Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale wspaniale!!!10 tysięcy, mieć a nie mieć, kurcze to kupa kasy mimo wszystko, a może jeszcze jakoś wspomogą. Jestem naprawdę mile zaskoczona , że Paulinę wyróznili , super. A tu dogomaniacy moga sobie pogratulować , że udało nam się wycisnąć tą pierwszą stronę w rankingu :p I dla Pauliny najwiękdze gratulacje, za determinacje, pomysł i realizacje!

Link to comment
Share on other sites

Paulinka, to teraz rozglądaj się za tym dobrym aparatem, żebyś mogła cykać psiakom foty do szukania domków :) A kto wie, może zająć się tym zawodowo i zarabiać na pomoc psiakom? No i bierz się za budowę kojca - bo pieniądze mają to do siebie, żę szybciej się rozchodzą niż byśmy sobie tego życzyli :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulina gratulacje :klacz::ylsuper: należą się przede wszystkim Tobie, bo to Ty podjęłaś wezwanie, zrealizowałaś i na koniec oczarowałaś komisję swoją prezentacją ( w końcu okazało się, że oni też mają serca i los zwierząt nie jest im obojętny - UKŁONY DLA NICH :B-fly:)... my też miałyśmy w tym swój mały udział głosując i "trenując" wzrok na tych okropnych kodach...[/B] :cool2::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Uff... w końcu mam czas, żeby coś napisać ;). Wczoraj wróciłam z Wawy taka padnięta, że zasnęłam w ubraniu, a dzisiaj byłam z moim Titem u weta bo ma zapalenie siusiaka i krwawi z niego :roll:.

Jak już Missy napisała dostałam 10 tys zł, nie jest to tak duża kwota jak 50 tys więc nie uda mi się zrealizować całego mojego planu.

Tak naprawdę gdybym chciała to mogłabym te pieniądze wziąć dla siebie i zakończyć temat, bo rozmawiałam z organizatorami i nikt nie będzie rozliczany z tego, czy faktycznie wydał tą kasę na realizację pasji. No ale nie po to startowałam w tym konkursie, żeby teraz nakupić sobie jakiś pierdół.

Postanowiłam, że postaram się jakoś pomnożyć te pieniądze, robiąc coś co pozwoli pozyskać więcej funduszy.

Na razie myślę intensywnie nad tym co z nimi zrobić.

Myślałam o jakimś kursie na behawiorystę (myślę, że u nas w ostrowie by to się przydało a i często w schronie są psy, które potrzebują fachowego oka)

Może też o zorganizowaniu jakiegoś festynu dla właścicieli psów połączonego z promowaniem schroniska, zbiórką pieniędzy, np. licytacją zrobionych przeze mnie zdjęć, pozyskaniem sponsorów co pozwoliłoby zebrać jakąś sumę pieniędzy.
Albo o robieniu sesji zdjęciowych dla pupili (myślę, że znaleźli by się ludzie, którzy chcieliby ładne zdjęcia swojego psa).

Na razie jednak chciałabym się wstrzymać z jakimiś działaniami ponieważ mam niepewną sytuację finansową w domu (ja obecnie poszukuję z trudem pracy, tata może w każdym momencie stracić pracę a ja jestem dzienną studentką więc i mieszkanie trzeba opłacić i własne psy wyżywić)

Dlatego też pomyślałam aby wpłacić te pieniądze na jakaś lokatę, gdzie w razie czego można wypłacić te pieniądze (podobno takie istnieją), i poczekać do wiosny kiedy to jest więcej możliwości na zrobienie czegoś.

Psów w potrzebie nie zabraknie, więc pieniądze będą potrzebne tak samo za rok jak i teraz.

Jak ktoś ma jakieś pomysły, sugestie to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

Aniele ty nasz.:loveu: Ty decydujesz co zrobisz. Tak właśnie myślałem że może wielu zwróci się do Ciebie o wsparcie.
Proszę dajcie spokój Paulinie. Ona sama na spokojnie przemyśli jak najlepiej wesprzeć psy tą sumą. Co z nią zrobić. Dajcie jej ochłonąć.
Paulinko Gratulacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Aniele ty nasz.:loveu: Ty decydujesz co zrobisz. Tak właśnie myślałem że może wielu zwróci się do Ciebie o wsparcie.
Proszę dajcie spokój Paulinie. Ona sama na spokojnie przemyśli jak najlepiej wesprzeć psy tą sumą. Co z nią zrobić. Dajcie jej ochłonąć.
Paulinko Gratulacje.[/quote]

