Jump to content
Dogomania

Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p


Czarnulka

Recommended Posts

[quote name='Cavy']Ja tez mam zepsuty aparat i galerie prowadzę...od wakacji. ;)
Jeszcze zdjęcia robi właścicielka Jimmy'ego więc może tu wstawiac zdjęcia Luny od czasu do czasu. :cool3:[/QUOTE]
Heh; ] Wsumie postaram sie o zdjęcia jutrzejsze moze mama da mi fona to porobie foty jakieś i wysle na fona od brata i wsadze na kompa . Moze bea jakies. Al najbardziej sie boje o reakcje taty. ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarnulka']Heh; ] Wsumie postaram sie o zdjęcia jutrzejsze moze mama da mi fona to porobie foty jakieś i wysle na fona od brata i wsadze na kompa . Moze bea jakies. Al najbardziej sie boje o reakcje taty. ;([/QUOTE]
Ja też zepsułam aparat ze swojej winy, ale nie przyznałam sie do tego. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Dobranoc :loveu: Ja też ostatnio rozwaliłam aparat, raz pisze że bateria padła włączam od nowa bateria pełna :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='WeronikaM']cześć haszczakowa :hand:
fotki dasz??? :cool3:[/QUOTE]
Mówiłam ze aparat zepsułam fotek juz nie będzie ; / żadnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarnulka']No chciałąm go wziąść z krzesła i mi spadł. ;( Myślisz ze da się naprawić ?[/QUOTE]
nie wiem trzeba poszukac o naprawie w necie ale jak sie nie znasz to oddac na naprawe

[url]http://www.google.com/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=kRg&q=Lumix+DMC-FZ7+naprawa&btnG=Szukaj&lr=&aq=&oq=Lumix+DMC-FZ7+napraw[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']nie wiem trzeba poszukac o naprawie w necie ale jak sie nie znasz to oddac na naprawe

[url=http://www.google.com/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=kRg&q=Lumix+DMC-FZ7+naprawa&btnG=Szukaj&lr=&aq=&oq=Lumix+DMC-FZ7+napraw]Lumix DMC-FZ7 naprawa - Szukaj w Google[/url][/QUOTE]
Okeej ; ] dzięęki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Ja tu przychodzę zobaczyć rosnąca Lunkę, a tu nic. Biedny aparat :cool3: Zameczylaś go na śmierć :diabloti:[/QUOTE]
Taa. Niestety nikt nie moze mi pozyczyc aparatu ;( ah. ide sie powoli szykowac na muchowiec. Bo mam troche drogi... I raczej zadnych fotek juz nie bedzie dopóki sie nie naprawi aparatu czyli minie bardzo dużo czasu.

Link to comment
Share on other sites

hmm.... ja Ci powiem że mam dwa apraty wezmę też ten drugi a ty weź swoją kartę do apratu i baterie potem weźmiesz sobię spowrotem kartę ze zdjeciami i baterie ,kupisz sobię czytnik do kart sd (kosztuje góra10zł) i przerzucisz na kompa ;) I będziesz miała zdjecia .My też sie zaraz idziemy czesać żeby psisko jakoś wyglądało i wyjeżdżamy . No to o 13 na parkingu :loveu:
Dozobaczenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Hej Lunciaki :loveu:[/QUOTE]
Heeej ;]
[quote name='Bartiśkowa_']hmm.... ja Ci powiem że mam dwa apraty wezmę też ten drugi a ty weź swoją kartę do apratu i baterie potem weźmiesz sobię spowrotem kartę ze zdjeciami i baterie ,kupisz sobię czytnik do kart sd (kosztuje góra10zł) i przerzucisz na kompa ;) I będziesz miała zdjecia .My też sie zaraz idziemy czesać żeby psisko jakoś wyglądało i wyjeżdżamy . No to o 13 na parkingu :loveu:
Dozobaczenia :lol:[/QUOTE]
Eh mo wiesz ty co teraz mi o tym mówisz;p J a z domu wyszłam o 11:30 xDD
[quote name='bianka19']Nie ma fotek ?!:shake:
Biedny aparat ! :placz: :evil_lol:[/QUOTE]
Będą footki
[quote name='WeronikaM']fotki...? :-(
no to czekamy :evil_lol:[/QUOTE]
;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']aha no tak bo ty jedanak masz kawałek ;)
Dzięki za miły spacerek. Barti prędko nie wstanie takji zarżnięty :evil_lol:[/QUOTE]
Heeeheee ; ] Ja też dziękuje ci za spacereek było fajnie. Bartiś jest słoodki, piękny. ; ] No Luna tez Prędko nie wstanie; ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...