorą czynny udział w pomocy tu na forum i nie tylko a pomoc jak wiecie naprawdę jest im potrzebna.Przykład takiego kalendarza z chęcią wam pokarzę jeśli uda mi się uzyskać zgodę Pań z fundacji;)zaraz do nich napiszę być może zgodzą się opublikować zdjęcia żebyście wiedziały jak to wygląda.
Z chęcią wykonam też podobny kalendarz z waszymi pieskami oczywiście jeśli będzie zainteresowanie tym tematem to w tedy umówimy się co do zdjęć itd.Oczywiście mam nadzieję że tym kalendarzem wesprzemy właśnie tą fundację.
Jednak potrzebuję waszej pomocy,zwłaszcza ludzi z Wrocławia bo ja z stąd jestem chodzi mi o to że trzeba by było szybko się zebrać do pracy bo koniec roku zbliża się wielkimi krokami a kalendarz trzeba wydać wydrukować rozreklamować i rozprowadzić,potrzebna jest pomoc w drukowaniu słuchajcie przejrzałam podobne aukcje charytatywne i przykładowa: Tara [url]http://www.allegro.pl/item774584773_fundacja_tara_kalendarz_tary_cegielka_dla_koni.html[/url] swoje kalendarze sprzedaje po 30 zł ja dopytywałam się o koszty u mnie w najbliższym ale zaprzyjaźnionym punkcie i cena wychodzi tak :jedna str druk tylko jednostronny wynosi w przybliżeniu 2.20zł sprawdzałam format A4 MYŚLAŁAM O KALENDARZU ŚCIENNYM w zależności od jakości papieru wiadomo nie może być najgorszy to cena średniej jakości trzeba by ją pomnożyć razy 14 czyli 12 miesięcy i okładka moim zdaniem bardzo ważna bo na niej są wszystkie ważne informacje czyli 14 razy 2,20zł =30,8 i bindowanie 2 zł wiec całkowity koszt wykonania kalendarza wynosi 32,80 na razie to koszt samego wykonania bez dodatku który by zarabiał na Fundację.Myślę że trzeba by było dodać chociaż z 10 zł wiec całość wyniosła by ok 42,80 zł myślę że to troszkę za dużo.Jak widzicie koszt jest spory nie wiem jak można go obniżyć nie tracąc na jakości jeśli macie jakieś pomysły,znajomości proszę o pomoc.Za chwilkę postaram się skontaktować z Fundacją i przesłać im zdjęcia z prośbą i och
publikacje,pozdrawiam i czekam na wasz odzew pamiętajcie ze kalendarz z waszymi pupilami też chętnie pomogę wykonać;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.sandramoretti.pl/uploads/images/strona/duze/bazf.jpg[/IMG]

To jest mój wzór robiony na szybko, jednej ze stron oczywiście robiony na szybko więc zmieniło by się zdjęcie na wasze i zdecydowanie ładniejsze .Opis pod zdjęciem również został by zmieniony.Jeśli Panie z Fundacji Azylu Koci Świat wyrażą zgodę na publikacje ich zdjęć ,zdjęcia powinny pojawić się dziś wieczorem.Czekam na wasz odzew .....:p:p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

My z Nela tez sie zglaszamy do akcji kalendarz, jesli jest ona nadal aktualna. Zdjecia Neli z schroniska, a nawet nasze jak sie poznawalysmy dostepne pod linkiem [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu[/url] a aktualne oczywiscie moge podeslac ;)
Fajnie by bylo gdyby pomysl doszedl do realizacji bo jest naprawde dobry !

Link to comment
Share on other sites

Sorki dziewczyny długo tu nie wchodziłam ,co do tła zawsze można zmienić kolor dałam czarny żeby zdjęcie było widoczniejsze poza tym to tylko przykład ja po prostu odstąpiłam od tematu bo do pewnej osoby w prywatnym mailu dostałam tak zwanego kosza i wszystko było na nie że za późno że się nie opłaca itd odpisałam przedstawiając swój punkt widzenia jednak nie dostałam odpowiedzi wiec poczułam się zlekceważona, pisałam również że koszt wykonania jest dość wysoki prosiłam żeby ktoś kto by miał jakiś pomysł na jego obniżenie lub mógłby pomóc się odezwał ,odzewu niestety nie było teraz został niecały miesiąc wiec jest na 100%za późno ale zawsze możemy pomyśleć coś na następny rok ,no chyba że ktoś chciałby zamówić 1 egzemplarz dla siebie ze swoim pieskiem na każdej stronie innym w tedy można szybko taki kalendarz wykonać ;) bo w tym roku nie widzę już możliwości na taką akcję ale zawsze można przyszykować już na następny rok projekt.i można zacząć już dziś.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że fajnie byłoby pomyśleć o jakiejś ogólnodogomaniackiej akcji. Może żeby zwiększyć ilość naszych kochanych adoptowanych, którzy mieliby wziąć w niej udział w każdym miesiącu powinien być więcej niż jeden psiak?

