Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eski'][quote name='agaga21']to zatwierdź kod bez wpisywania i rób to tak długo aż wyjdzie czytelny. zwykle po kilku razach pojawia się czytelny.
[quote]

Ja tak robię, ale niestety mimo, ze pojawia się kod wyraźny jak byk i wpisuję go dokładnie tak jak powinnam - nadal pojawia mi sie napis "wpisz poprawny kod". Strasznie to wnerwiające. Ale ciągle próbuję....[/quote]

mam ten sam problem. dziwne to dla mnie jest...
zaglosowane dzis z 3 kont:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ja niestety nie moge zagłosować chciaz wyslalam z 6 kont .... trace cierpliwość do tych tokenów .... wpisywalam po 100 razy i zaden sie nie załapał , moze jutro bedzie lepiej...[/quote]

lepiej nie będzie :cool3: chodzi o to, by się nie zniechęcać. Jutro to już zostanie tylko 4 dni głosowania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wszystkie glosy poszly z kazdego maila... i 23 miejsce jest:):)

najlepiej poczte zakladac na o2-tak mi sie wydaje. na jednym koncie jest 13 maili....



jak ktos chetny to ja juz mam wprawe w zakladaniu i moge pozakladac i chetnym powysylac loginy i hasla:) (juz z linkami do glosowania)

Link to comment
Share on other sites

ciotki...tragedia!:placz::placz::placz:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazajacy-wrak-psa-za-jedyne-pol-litra-wodki-pomocy-144456/#post12812518"]Przerażający wrak psa za jedyne pół litra wódki!!! Pomocy!![/URL]
pomóżcie proszę!
mariamc ma u siebie tego psa, potrzebna [B]KAŻDA POMOC![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...