Jump to content
Dogomania

Apel - Kalendarz - szukam Dogomaniakow z psami


Wind

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

[quote name='MustaVeri']NO TAK TYLKO ZE KALENDARZ POWSTAJE CHYBA OD POL ROKU I POWSTAC NIE MOZE.CONAJMNIEJ OD POL ROKU:p[/quote]


kalendarz to powstaje ponad 2 lata bo od niego zaczela sie moja przygoda z dogomania. ;) Strasznie zaluje ,ze mojego kapselka juz nie ma bo wyslalam zdjecia i mial byc w kalendarzu (miesiace zimowe)strasznie zaluje ,ze kalendarz wtedy nie powstal mielibysmy piekna pamiatke po ukochanym psiaku :roll:. Osobiscie uwazam ,ze jest to swietny pomysl i warto go zerealizowac. Kochani do dziela taki kalendarz typu metamorfozy naprawde potrafi trafic do ludzi . Wiele osob nawet nie przypuszcza ,ze te chude ,brudne skoltunione psiaki moga tak wypiekniec przy odrobinie czyulosci , milosci . czesto pokazuje znajomym schroniskowe metamorfozy z dzialu dogomani nie moga wyjsc z podziwu jak to mozliwe ,ze psy tak pieknieja w oczach :shake:.

Mylse ,ze kandydatow z dogo bedzie bardzo duzo :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Jakby co:oops: - mam do zdjęć sztuk 4 - sunia ze schronu w Chrcynnem, ONek po paraliżu z Palucha, ON z pseudohodowli dla policji (nieźle tam mu dali popalić bo się nie nadawał podobno do szkolenia - durny znaczy), ON z tejże hodowli - po operacji z powodu dysplazji. Dodam że oczywiście są piękne nadzwyczajnie :diabloti: i dla szczytnych celów mogą się dać fotografować. Sławy nie szukamy ale jakby to miało pomóc ich pobratymcom - proszę bardzo - jesteśmy gotowi :loveu:

AA - zapomniałam dodać - wszystkie moje oczywiście, osobiście zabrane z opisanych miejsc. Sunia szuka domu, ale jako że ja jestem wymagająca to jakoś go nie widać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiem, że temat już stary, ale napiszę komentarz. Pomysł wspaniały, i na szczytny cel :multi: Jakby na 2010r. by coś takiego było, to bym nawet wysłała fotki (ale w czerwcu by musiało być zorganizowane, bo wtedy będę miała psa) tylko do Warszawy mam daleko ;//. No, w każdym razie pochwalam pomysł :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...