Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tonacja']Skąd wiesz?
Oczywiście jak zwykle ja dowiaduję się na końcu...? :angryy:[/quote]

Nie tylko ty,a planu jak nie było tak nie ma niestety ...

No cóż,to mam zeszycik od razu zabrać na lekcje? :evil_lol:
Kurde,mam nadzieje że za bardzo nas wszystkich nie rozdzielą,Hm.. :shake:

Karolina ! znalazłam Cię na nk ! xD

jeszcze annie90 idzie,to nas jest 8 ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muro']ja zapisałam sie w piatek dopiero , ale o rozpoczeciu i zajeciach tak mi blondi w sekretariacie powiedziała, wiec zeszycik lepiej zabrać:evil_lol::p[/quote]

Mam nadzieje że dadzą jakieś informacje o zajęciach na stronie,wkońcu.:shake:
w sumie będziemy mieli jednak zajęcia 2 razy we wrześniu więc te pierwsze 350 się nie zmarnuje:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja również zaczynam w tym roku zajęcia w Awangardzie na tech. wet. Zapomniałam zapytać czy we wrześniu trzeba już płacić i szczerze mówiąc trochę mnie tu załamałyście informacją, że tak... :shake: Myślałam, że wrzesień nam jeszcze odpuszczą. 350 zł piechotą nie chodzi no ale trudno. Tylko jak ja to mężowi powiem...? :eviltong: A, no i ktoś tu się martwił, że będzie najstarszy w grupie - dla pocieszenia to ja już też nie pierwszej "świeżości"...

Link to comment
Share on other sites

Cytuje maila, ktorego dostałam w odpowiedzi na moe pytania.

[QUOTE]Dzień dobry
-oczewiście proszę zabrać coś do pisania i czysty zeszyt, po rozpoczęciu
roku szkolnego normalnie zaczynają się zajęcia/wykłady
-tak za wrzesień trzeba zapłacić czesne bo rozpoczeły się zajęcia 12i 13
oraz 26 i 27
więc obowiązuje czesne jeśli szkołe zaczełaby PANI w PAŻDZIERNIKU WTEDY NIE
MUSIAŁABY PANI PŁACIĆ ZA WRZESIEŃ.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba tez sie zapisze, bedzie to m,oje drugie podejscie,
bo w zeszlym roku po kilku mies musialam zrezygnowac z roznych przyczyn, przede wszystkim finansowych.
I wsciekam sie, bo Macho mi napisala, ze juz jest 350zl/mies:angryy: w zeszlym roku bylo 300zl. Ciekawe za co kasuja tyle kasy:shake:

Olek, strata nie strata piniedzy, ale mnie jest potrzebny papier tego technika, na tych zajeciach wiekszosc i tak jest o krowach, koniach-o wiekszych zweirzetach.

Rok temu bylo kilka dziewczyn pracujacych juz w zasadzie jako technik, zalezalo im tez tylko na papierku..tak jak mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana_Zbyska']Ja chyba tez sie zapisze, bedzie to m,oje drugie podejscie,
bo w zeszlym roku po kilku mies musialam zrezygnowac z roznych przyczyn, przede wszystkim finansowych.
I wsciekam sie, bo Macho mi napisala, ze juz jest 350zl/mies:angryy: w zeszlym roku bylo 300zl. Ciekawe za co kasuja tyle kasy:shake:

Olek, strata nie strata piniedzy, ale mnie jest potrzebny papier tego technika, na tych zajeciach wiekszosc i tak jest o krowach, koniach-o wiekszych zweirzetach.

Rok temu bylo kilka dziewczyn pracujacych juz w zasadzie jako technik, zalezalo im tez tylko na papierku..tak jak mnie.[/QUOTE]


Mnie też w sumie zalezy tylko na papierku, bo tak to ja już praktykuje od prawie 2 lat, ale nie moge pracować 'pełnoprawnie' bo nie ma tytułu i musze tylko wolontariować...
To powiedz coś wiecej jak już masz doświadczenie z tą szkołą...

Link to comment
Share on other sites

No, wlasnie o to chodzi, ze bez papierka, to se mozna...;)

W zeszlym roku wiekszosc zajec prowadzil Pan W., weterynarz..ponoc.
Wg mnie byl takim wiejskim wetem, odbieral w zasadzie porody i trakie tam bylo jego doswiadczenie weterynaryjne. Potem dlugo nie pracowal w zawodzie ze wzgledow zdrowotnych, nastepnie zrobil jakis kurs pedag. i zaczal uczyc w awangardzie.
Nie mial zielonego pojecia o niczym, duzo rzeczy dowiadywal sie od nas wszystkich to strasznie denerwowalo, bo nikt nic z tych zajec nie wynosil. Ale z tego co wiem, juz go wywalili, i uczy ktos inny. Bardzo fajna babka z anatomii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana_Zbyska']No, wlasnie o to chodzi, ze bez papierka, to se mozna...;)

W zeszlym roku wiekszosc zajec prowadzil Pan W., weterynarz..ponoc.
Wg mnie byl takim wiejskim wetem, odbieral w zasadzie porody i trakie tam bylo jego doswiadczenie weterynaryjne. Potem dlugo nie pracowal w zawodzie ze wzgledow zdrowotnych, nastepnie zrobil jakis kurs pedag. i zaczal uczyc w awangardzie.
Nie mial zielonego pojecia o niczym, duzo rzeczy dowiadywal sie od nas wszystkich to strasznie denerwowalo, bo nikt nic z tych zajec nie wynosil. Ale z tego co wiem, juz go wywalili, i uczy ktos inny. Bardzo fajna babka z anatomii.[/QUOTE]

No to mnie przestraszyłaś... mam nadzieję, że rzeczywiscie bedzie lepiej i czegoś sie nauczymy. Okaże się zapewne już w sobotę...

Link to comment
Share on other sites

W odpowiedzi na mojego maila dowiedzialam sie, ze tylko do pt mozna sie zapisac. Ja dopiero w pon bede w PL, potem do konca tyg pracuje od rana do wieczora. W zasadzie jak juz, to wolalabym sie zapisac od tego pazdziernika, ale nie wiem czy tak ta rade..
Chociaz moja kumpela zapisala sie w zeszlym roku chyba w listopadzie dopiero i ja przyjeli, podejrzewm, ze tylko oficjalnie mozna do pt.
Nie wiecie ilu jest chetnych?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...