Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

[quote name='BoUnTy']Ale babka powiedziala, że referat ma byc na kartkę A4, czyli tak naprawde mieszcza sie podstaowe informacje [/quote]
Ja jeszcze nie przepisałam na czysto, ale chyba się mogę na tej kartce A4 nie zmieścić. No i w końcu piszecie to odręcznie, bo ja ostatni referat pisałam chyba jakieś ...naście lat temu i nie wiem jak to ma wyglądać? :oops:
Co do porównań to ja mam ilość erytrocytów i leukocytów oraz w drugim zestawieniu zawartość poszczególnych rodzajów leukocytów (nie wiem czy to nie jest już zbyt szczegółowe), znalazłam też coś takiego jak pojemność tlenowa krwi poszczególnych zwierząt.
No i nie wiem jeszcze czy oprócz wymaganych zwierząt (pies, kot, świnia, krowa, koń) wstawiać też do porównania człowieka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='muro']arcana, znalazłas to w necie? ja niczego takiego(porónań) sie nie doszukałam:placz:[/quote]
W necie też nic nie znalazłam, mam to w takiej starej książce do zoologii sprzed ćwierć wieku (mam nadzieję, że w tej kwestii wiele się przez ten czas nie zmieniło :eviltong:). Ale to i tak nie jest wszystko co potrzebujemy, bo np. nie mam różnic w obrazie krwi poszczególnych zwierząt. Tego akurat się nigdzie nie doszukałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy'] Czy ktoś znalazł tabele porównawcze składników morfotycznych u przestawicieli rożnych gatunków?[/QUOTE]


może będę miała ale na pewno nie na jutro


poza tym nie przypominam sobie żeby mówiła że tylko na 1 stronę A4
mnie się zdaje że powiedziała w formacie A4

ps. przez was muszę pisać to dziś tak mi się nie chce:placz:( bo wszyscy piszecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']z utęsknieniem czekam na diagnostykę na mailu klasowym :roll:
normlanie rozpiera mnie energia do nauki :roll::lol:[/quote]


hihihi mam nadzieje, że to nie do mnie? ;> Będe musiała w nocy skanować... grrr... szlag by to trafił, ja tylko maila załozyłam xD <myśli: i po co Baton jełopie Ci to było?>

Nom , ale zaraz idę do Rafała po materiały - kit z tym, że w pracy jestem... Tutaj niestety nie mamskanera.

Ja niestety nie wiem jak cholera mam sie tego nauczyć. Mam taki zapierd.... w tym tygodniu w pracy, że znów siedze po 10-12h :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Własnie ja w ttakim celu zakłądałam maila - kto co ma i moze dodaje, tylko tak żeby sie nie dublowac, a wyszło na to, że mam robić sama ;> Trzeba było powiedziec to byście dostały oryginały i skanowały.
[/quote]
No jak widać musimy się jeszcze zgrać, to będzie super ;) Ale dobrze, że w ogóle istnieje jakaś nić porozumienia, bo różnie to bywa.

[quote name='BoUnTy']Arcana, która to Ty? [/quote]
Hmm, no nie wiem jak to wytłumaczyć, chyba niczym szczególnym się nie wyróżniam :lol: Na niedzielnych zajęciach siedziałam w ławce za Dają i tonacją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']No jak widać musimy się jeszcze zgrać, to będzie super ;) Ale dobrze, że w ogóle istnieje jakaś nić porozumienia, bo różnie to bywa.


Hmm, no nie wiem jak to wytłumaczyć, chyba niczym szczególnym się nie wyróżniam :lol: Na niedzielnych zajęciach siedziałam w ławce za Dają i tonacją.[/quote]


hmmm... a to wybacz, nie kojarze, ale podejdz następnym razem do mnie sie pokazac - chętnie poznam. Mnie to już chyba wszyscy kojarzą (po tym moim genialnym wystepieniu... fleee... jak ja nie cierpie sie przedstawiac z imienia, ale głupio by zabrzmiało gdybym powiedziała 'część, jak ktos mnie jeszcze nie zna to Baton jestem, miło mi...'):lol: Powiedziałybyście, ze jestem ogromnie niesmiała? ;P :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

arcana81 to jest ta która na poprzednich niedzielnych zajęciach mówiła o swoim psie ukąszonym przez żmije :P

ja tam nie podchodzę do ludzi bo się narzucać nie lubię,poza tym wyglądam jak małe dziecko więc do większych nie będę podchodzić :P

wczoraj podeszłam po zajęciach do pana doktora,to bogu niech będą dzięki że się do mnie nachylił bo bym nic nie usłyszała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']Faktycznie, już zdążyłam o tym zapomnieć :-?[/quote]


Aaaaa to juz wiem ;> No widzisz ;]

Daja_ ale do mnie i macho na balkonie podeszłaś ;P

Ja też wole swoje krzesełko, podchodze jak mam jakaś sprawe ;) No i jak ekipa idzie zapalic, a ja zostaje, bo rzucam ;P

Link to comment
Share on other sites

Ja i tak jestem najbardziej nieśmiała, bo prawie do nikogo się nie odzywam :eviltong: ale minie mi pewnie za jakieś.... trzy miesiące? :diabloti:

Skoro tak sprawa wygląda, to następnym razem będziemy się rzucać na te kserówki i w domu skanować, żeby Bounty miała mniej roboty ;)

Jeżeli ktoś znajdzie jakieś przydatne e-booki to też proponuję się nimi dzielić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']
Daja_ ale do mnie i macho na balkonie podeszłaś ;P[/quote]
Poszłam się wkupić,ale informacją o mojej tożsamości zniszczyłam autorytet :diabloti:

[quote] No i jak ekipa idzie zapalic, a ja zostaje, bo rzucam ;P[/quote]I BARDZO DOBRZE!

wklejam plan
...
który mnie zabił :)

[img]http://img21.imageshack.us/img21/1165/planc.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...