Można by pomyśleć o podłączeniu akcji pod którąś z fundacji/schronisko/itp. i z ich pomocą poszukać sponsora, który pokryłby np. część wydatków w zamian za reklamę w kalendarzu.

Potem oczywiście kalendarze na bazarek albo na Allegro :)

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Wind'][b]Kochani,[/b]

Z inicjatywy Dogomanikow ruszyly prace nad Dogomaniackim Kalendarzem na rok 2006, z ktorego [b]CALY[/b] dochod ma zasilic jedno, wybrane [b]Schronisko[/b].
Wszyscy wiemy, jak wazna jest kazda pomoc na rzecz bezdomnych zwierzat, oraz Schronisk, ktore utrzymuja sie tylko z pieniedzy i datkow ludzi dobrej woli.
Wszyscy tez wiemy, ze pieniadze to nie wszystko, a prawdziwe ukojenie dla psich, bezpanskich serc daje dopiero nowa, wspaniala Rodzina.

Dlatego tez, ten NASZ KALENDARZ ma spelnic dwie funkcje:

- pomoc zebrac pieniadze dla Schroniska

oraz

- pokazac, ze kazdy Schroniskowy pies moze byc szczesliwy i moze dac szczescie wybranemu czlowiekowi.

Tak sie zlozylo, ze to ja bede robic zdjecia do Kalendarza :-) Postaram sie uzyc calej swojej wiedzy i kreatywnosci do tego, aby jak najlepiej zobrazowac psie zycie po szczesliwej adopcji :-).
[b]Jednak bez WASZEJ pomocy sie nie obedzie[/b].

[b]Kochani,[/b]

Szukam Dogomaniakow, najlepiej z Warszawy lub okolic, ktorzy adoptowali psy ze Schroniska, a ktorzy chcieliby sie znalezc na kartach naszego przedsiewziecia. Szukam psow i wlascicieli w kazdym wieku i plci. Psy mieszance, polrasowce, rasowce, wlasciciele mlodzi i wiekowi, samotni lub posiadajacy duze Rodziny ... szukam tych wszystkich, ktorzy posiadaja wielkie serca dla bezdomnosci psow.

Zglaszajcie sie Kochani, bez Was ten Kalendarz nie powstanie.
Czekam na Wasze maile zawierajace zdjecia i krotkie opisy.

Na zakonczenie topik o
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22002&start=0]Kalendarzu[/url]
oraz czesc mojego [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20553&start=0]Portfolio[/url] , raczej malo zwiazane z psami, bardziej z Dogomaniakami ;)[/QUOTE]

Mysmy adoptowali.Zobacz tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175722-4-3kg-Star-grzeje-juA-pupAE-w-domu-ha/page23[/url]

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam tak na marginesie to też myślałam o bardziej ogólnopolskiej akcji ,myślałam by rozpowszechnić ją wszędzie gdzie się da ,na rożnych aukcjach ,forach ,zareklamować tam gdzie będziemy mieć dojścia i możliwości tyle że najpierw trzeba zrobić ten kalendarz a potem myśleć co dalej a nie odwrotnie.Co do połączenia to z jakimś schroniskiem czy fundacją też myślałam nad tym bardzo intensywnie nawet doszło do rozmowy z właścicielka jednej fundacji ale niestety nie zgodziła się jednak myślę że tu gdzie mieszkam w schronisku nie robili by takich problemów.
Tyle że najpierw trzeba by było poszukać sponsora bo żeby kalendarz zrobić w miarę tanio by był w konkurencyjnej cenie musi być spory nakłada a mnie osobiście nie stać na pokrycie takich kosztów.Dlatego prosiłam o pomysły może ktoś ma znajomości lub pracuje w drukarni no nie wiem co ,cokolwiek by taniej było . a i jeszcze jedno ladyiga -nie zauważyłaś że skopiowałaś tekst osoby ,która juz dawno nie zabierała głosu w tej sprawie ?nie wiem czy to nadal aktualne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...