Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Efciq']9 miejsce :D
ja głosuje codziennie 1 raz ale teraz będe zakładać meile i głosować :D :)[/quote]

[quote name='Dynamique']Porozsyłałam do ludzi z GG... około 100 osób. Ale to i tak mało :placz::placz::placz:[/quote]

Spokojnie, 40 tys. głosów już się nie nadrobi (jutro o 12.00 koniec głosowania) :eviltong:
Cieszmy się z tego, że jesteśmy na 1. stronie. To niezły wynik, biorąc pod uwagę, że jeszcze parę dni temu byliśmy na 33. miejscu:p

Wciąż mamy szanse na nagrodę jury (50 tys. zł);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Spokojnie, 40 tys. głosów już się nie nadrobi (jutro o 12.00 koniec głosowania) :eviltong:
Cieszmy się z tego, że jesteśmy na 1. stronie. To niezły wynik, biorąc pod uwagę, że jeszcze parę dni temu byliśmy na 33. miejscu:p

Wciąż mamy szanse na nagrodę jury (50 tys. zł);)[/quote]

Dokładnie, uważam tak samo :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Spokojnie, 40 tys. głosów już się nie nadrobi (jutro o 12.00 koniec głosowania) :eviltong:
Cieszmy się z tego, że jesteśmy na 1. stronie. To niezły wynik, biorąc pod uwagę, że jeszcze parę dni temu byliśmy na 33. miejscu:p

Wciąż mamy szanse na nagrodę jury (50 tys. zł);)[/quote]
Chciałam zauważyć ze pare dni temu byliśmy na 46 miejscu!!:eviltong::evil_lol: nikt tak szybko nie myknoł jak dogomaniacy!!:multi:
P.S. jakby jury dowiedziało się co my robimy to z marszu by 1 miejsce było!!:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KeFFir94']właśnie oddałem 40 głosów..hehe..bolą mnie plecy..ide kąpu kąpu..

i po północy wracam z powrotem..:D:D[/quote]

Ja sobie też jeszcze pogłosuję, tak z przyzwyczajenia:evil_lol:
Aha, mailinator już działa (maile zwrotne dochodzą), jakby ktoś był zainteresowany:p

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie jak ktoś zakładał na mailnatorze itp maile wczoraj (w sensie w niedziele) to nie musi czekać 24h na oddanie kolejnego głosu z tych maili -wystarczy, że północ przekroczyła..
pewnie mało kto zapisywał sobie te adresy, ale od tego jest historia!! - wszystkie @ powinny być tam zapisane..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Jestem w pełni gotowa do dalszego głosowania ;) Błagam tylko powiedzcie mi czy któraś z "zepsutych" stron wróciła do formy,bo nie wiem z jakiej strony głosować. Czekając na odpowiedź wykorzystam moje 15 głosów z kont pocztowych ;)[/quote]

Mailinator działa. Jest najszybszy wg mnie. Jakby chwilowo przestał działać, to można próbować na [url=http://deadaddress.com/;)]Free anonymous disposable temporary email address account with inbox. Dead Address™[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KeFFir94']
a ja chce teraz głosować..ale mam błąd

i albo zagłosuje rano..albo 120 głosów przepadnie[/quote]

To może spróbuj na razie poprzez jakąś stronkę, a potem sprawdź jeszcze raz te Twoje. Może się odblokuje za jakiś czas:roll:

Słuchajcie, jest już 9600. A przecież niedawno dopiero przeskoczyliśmy 9. miejsce z 9232 głosami. Ale zasuwamy!:-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...