Jump to content
Dogomania

kong


meja

Recommended Posts

[quote name='Nat - Mare']Kupiłam memu szczeniakowi Konga. Napchałam kurczakiem, ubiłam. Dałam mu.
Próbował ...
Ale poradził sobie z nim w 10 minut. Szczerze mówiąc, liczyłam na coś więcej - kości - 2 godziny ;-/
Ale poza tym zastrzeżeń nie mam.[/QUOTE]

To wszystko zalezy od tego i jak upchasz :)
u mnie nie raz psy i 2 godziny zabawę mają, ale ja to wkładam im tam różności, od suchej karmy po mięsko, pasztet, a 'zaklejam' jeszcze pastą konga lub serkiem topionym, sama nie dam rady tego wyjąć później :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']ok , chcialam sie upewnic bo Mke moge miec za darmo za pkt w sklepie , ale skoro grzywek ma Lke to moja musi Lke napewno , w takim razie musze kupic :)[/QUOTE]

do emki po prostu mniej smaków wsadzisz, wydaje mi się że otworek jest podobnej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

Da rade. Myślę, ze to działa w odwrotną strone - tak żeby mały piesek dał sobie rade z zabawka i duży pies nie łyknął tej najmniejszej. Gops nie chcesz może tego czarnego Konga? ;) Nie jest z takiej twardej gumy - "gnie" sie w pysku szczeniory ale ona woli sznurki, szmatki itp.

Link to comment
Share on other sites

obawiam sie ze moja sucz nawet nie spojzy na czarnego konga :roll:
ona jest taka dziwna ze wszystko dla niej zeby sie zinteresowala musi byc kolorowe a najlepiej pomaranczowe , teraz ma zrobionego cos na typ konga starego jeza pomaranczowego ktoremu wczensiej wygryzla nos , i tam wrzucam jakies smaki,serek itd i widze ze dosc delikatnie to wyciaga , nieprobuje gryzc/rozwalac jeza
wiec nam by wystarczyl najslabszy nawet kong , moze wezme ta Mke bo mam jednak za darmo


edit:
dzis doszedl kong medium , suka nakrecila sie na pustego konga, biega za nim i sobie podrzuca bo kong lata w nieokreslonym kierunku , za to pewnie jako jeden z nielicznych psow nie chce oprozniac srodka :roll: ,dla niej w kongu istnieje tylko ser , a inne smakowitosci sie nie licza i nie warto nawet probowac
ogolnie jestem zadowolona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']To wszystko zalezy od tego i jak upchasz :)
u mnie nie raz psy i 2 godziny zabawę mają, ale ja to wkładam im tam różności, od suchej karmy po mięsko, pasztet, a 'zaklejam' jeszcze pastą konga lub serkiem topionym, sama nie dam rady tego wyjąć później :evil_lol:[/QUOTE]
Sucha karma + mięsko. :) upchałam bardzo mocno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Suchą karmę daj tylko na sam koniec, bo ona dość łatwo wypada. "Zaklej" Kong'a czyś w rodzaju sera czy pasztetu, ew. my mamy mięso w takiej fajnej postaci, ani to zupełnie twarde ani się nie rozlatuje. I spanielowi wypchałam Kong takim mięsem, to miał zabawę na 2 godziny. Ale co za dużo to też niedobrze, bo pies może się zniechęcić jak nie będzie mógł wydostać żarcia ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo polecam patent z mrożeniem konga, wtedy starcza naprawdę na o wiele dłuższy czas. Wsadzam go do zamrażarki na około 2 h, w środku różne rzeczy, zależy od tego, co lodówka/szafka kuchenna ma do zaoferowania ;) czyli owoce, warzywa,wafle ryżowe, psie ciastka lub kulki karmy, a jako wypełniacza daję serek topiony, jogurt naturalny lub pasztet. Pies ma zajęcie na ponad godzinę, nie muszę chyba dodawać, że to uwielbia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Ja bardzo polecam patent z mrożeniem konga, wtedy starcza naprawdę na o wiele dłuższy czas. Wsadzam go do zamrażarki na około 2 h, w środku różne rzeczy, zależy od tego, co lodówka/szafka kuchenna ma do zaoferowania ;) czyli owoce, warzywa,wafle ryżowe, psie ciastka lub kulki karmy, a jako wypełniacza daję serek topiony, jogurt naturalny lub pasztet. Pies ma zajęcie na ponad godzinę, nie muszę chyba dodawać, że to uwielbia ;)[/QUOTE]
my dzis wyprobowalismy ten patent kong z zawartoscia puszka animonda, ser i syznka wsadozny do zamralki na 2 godz , po wyjeciu jak kamien , walnelam o szafke nic nie nie pokruszylo wiec niby super, dalam suce , 25min ...
to 15min dluzej niz zwykly kong nie zamroznony ale nadal za krtoko dla mnie, chyba musze kupic rozmiar Xl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']my dzis wyprobowalismy ten patent kong z zawartoscia puszka animonda, ser i syznka wsadozny do zamralki na 2 godz , po wyjeciu jak kamien , walnelam o szafke nic nie nie pokruszylo wiec niby super, dalam suce , 25min ...
to 15min dluzej niz zwykly kong nie zamroznony ale nadal za krtoko dla mnie, chyba musze kupic rozmiar Xl[/QUOTE]
My mamy XL właśnie, tylko że dla szczeniaków :lol: Ale sprawdza się bardzo dobrze, nie jest zniszczona, dlatego nie widzę sensu kupowania normalnej wersji ;)
Duffel opróżnia konga dość powoli, chyba się tym delektuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']My mamy XL właśnie, tylko że dla szczeniaków :lol: Ale sprawdza się bardzo dobrze, nie jest zniszczona, dlatego nie widzę sensu kupowania normalnej wersji ;)
Duffel opróżnia konga dość powoli, chyba się tym delektuje :diabloti:[/QUOTE]
ja musze kupic xl klasyczny czerwony taki jak mam tylko xl , suka na cale szczescie bardzo sie tym zainteresowala tylko stanowczo za szybko go oproznia, znalazla juz sposob wiec nie wiem czy wiekszy cos da, ona go rzuca na ziemie kilka razy , gniecie na koncu zeby sie poluznilo w srodku i wtedy duzo latwiej jej wyjac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ja musze kupic xl klasyczny czerwony taki jak mam tylko xl , suka na cale szczescie bardzo sie tym zainteresowala tylko stanowczo za szybko go oproznia, znalazla juz sposob wiec nie wiem czy wiekszy cos da, ona go rzuca na ziemie kilka razy , gniecie na koncu zeby sie poluznilo w srodku i wtedy duzo latwiej jej wyjac[/QUOTE]
A to mój nie jest taki sprytny ;) On tylko przytrzymuje go łapami i wylizuje zawartość, ewentualnie turla po podłodze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Suchą karmę daj tylko na sam koniec, bo ona dość łatwo wypada. "Zaklej" Kong'a czyś w rodzaju sera czy pasztetu, ew. my mamy mięso w takiej fajnej postaci, ani to zupełnie twarde ani się nie rozlatuje. I spanielowi wypchałam Kong takim mięsem, to miał zabawę na 2 godziny. Ale co za dużo to też niedobrze, bo pies może się zniechęcić jak nie będzie mógł wydostać żarcia ;)[/QUOTE]
Kaps też taki trochę taki spanielowaty ... spróbuję.
A masło? Czytałam, że masłem też ...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...