Paulino jeszcze raz gratuluję, wierzę że poradzisz sobie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja się na lokatach nie znam, ale Polbank daje 6%. Zabijcie mnie, nie wiem na jaki okres - widziałam reklamę.
Paulinko, nie wiem jaki aparat Ci się marzy, ale jeśli wystarczy Ci na niego część pieniędzy, to go kup. Dzięki niemu będziesz miała szansę zarobić profesjonalnymi zdjęciami i kapitał się pomnoży :) A jeśli, nie daj Boże, sytuacja domowa Cię zmusi to się nie zastanawiaj, tylko korzystaj. Stres związany z brakiem pieniędzy może wykończyć i przyniesie więcej szkody niż uszczuplenie zasobów.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co kiedyś usłyszałam to rodzice mają kasę na lokacie, gdzie jest chyba właśnie 6% i w każdej chwili można z lokaty zrezygnować i wziąć pieniądze.

Aparat mam upatrzony, używany więc tańszy, a zależy mi na tym aby wydać mniej kasy a mieć dobry sprzęt taki, który pozwoli zarabiać na tym i mnożyć pieniądze. Ale to jeszcze jest kwestia do przemyślenia bo na koniec roku zawsze takie rzeczy tanieją.

Jedno jest pewne pieniądze pójdą na pomoc psom, jednak w jakiej formie to będzie pomoc jeszcze trzeba wymyślić.

Ja od wczoraj jak odebrałam ten czek o niczym innym nie myślę, tylko co zrobić z tym.
Mogłabym te pieniądze rozdać w godzinę i jeszcze by zabrakło, wystarczyłoby żebym weszła na PwP, ale nie o to mi chodzi. Chciałabym znaleźć jakiś złoty środek, czyli jak zarządzić tymi pieniędzmi, aby móc pomóc jak największej ilości psów (i to jest właśnie największy problem :evil_lol:)

Mój TZ się śmiał żeby zagrać na giełdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko się martwie że teraz jak wszyscy wiedzą ze Paulina ma te 10 tys będą pisać z prośbami o pomoc, musisz Paulino stanowczo podjąć decyzje i w końcu to Twoje pieniądze nikt nie wymaga żebyś oddała całości na psy a potem nie miała za co opłacić studiów czy nie mieć na W RAZIE

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci nie zazdroszczę, bo człowiekowi trudno powiedzieć "nie", szczególnie wtedy, gdy widzi te ślepia. Ale PwP da pomoc doraźną, a tu jest szansa na coś trwalszego, większego. Więc silna bądź i mów "NIE". A my trzymamy kciuki za udane rozmnożenie. Wreszcie bedzie jakiś pozytywny aspekt "rozmnażaczki" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak już je rozmnożysz, to ja się uśmiechnę o rozmnożenie moich :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Ja Ci nie zazdroszczę, bo człowiekowi trudno powiedzieć "nie", szczególnie wtedy, gdy widzi te ślepia. Ale PwP da pomoc doraźną, a tu jest szansa na coś trwalszego, większego. Więc silna bądź i mów "NIE". A my trzymamy kciuki za udane rozmnożenie. Wreszcie bedzie jakiś pozytywny aspekt "rozmnażaczki" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak już je rozmnożysz, to ja się uśmiechnę o rozmnożenie moich :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]
A ja podpisuję się pod postem Margo05 i wierzę w Paulinkę. Nie da się i po rozważeniu różnych opcji poprowadzi wszystko od początku do końca tak jak sama zechce. I coby nie postanowiła- nie będę się czepiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']

Myślałam o jakimś kursie na behawiorystę (myślę, że u nas w ostrowie by to się przydało a i często w schronie są psy, które potrzebują fachowego oka)
[/quote]

Paulina, taki kurs to świetna sprawa i dobry pomysł, taka widza przyda Ci się w przyszłości w Twojej pasji - inwestuj w siebie, bo taka inwestycja, prędzej czy później zwróci się na pewno:happy1::happy1::happy1:

uważaj z giełdą:roll:

Link to comment
Share on other sites

Pogadałam z tatą i trochę przychylamy się do założenia hoteliku dla psów, ale jedynym problemem mogą być sąsiedzi... a właściwie to szczekające psy.
Można by było zarobić a i psom w potrzebie pomóc biorąc je po kosztach lub na DT.

Na razie to jest tylko faza myślenia i kombinowania więc nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...