Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://10minutemail.com/"]http://10minutemail.com[/URL]

Powyższa strona umożliwia utworzenie konta e-mail na 10 minut. Samo tworzenie konta polega na odświeżeniu strony po 10 minutach.

Dzięki temu możliwe jest oddawanie jak łatwo policzyć 6 głosów na godzinę.

Co więcej osoby posiadające zmienne(dynamiczne) ip mogą zakładać maile nie odczekując 10 minut, co na dobrą sprawę przy umiejętnym przepisywaniu kodów, umożliwia głosowanie kilkanaście do kilkudziesięciu razy na godzinę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Gees, jak ja uwielbiam te informatyczne sztuczki:loveu:
Wszystko działa jak należy:diabloti:
Dzięki!

Ale tak czy siak trzeba się będzie ultramocno sprężyć, bo tylko 10 godz. zostało:p[/quote]
A mnie dzsiaj wyszło,że jeszcze 2 dni mamy:-o

Link to comment
Share on other sites

A nie da się zrobić tak..żeby się zmieniał adres co 2 minuty??

:D:D
Wczoraj żeśmy z maili założyli 20 maili...znaczy ona zakładała.. a ja głosowałem..

i ogółem mam już 60 kont..:D:D

a tego..

Rodzice Maciusia: ja mogę zagłosować z reszty kont..:D:D
podaj mi tylko loginy i hasła..

Link to comment
Share on other sites

Ktoś pytał czy można zakładać maile na podanej przeze mnie stronie co 2 min.

Można, nawet co 30 sekund, warunkiem jest posiadanie dynamicznego (zmiennego) IP. Osoby takie mogą w ciągu dnia, na spokojnie wysłać kilkaset głosów.

Link to comment
Share on other sites

Używaj tej strony

[URL="http://10minutemail.com/"]http://10minutemail.com[/URL]

Kopiujesz zaznaczony na niebiesko adres e-mail, wklejasz na swoim blogu i minutę później powinna pojawić się wiadomość na Twoim tymczasowym koncie e-mail.
Jeżeli się nie pojawi wystarczy odświeżyć stronę.

Trochę za późno wątek o głosowaniu trafił na forum insomnia(dot)pl, gdyby ktoś wcześniej dał tam znać pewnie miejsce w pierwszej trójce byłoby realne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asd']
Trochę za późno wątek o głosowaniu trafił na forum insomnia(dot)pl, gdyby ktoś wcześniej dał tam znać pewnie miejsce w pierwszej trójce byłoby realne.[/quote]

Nawet jeśli nie uda się dojść na podium, to nie przestawajmy głosować. Niech naszym celem będzie "wbicie się" na pierwszą stronę, jak najwyżej, wtedy więcej ludzi zobaczy nasz apel i może otworzą im się oczy na psią, tragiczną rzeczywistość. To też będzie sukces ;)

Społeczeństwo trza uświadamiać:p

A co do bieżącej sytuacji: jeszcze tylko niecałe 150 głosów i jesteśmy na 12, potem "z rozpędu" wpadamy na 11 (bo tylko kilkadziesiąt głosów różnicy), następnie sprężamy się na ok 300 głosów i już jesteśmy na 10, czyli na pierwszej stronie:diabloti:
Proste, nie?:razz:

To do dzieła!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']dobra, to jeśli więcej będzie deklaracji i będzie to sensowne, to ja od jutra jadę 100, sonia 50 albo więcej kto deklaruje się jeszcze?[/quote]


Ja jadę codziennie z 74 kont, a od dzisiaj 77+1 :evil_lol:
Od czwartku nie mogłam się dostać na dogo :angryy:, ale głosowałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asd']Gdyby znalazło się kilku miłośników psów ze zmiennym IP byłaby szansa na wbicie się do pierwszej piątki. Jedna osoba ze zmiennym IP może spokojnie oddać w ciągu dnia kilkaset a nawet i tysiąc głosów.[/quote]

Zmienne IP, czyli np. neostrada, tak?:razz:
Ja też mam stałe, więc odpadam, ale jeśli ktoś ma zmienne, to...hmmm...jak to ująć...co musi zrobić (a może nic nie musi?:hmmmm:), żeby głosować częściej?
Asd, to pytanie oczywiście do Ciebie;)
Napisz, proszę, pokrótce co i jak się robi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...