Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

Cześć Paulina. Na początek jeszcze raz wielkie gratulacje!!
My też prowadziliśmy swojego czasu hotel dla psów, zresztą kilka psiurów do dzisiaj regularnie nas odwiedza. Wiesz, że mamy 29 psów plus te, które wpadają od czasu do czasu. Mamy oczywiście też sąsiadów, ale na szczęście nie mamy z nimi problemów, a wręcz przeciwnie. Zresztą jak to na wsi każdy z nich ma psy i to po kilka, które regularnie szczekają po nocach i nikt nie robi z tego problemu. Podejrzewam, że w twoim przypadku może być tak samo.
Żyjemy w Polsce i ten fakt daje nam ogromne możliwości :cool3:
Po pierwsze nie ma żadnych przepisów dotyczących hodowli psów czy kotów!
Tym bardziej nie ma takowych w kwestii psich hoteli. Na wsiach ludzie mają nierzadko po 5-6 psów i nic z tego faktu nie wynika. Nie podlega to żadnej kontroli oraz nie zaprząta absolutnie żadnej uwagi urzędników.
Jeśli będziesz próbowała swój hotel zarejestrować to ugrzęźniesz w bagnie braku przepisów i niekompetencji urzędników, wiem bo sam to przerabiałem. W naszym kraju trzeba robić swoje i na nic się nie oglądać poza ogólnymi zasadami etycznego postępowania.
Jeśli planujesz na początek 4-5 boksów to w ogóle się nie zastanawiaj tylko do dzieła!!!
Powodzenia!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie!
No na razie jest wszystko w kwestii obmyślania bo o ile ja mam gdzieś co ludzie mówią na wsi bo wiadomo, że oni zawsze dużo mówią, to moja rodzina już się tym bardziej przejmuję.
Z 4-5 kojcami to faktycznie nie ma problemu. Zobaczymy, zobaczymy.

Iwlajn tak to nikt inny jak niepokonani zwycięzcy ;)

Link to comment
Share on other sites

Syberiada gratulacje!! :p Macie piękną pasję. Fajnie, że nagroda trafiła do Was. Obejrzałam właśnie reportaż o Was w tvn'ie i muszę powiedzieć, że robicie ogromne wrażenie :cool2: No i uśmiałam się z prób reportera :eviltong::lol:
Powodzenia i jak najwięcej frajdy na wyprawie przez jezioro, o której była mowa w reportażu- pewnie nie możecie się już doczekać zimy :razz: Ja bym nie mogła ;)
Pozdrawiam! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Kurki, czyli kury? Nie strasz mnie ja mieszkam w mieście i mam kilkadziesiąt kur, bażantów i gołębi( i papugi:eviltong:), razem ponad 50 sztuk:crazyeye:, połowa podwórka to woliery bażantów i "wybieg" dla kur. I to nielegalne???[/quote]

ana666, dopóki sąsiadom to nie przeszkadza, to jest ok ;) A w razie czego można ich przekupić ... jajkami :evil_lol: Jeżeli chodzi o stronę formalną, to na pewno przynajmniej cześć tej hodowli jest nielegalna, głównie kury, bażanty to ptaki ozdobne więc może są inaczej traktowane, ale nie przejmuj się, podstawa to zgodne życie z sąsiadami, jeśli im nie " nadepniesz na odcisk" i nie sprawisz, że będą chcieli ci zaszkodzić, to naprawdę nie ma powodów do zmartwień.
A swoją drogą, ładne stadko! Musisz mieć wesoło na podwórku :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chikinchan']Syberiada gratulacje!! :p Macie piękną pasję. Fajnie, że nagroda trafiła do Was. Obejrzałam właśnie reportaż o Was w tvn'ie i muszę powiedzieć, że robicie ogromne wrażenie :cool2: No i uśmiałam się z prób reportera :eviltong::lol:
Powodzenia i jak najwięcej frajdy na wyprawie przez jezioro, o której była mowa w reportażu- pewnie nie możecie się już doczekać zimy :razz: Ja bym nie mogła ;)
Pozdrawiam! :p[/quote]
Faktycznie reporter nie miał żadnych szans:lol:
A przed zimą czeka nas jeszcze kupa roboty, to niech się ona tak bardzo nie spieszy. Szóstka młodych psów właśnie rozpoczyna treningi, a to zawsze jest droga przez męke:evil_lol:
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syberiada']Faktycznie reporter nie miał żadnych szans:lol:
A przed zimą czeka nas jeszcze kupa roboty, to niech się ona tak bardzo nie spieszy. Szóstka młodych psów właśnie rozpoczyna treningi, a to zawsze jest droga przez męke:evil_lol:
Pozdrawiamy[/quote]

I ja się przyłączę do gratulacji - cieszę się, że psy górą :multi:
A Wam życzę spełnienia marzeń :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Potrzebna pomoc dla gwałconej Gwiazdy z Boguszyc!!Mamy kilka dni na zebranie pieniędzy na hotel. [/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebna-pomoc-dla-gwalconej-gwiazdy-mamy-kilka-dni-nowe-zdjecia-strona-22-23-a-130005/"]Potrzebna pomoc dla gwałconej Gwiazdy!! Mamy kilka dni!! NOWE ZDJĘCIA STRONA 22 i 23[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ruszyła akcja Tesco.
5 schronisk, które otrzymają najwięcej głosów otrzymają 10% wartości sprzedanych produktów firmy Tesco i Pet Food, oraz dodatkowo od firmy Masterfood karmę o wartości 2000zł.
Bardzo proszę o pomoc w głosowaniu na [B]przytulisko w Przyborówku[/B].

Wystarczy wejść na stronę:
[URL="http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/"]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/URL]
Wybrać pole:[B]
Szamotuły, Przyborówko k/Szamotuł[/B]
Podać swój e-mail i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymany w e-mailu zwrotnym.

Akcja trwa do 7.10.2009.

To tak niewiele a może pomóc.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=13020510"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Ruszyła akcja Tesco.
5 schronisk, które otrzymają najwięcej głosów otrzymają 10% wartości sprzedanych produktów firmy Tesco i Pet Food, oraz dodatkowo od firmy Masterfood karmę o wartości 2000zł.
Bardzo proszę o pomoc w głosowaniu na [B]przytulisko w Przyborówku[/B].

Wystarczy wejść na stronę:
[URL="http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/"]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/URL]
Wybrać pole:
[B]Szamotuły, Przyborówko k/Szamotuł[/B]
Podać swój e-mail i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymany w e-mailu zwrotnym.

Akcja trwa do 7.10.2009.

To tak niewiele a może pomóc.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=13020510"]
[/URL][/quote]
Zagłosowałam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...