Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

Chodziłam przez 2 dni i 2 godziny i zrezygnowałam.
Tak, zajęcia praktyczne z zabiegów wet były w Knurowie, bo tam ma lecznicę wet, który uczy teorii w Awangardzie. Mówił, że może jakieś zajęcia byłyby w lecznicy jakiegoś znajomego w Katowicach, ale część na pewno w Knurowie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia2313']Chodziłam przez 2 dni i 2 godziny i zrezygnowałam.
Tak, zajęcia praktyczne z zabiegów wet były w Knurowie, bo tam ma lecznicę wet, który uczy teorii w Awangardzie. Mówił, że może jakieś zajęcia byłyby w lecznicy jakiegoś znajomego w Katowicach, ale część na pewno w Knurowie[/QUOTE]

A w tym roku chodziłaś,bo jak wcześniej, to może coś się zmieniło?
No to załamałaś mnie,masakra...
W związku z tym,że zrezygnowałaś to zapisałaś się do innej szkoły może?:)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałam, 2012/2013 czyli we wrześniu to chyba nawet było
Zapisałam się na zaoczne do Omegi, tylko tam też nie ma jakoś super bo to jest chyba ich pierwszy rok weterynarii więc nie ma żadnego wyposażenia itp. Ale + taki, że jest za darmo, wetka jest z Katowic więc jakieś zajęcia praktyczne też będą w Katowicach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak jak napisałam, 2012/2013 czyli we wrześniu to chyba nawet było
Zapisałam się na zaoczne do Omegi, tylko tam też nie ma jakoś super bo to jest chyba ich pierwszy rok weterynarii więc nie ma żadnego wyposażenia itp. Ale + taki, że jest za darmo, wetka jest z Katowic więc jakieś zajęcia praktyczne też będą w Katowicach[/QUOTE]

Ok,dzięki,kurde sama nie wiem co teraz zrobić,najpierw muszę się zorientować ,jak daleko jest ten Knurów;)
a dużą miałaś grupę chociaż?

Link to comment
Share on other sites

W Awangardzie w dzienniku było zapisanych około 40 osób. Przez te 3 pierwsze dni, co chodziłam było nas AŻ 10

Nawet nie wiem ile jest angielskiego, bo nie muszę na niego chodzić :D Musiałabym zobaczyć na ulotkę chociaż nie wiem czy tam jest rozpisane dobrze. W Omedze nie wiem ile osób jest zapisanych, bo nie było jeszcze chyba dziennika, ale chodzi ok. 25 osób

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']W Awangardzie w dzienniku było zapisanych około 40 osób. Przez te 3 pierwsze dni, co chodziłam było nas AŻ 10

Nawet nie wiem ile jest angielskiego, bo nie muszę na niego chodzić :D Musiałabym zobaczyć na ulotkę chociaż nie wiem czy tam jest rozpisane dobrze. W Omedze nie wiem ile osób jest zapisanych, bo nie było jeszcze chyba dziennika, ale chodzi ok. 25 osób[/QUOTE]

Ojej jak 10 to marnie:(to masakra jakaś,wygląda na to,że kierunku tego nie otworzą w lutym:/
dobrze Ci z tym angielskim, umiesz to nie musisz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']teraz był język ale może na późniejszych semestrach, ja miałam rozpisane tylko działalność gosp, anatomię, zabiegi, choroby, chów, inseminację + wf (o.O).
ale wiadomo w każdej szkole robią inaczej[/QUOTE]

wf masz?to już przesada;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniis']Niestety od tego roku obowiązkowo jest wszędzie,niestety...Oby tylko mało godzin.W Awangardzie jest 15h na IV semestrze.[/QUOTE]

Jak nie lubisz/ nie znasz angielskiego to nie masz się czym martwić. I tak ta cała "nauka" wygląda tak, że uczycie się podstaw typu odmiana "to be" albo miesiące, dni tygodnia. Tak samo angielskiego uczą się w Żaku na administracji, tak samo w Omedze w Sosnowcu na techn wet :)

W Awangardzie (dzienne) był w-f. Chyba 2 czy 3 godziny w tygodniu, niby miały być to wyjścia typu łyżwy, basen itp. W Omedze nie ma (zaoczne)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']nie było zadnego języka tylko przedmioty zawodowe
dodajmy, że piszę o moim roczniku zaocznym
a i na egzminie język do niczego nie był potrzebny, bo egzamin jest egzaminem zawodowym[/QUOTE]

A Ty kuba123,do której szkoły chodziłeś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Jak nie lubisz/ nie znasz angielskiego to nie masz się czym martwić. I tak ta cała "nauka" wygląda tak, że uczycie się podstaw typu odmiana "to be" albo miesiące, dni tygodnia. Tak samo angielskiego uczą się w Żaku na administracji, tak samo w Omedze w Sosnowcu na techn wet :)

W Awangardzie (dzienne) był w-f. Chyba 2 czy 3 godziny w tygodniu, niby miały być to wyjścia typu łyżwy, basen itp. W Omedze nie ma (zaoczne)[/QUOTE]

Gosia niekoniecznie...Ja byłam w omedze na kosmetyce,ale zrezygnowałam,nie z powodu angielskiego akurat,ale widziałam ten angielski na własne oczy.
Kobieta przyszła,zaczęła nawijać po angielsku,przepytywać,niby sprawdzić poziomy...Ogólnie niefajnie,jedna z dziewczyn zrezygnowała,właśnie przez ten angielski...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']wf????:crazyeye:
to jakaś bzdura
banda dorosłych ludzi ma wf hahaha!!!
a zamiast na sali gimnastycznej ćwiczą na Mariackiej:evil_lol:[/QUOTE]

No na to już nic nie poradzę, a z tego co mi wiadomo na studiach też jest wf a chodzą tam ludzie w różnym wieku : )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniis']Gosia niekoniecznie...Ja byłam w omedze na kosmetyce,ale zrezygnowałam,nie z powodu angielskiego akurat,ale widziałam ten angielski na własne oczy.
Kobieta przyszła,zaczęła nawijać po angielsku,przepytywać,niby sprawdzić poziomy...Ogólnie niefajnie,jedna z dziewczyn zrezygnowała,właśnie przez ten angielski...[/QUOTE]

Hmmm... no może, na pewno też zależy dużo od nauczyciela. Ja akurat mam taką fajną, że nic trudnego się nie dzieje, poza tym głupotą by było jakby zaczęła nawijać w obcym języku, skoro część osób się go nawet nie uczyła, a rozbicie wiekowe jest dość duże u mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']chodziłAM do Awangardy właśnie
ten wątek nie jest długi, ma 11 stron
przeczytaj go i może wyciągniesz wnioski dla siebie
na ewentualne pytania odpowiem[/QUOTE]

No przeczytałam i raczej nie polecacie:(
sama już nie wiem,gdzie pójść,w awangardzie mają fajną promocje semestr gratis,no ale jak ma być tam nie za fajnie ,to ja już nie wiem...
Jeszcze te zajęcia w Knurowie,bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Hmmm... no może, na pewno też zależy dużo od nauczyciela. Ja akurat mam taką fajną, że nic trudnego się nie dzieje, poza tym głupotą by było jakby zaczęła nawijać w obcym języku, skoro część osób się go nawet nie uczyła, a rozbicie wiekowe jest dość duże u mnie[/QUOTE]

Gosia Ty chodzisz do Katowic?Bo jak tak to piszemy o tej samej kobiecie;)może coś się zmieniło...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...