Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Macho']Ja jestem za ;)

A mam tez pytanie ;) ten referat z anatomii o krwi to na jutro? czy następne zajęcia? bo zgłupiałam... :roll:[/quote]
NIE MAMY jutro anatomii i w niedziele też nie..,o ile dobrze słysząłam ktos z grupy rozmawiał czy nie możemy za 2 tygodnie oddać czyli 25...chyba,dobrze licze?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mi z tym miesiącem też nie pasowało, ale później jest długa przerwa i wolałam zapytać ;)

A co do dzwonienia... jestem za tym, żeby zadzwonił ktoś z pierwszej (lub drugiej :diabloti: ) ławki, ktoś kto ma z wetem dobry kontakt (chociażby wzrokowy) i kogo może skojarzyć ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macho']Właśnie mi z tym miesiącem też nie pasowało, ale później jest długa przerwa i wolałam zapytać ;)

A co do dzwonienia... jestem za tym, żeby zadzwonił ktoś z pierwszej (lub drugiej :diabloti: ) ławki, ktoś kto ma z wetem dobry kontakt (chociażby wzrokowy) i kogo może skojarzyć ;) :diabloti:[/quote]


Boszz.... czemu mam od razu wrażenie, że chodzi albo o mnie, albo o Rafała? :roll:

Link to comment
Share on other sites

No kurczę wypadałoby... ale szczerze to wątpię żeby ktokolwiek był w stanie się nauczyć tego na lepszą ocenę niż 3...

Jestem ciekawa jaka będzie forma tego sprawdzianu. Jeżeli to będzie test to rzeczywiście wystarczyłoby to tylko przeczytać... jeżeli nie to większość z nas leży...

Link to comment
Share on other sites

Nom niesety znam osoby, które pewnie napiszą to dobrze...
i ja się do nich nie zaliczam ]:->
Wybiłam się z rytmu rycia... Kwka, i zamiast poduszeczki notatki z diagnostyki i nie ma bata, a jutro zasne po pierwszych 3h xD

Może jednak przełoży jak powiemy...? <nadzieja matką glupich>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...