Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

witam,
jadę we wtorek zapisac się:) czyli na luty tylko zastanawiam się czy omega czy awangarda ?
sekretariat na tej samej ulicy zatem myślę wstapic tu i tu i pozadaje kilka pytań... mam mętlik w głowie po tym co przeczytam
aczkolwiek zapytam jaką uczelnie wybraliście i czy wporzatku ?
Omega faktycznie nie ma dobrego sprzętu i nie kończy się egzaminem państwowym ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokladnie cięzko z naborem zimowym u mnie w Tychach jest Profesji ale jestem jedyna chcętna... słyszalam,że szkoła konkretna zatem chyba zapisze sie do Bytomia bo tam są chętni.

Dobra troche podzwonilam,poczytałam jade się zapisac do Katowic do Copernicus są chcetni i ponoć napewno ruszamy w lutym:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Puk puk to znowu ja :) dziewczyny mało kto wie że w Zabrzu tez jest kierunek technik weterynarii w dodatku za darmo !!!!!! Ja sama złożyłam dokumenty ale jest mało osób, jak dla mnie mają kiepską reklamę(mam na myśli promowanie kierunku a nie opinię o szkole) więc może ktoś chciałby jeszcze złożyć, im więcej nas tym lepiej ;) rekrutacja do 10 września.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='camayana']co to za szkoła? jest po niej egzamin państwowy? Ile brakuje osób do otwarcia kierunku?[/QUOTE]

Szkoła to e'college, jest po niej egzamin państwowy i jak ja byłam się zapisać to było "aż" 7 osób więc niewiele jednak tak czy siak organizacja w tej szkole i przepływ informacji jest dla mnie niezrozumiały i niekompletny więc to nie zachęca. Koniec końów zapisałam się do Copernicusa w Katowicach, czy ktoś też się tam zapisał ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='chatita']Dziewczyny ja już po pierwszym semestrze w Copernicus;)[/QUOTE]

nie polecam tej szkoły. Sposób nauczania jest fatalny! Połowa kadry nauczycielskiej jest taka że prawie nic do głowy nie wpoi. Przyrządów naukowych nie ma. Godzin lekcyjnych jest niby dużo, lecz często gęsto wypadają lub są skrócone [gdy zajęcia są co np 2 tyg prawie tak jak by się nie w ogóle nie chodziło].
Z dyrektorem jest ciężko cokolwiek załatwić, więc na zajęcia praktyczne nie ma co liczyć ani na jakiekolwiek wycieczki edukacyjne [trzeba załatwiać we własnym zakresie].
Jedyne o co dbają to by kasa była regularnie wpłacona za naukę.
Miejmy nadzieje że za rok może dwa zmieni się tam coś na lepsze, ale jak na razie to porażka!

Edited by asdf1212
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[COLOR=#0000ff]wybiera się z was ktoś może w tym roku do Omegi?
niby w chwili obecnej kierunek jest darmowy, ale może sie to zmienić
w sumie ja się zapisałam w Bytomiu i jestem ciekawa czy jest tu ktoś też kto tam się zapisał;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej,

Zastanawiam się czy nie iść do Awangardy w Katowicach,ktoś poleca;)?muszę doczytać wątek
Napiszcie czy jesteście zadowolone z tej szkoły,czy naprawdę było dużo nauki.
Jakie maja pracownie,co tam robiłyście,jak to wszystko wyglądało;)
Wszystko co powinnam wiedzieć.

Edited by moniis
p
Link to comment
Share on other sites

[quote name='akasha3791']Właśnie się zastanawiam czy się gdzieś nie zapisać, ale sama nie wiem gdzie. W tym roku skończyłam studia i miałam zrobić sobie przerwę, ale może jednak czas zacząć dążyć do czegoś co będzie mi sprawiać w życiu radość?[/QUOTE]

I jak zapisałaś się gdzieś?Ja planuję zapisać się do awangardy na sezon zimowy w lutym,oby tylko kierunek otworzyli.

Może odezwie się ktoś kto skończył tę szkołę:)
Jestem bardzo ciekawa opini,czy było tak ciężko ,bo szczerze mówiąc przeraża mnie ,że jest tak dużo materiału do wyuczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akasha3791']Właśnie się zastanawiam czy się gdzieś nie zapisać, ale sama nie wiem gdzie. W tym roku skończyłam studia i miałam zrobić sobie przerwę, ale może jednak czas zacząć dążyć do czegoś co będzie mi sprawiać w życiu radość?[/QUOTE]

Jak najbardziej czas dążyć do tego,co w życiu sprawia radość,też tak myślę;)

Zapisałaś się gdzieś?

Link to comment
Share on other sites

Dzienne darmowe 2012/2013 :

+ zajęcia na miejscu w wyposażonych salach
+ zajęcia dzienne (więcej godzin, więcej materiału - większa wiedza)

- płatne badania lekarskie (które podobno ma w obowiązku opłacić szkoła)
- płatny indeks
- płatna legitymacja
- zajęcia praktyczne w ... Knurowie, dojazd oczywiście trzeba sobie zorganizować samemu
- żaden kontakt z dyrekcją
- egzamin poprawkowy 30 lub 35 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Dzienne darmowe 2012/2013 :

+ zajęcia na miejscu w wyposażonych salach
+ zajęcia dzienne (więcej godzin, więcej materiału - większa wiedza)

- płatne badania lekarskie (które podobno ma w obowiązku opłacić szkoła)
- płatny indeks
- płatna legitymacja
- zajęcia praktyczne w ... Knurowie, dojazd oczywiście trzeba sobie zorganizować samemu
- żaden kontakt z dyrekcją
- egzamin poprawkowy 30 lub 35 zł[/QUOTE]

A Ty chodziłaś/chodzisz do tej szkoły?

Zajecia praktyczne w Knurowie?o matko!Pani z sekretariatu mi powidziała,że na miejscu są,ewentualnie w lecznicach zoo,ale myślałam że całą grupa sie tam wybierzemy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...