Jump to content
Dogomania

Opole 2005


lapis

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczepanska - Korpetta, zwana Korvetta, sedziowala w ub.r. w Lesznie - dziwna babka, nie miala okreslonego typu psa, nie wywalila z ringu suki w okropnym stanie zdrowia (bable, wysypka, wylysienia, czerwona podrazniona skora) mimo glosnych i wyraznych komentarzy :-?

Link to comment
Share on other sites

pani ktora sedziowac potrafi plecami :lol: (bytom), gdzie wystawcy biegaja z psami w ringu a pani rozmawia z kims spoza ringu i zapomina o calym swiecie :roll: kiepsko sie to z boku oglada, o co dopiero jakbym mial za to zaplacic!

ta sama, ktora komentuje glosno prace kilpatrica na GP i wg niej "powinien sie pospieszyc" 8)

i to jak przyznaje lokaty.... :roll:

dla mnie old school :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja jadę i jestem zadowolanona, że akurat sędziuje pani Szczepańska-Korpetta. Znam ją jeszcze z czasów gdy "występowałam" na ringu z airedalem i nigdy złego słowa nie mogłam na nią powiedzieć. Sędziuje sprawnie i w miarę sprawiedliwie. Może dlatego chcę skonfrontować swoje poglądy o jej ocenianiu w staffikach.
W sumie to pierwszy raz słyszę o niej takie niepochlebne opinie.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie moze to nie jest wybitny specjalista od bulli ale z tego co widzialam to lokaty ustawiane przez nia nie sa jakies skandaliczne. do tego jest bardzo sympatyczna. na waszym miejscu bym wystawiala. przynajmniej raz, aby sie przekonac, czy to ostatni czy nie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']
Cokolwiek sędziuje Pani Joanna Szczepańska - Korpetta i tak wygrywa Airedale Terrier. :D[/quote]
Dobre!



[quote name='AMFI']Wiem o niej tylko, że jest w naszym tj. warszawskim oddziale szefowa sekcji terierów typu bull. I podobno bardzo specyficzna osoba, cokolwiek miałoby to znaczyć... [/quote]
No nie tak. Szczepańska-Korpetta jest u nas szefową sekcji terierów wysokonożnych. Od terierów typu bull jest Świętoń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']
No nie tak. Szczepańska-Korpetta jest u nas szefową sekcji terierów wysokonożnych. Od terierów typu bull jest Świętoń.[/quote]

Słyszałam, że Świętoń została zastąpiona właśnie przez Szczepańska-Korpetta w terierach typu bull - tak mi mówiła Kasia F. przy okazji sławnego wywiadu w teleekspresie :wink:

Link to comment
Share on other sites

No skoro to informacje od członka zarzadu naszego oddziału to zajrzałam jeszcze raz na stronę oddziału. I co widze? Świeżutkie zmiany. Sekcji terriera typu bull już nie ma!!! Szok!!!

sekcja - dzień dyżuru - godziny - kierownik sekcji:

terierów krótkonożnych, terierów toy, foksteriera krótkowłosego, czarnego teriera rosyjskiego, [b]bullteriera standardowego i miniaturowego, staffordshire bull teriera[/b] - środa - 17.30 - 18.30 - [b]Elżbieta Chwalibóg [/b]

terierów wysokonożnych, jack i parson russel teriera, [b]american staffordshire teriera[/b] - środa 17.00 - 18.30 - [b]Joanna Szczepańska-Korpetta [/b]

Link to comment
Share on other sites

jest już stawka na Opole :

[b]Bullterrier psy[/b]
TILT Buteo SZCZENIETA

SCOOTER Buteo POŚREDNIA

JIMMIE BOND Timar OTWARTA
LINK-DIABLO Buldożer OTWARTA
SAN REMO Jedi OTWARTA
SUBARU FORESTER Dziedzictwo Tudora OTWARTA

[b]Bullterrier suki[/b]

AISHA Grud-Bull MŁODZIEŻY
BINA CASTRA Trojsky Kun MŁODZIEŻY
DOLLY Bull-Szok MŁODZIEŻY
EXCUSE ME COMING LATE Zig Hauer MŁODZIEŻY
JEDYNA TAKA Pullera MŁODZIEŻY
SHARON STONE GOBLIN Opalplast MŁODZIEŻY
SHINED O`CONOR Buteo MŁODZIEŻY
SISTER OF MERCY JEDI MŁODZIEŻY

RENE RUSSEU Opalplast POŚREDNIA

PLATER EMILIA Opalplast OTWARTA
REBECA DE MORNAY GOBLIN Opalplast OTWARTA


[b]Bullterrier miniatura[/b]
Monncraft`s IN YOUR EYES POŚREDNIA

Link to comment
Share on other sites

[b]STAFFORDSHIRE BULL TERRIER[/b][b] - PSY [/b]

EKTOR Gazeno - SZCZENIĄT

LAPIS NIGER Buldożer - MŁODZIEŻY
NATAN Port Erin - MŁODZIEŻY
STAFFKAR - MŁODZIEŻY

DEMON Rygast - POŚREDNIA

BETA Redbull - OTWARTA
GLEN Canyon - OTWARTA
INTELLIGENT GENTLEMAN Pullera - OTWARTA
LUGER Furia - OTWARTA
TARAKIRRI KIRRIK Staff-Ka (FCI) - OTWARTA
TAROMIREZ HIKARO Staff-Ka - OTWARTA
Thunderbold BULIK - OTWARTA

TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka (FCI) - CHAMPIONÓW

[b]SUKI [/b]

GOLD HURRICANE Buldożer - SZCZENIĄT

AYKA Stawka Większa niż Życie - MŁODZIEŻY
KIMMER Fransimo Bohemia - MŁODZIEŻY
NUKA Buldożer - MŁODZIEŻY
YRRYDA TORAMODAZA Staff-Ka - MŁODZIEŻY

DORA Rygast - POŚREDNIA
LUKSJA DE LUX Buldożer - POŚREDNIA
TORA-TORA Buldożer - POŚREDNIA

ANGEL Redbull - OTWARTA
DALIA Rygast - OTWARTA
LAMIA-YELD Buldożer - OTWARTA

LUNA-LUST Buldożer - HONOROWA

A oto Staszeczki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Doroto to witamy w klubie :evilbat:
Mnie z Malenstwem takze nie ma,tyle ze tutaj zawinil faks,ktory "zaginal w akcji" :wink:
Ale,ze ja tam w ogole mam pecha do Opola to sie nie dziwie :lol: W przyszlym roku zapewnie nawet jesli nas przyjma to pewnie wystawe odwolaja :wink: :lol: :lol:
pozdrawiam
teresa i Malenstwo,ktore w tym wypadku zostanie jutro oskubane na lyso :lol:
PS.Tak wiec moze dolaczysz ? [img]http://fool.exler.ru/sm/drug.gif[/img]
PPS.Dzwonilam dzisiaj w swojej sprawie i moge powiedziec,ze nic sie juz nie wskora.Mozna bylo cos z tym fantem zrobic do 3.IV,a teraz juz niestety nic.

Link to comment
Share on other sites

No ja też mam pecha do Opola. Albo wystawiam sukę z końcówką cieczki, albo z początkiem cieczki, albo ją tego dnia kryję, albo ma taką cieczkę, że szkoda gadać i nie mogę jej wystawić, albo......
Ostatni raz normalnie to Miśka w mlodzieży wystawialm chyba.
A już bliżej mieć nie mogę, poza Wroclawiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...