Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

[quote name='gosia2313']Praktyki tzn z inseminacji były. 5 dni niby w zakładzie inseminacyjnym[/QUOTE]

Szkoła Was skierowała?

My na kosmetyce prawdopodobnie cześć praktyczną będziemy mieć na podstawie zdjęcia,także pewnie też będzie na kompie,średnio mi się ten pomysł podoba:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia2313']szkoła. hahahhahahahahahahahahahah a to dowcip :D
Jutro jedziemy z dziewczynami pooglądać mućki i inne, ale nie skierowała nas szkoła :)[/QUOTE]

:)

Ja tak dopytuję,bo przez te zmiany,nie wiem czy się zdecydować na ten kierunek,nie wiem czy uda się znaleźć miejsce na odbycie praktyki,bo przecież w lecznicy nie da się tego wszystkiego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci tak. W lecznicy jeśli kogoś znajdziesz to zgodzą się to podbić i masz praktyki zaliczone. Minus taki, że inseminacji w lecznicy Ci nie pokażą. Ale z tego co wiem, moja grupa jechała z opiekunem na wyjazd właśnie na jakąś "wieś", oglądali krowy, świnie, szczepienie JEDNEGO psa, ale inseminacji również nie było, bo przyjechali za późno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Powiem Ci tak. W lecznicy jeśli kogoś znajdziesz to zgodzą się to podbić i masz praktyki zaliczone. Minus taki, że inseminacji w lecznicy Ci nie pokażą. Ale z tego co wiem, moja grupa jechała z opiekunem na wyjazd właśnie na jakąś "wieś", oglądali krowy, świnie, szczepienie JEDNEGO psa, ale inseminacji również nie było, bo przyjechali za późno.[/QUOTE]

Dobrze wiedzieć,dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

uwierzcie, kurs inseminacyjny w ''normalnym'' technikum to nic przyjemnego
wiem, bo zaliczyłam taki swego czasu i trwał na pewno dłużej niz 5 dni
uczyliśmy się na macicach, a potem na żywych krowach- nie ma czego zazdrościć na prawdę
trzeba mieć wyłącznik do sumienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']uwierzcie, kurs inseminacyjny w ''normalnym'' technikum to nic przyjemnego
wiem, bo zaliczyłam taki swego czasu i trwał na pewno dłużej niz 5 dni
uczyliśmy się na macicach, a potem na żywych krowach- nie ma czego zazdrościć na prawdę
trzeba mieć wyłącznik do sumienia[/QUOTE]
oczywiście ,to samo z praktyką w rzeźni,masakra jakaś:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='gosia2313']Nie, egzamin (państwowy) jest 14.06 teoria, a praktyke która też jest teoretyczna jest 25.06. Ale nastawiłam się na poprawkę, bo nic nie umiem ; 0[/QUOTE]

No tak,kosmetyka też dziś miała i podobno trudne było,a jak u Was?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='gosia2313']no podobno masakra... z ok 140 osób praktyczną część zdało niecałe 20 (sic!)
oczywiście w szkole wiedzy żadnej nie zdobędziemy, ale na egzaminie wymagają ... :-|[/QUOTE]

nie potrzebnie w ogóle zmienili program nauczania,nic tylko utrudniaja:/
moim zdaniem lepiej było po staremu,kiedy był jeden egzamin i praktyka w lecznicy/schronisku
szkoda,że wtedy nie poszłam do szkoły teraz mam wątpliwości:/

A co na to szkoła?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...