Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

[FONT=Georgia]Zakla [/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Purple]nie ma problemu - odsypię Ci kilo light. Jak bywasz w Wwie, to mogę Ci osobiście dać, bo na poczcie to pół dnia spędzę takie mam kolejki u siebie.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki wszytstkim za wypowiedzi w temacie szkodliwości Brita, ale nie do końca chyba się zrozumieliśmy. Ja doskonale wiem, że dziś wszystko jest konserwowane, sami przeciez wchłaniamy dziennie mnóstwo sztuczności żywiąc się np. samymi pomidorami. Także Brit na 100% zawiera sztuczne składniki, ale co innego zawartość składników, a co innego wycofanie ze sprzdedaży ze względu na zbyt dużą szkodliwość. Wycofanie ze sprzedazy to już nie przelewki, gdyby byla to prawda, to ta karma musialaby na prawdę być kiepskiej jakości. Jednakże coraz bardziej przychylam się do opinni jednej Dogomaniaczki, ze ten sprzedawca chyba mnie oszukał, bo nie możliwe jest przecież, aby zakaz dotyczył tylko jednego sklepu w całym kraju:) Gdyby było coś nie tak to sądzę, że i Wy wiedzielibyście coś na ten temat. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Giha po 3 worku Activity ma biegunkę :(. Na 99% po zjedzeniu zapasu karmy która mamy przechodzimy na BARF. Lubię psy karmić suchą karmą bo to wygodne szybkie i tak dalej ale dziwi mnie jedna rzecz, co z tej karmy zostaje w psie skoro na każdym spacerze robi gigantyczne kupy :/ Z Brita jako suchej karmy jestem albo raczej byłam bardzo zadowolona, jedynie te biegunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia]Zakla [/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Purple]nie ma problemu - odsypię Ci kilo light. Jak bywasz w Wwie, to mogę Ci osobiście dać, bo na poczcie to pół dnia spędzę takie mam kolejki u siebie.[/COLOR][/FONT][/quote] Imanca, bywam, ale dopiero 24 lipca ;) A chcialam, zeby sucz to dostala przed koljna(comkioesiczna) wizyta w hurtowni, zeby sprawdzic, czy mozna kupic 8kg :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tom']Dzięki wszytstkim za wypowiedzi w temacie szkodliwości Brita, ale nie do końca chyba się zrozumieliśmy. Ja doskonale wiem, że dziś wszystko jest konserwowane, sami przeciez wchłaniamy dziennie mnóstwo sztuczności żywiąc się np. samymi pomidorami. Także Brit na 100% zawiera sztuczne składniki, ale co innego zawartość składników, a co innego wycofanie ze sprzdedaży ze względu na zbyt dużą szkodliwość. Wycofanie ze sprzedazy to już nie przelewki, gdyby byla to prawda, to ta karma musialaby na prawdę być kiepskiej jakości. Jednakże coraz bardziej przychylam się do opinni jednej Dogomaniaczki, ze ten sprzedawca chyba mnie oszukał, bo nie możliwe jest przecież, aby zakaz dotyczył tylko jednego sklepu w całym kraju:) Gdyby było coś nie tak to sądzę, że i Wy wiedzielibyście coś na ten temat. Pozdrawiam.[/quote]
Ja powiem szczerze też do końca nie rozumiem. Pojawiasz się od razy na dogo i akurat tylko i wyłącznie w temcie brita. Ale to nie mnie osądzać;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz to ja nic nie rozumiem, szczególnie Twojej aluzji do moich wypowiedzi w temacie Brita. Chcesz cos zasugrerować - zrób to, a ja Tobie wszystko wytłumaczę. Wypowiadam się na temat Brita, bo to mnie interesuje. Nie mam innych problemów stąd też nie muszę o nic pytać, ekspertem w dziedzinie psów nie jestem więc nie udzielam porad ani informacji w innych działach. To wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Mój mały przez tydzien był na aktivie, i nic sie nie dzialo. Teraz uzywam aktiva jako nagrodek dla tutejszych suczek, i ladnie na niego pracuja (pomijajac mala, ktora jak widzi swoja pileczke, to nawet amu nie chce;))

Link to comment
Share on other sites

Ja także chyba bede moje sunie karmiła britem, tylko że nie jestem do niego do końca przekonana.Powiedzcie czy ta karma jest godna polecenia??Niestety nie stać mnie na tak drogie karmy jak RC lub Eukanuba, itp. A może doradzicie mi jakąs inną karmę w podobnej do Brita cenie??

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zauważyłam, nie ma niestety karmy w cenie Brita, która jednocześnie by miała podobny skład. Być może, gdy nastanie czas prosperity ;-) przestawię się na karmę z wyższej półki, ale na razie cieszę się, że pies ładnie reaguje na Brita i z apetytem go je.

Link to comment
Share on other sites

Moje psiaki zjadły już 2 worek 15 kg i wszystko jest ok, czują się dobrze,ładnie wyglądają itd.
Co do tego sprzedawcy ze sklepu - to ja też kiedyś pracowałam i jak nasza firma zaczeła importowac jakąś własną karme to inną konkurencyjną cenowo wycofali,i nam kazali coś wymysleć ze tamtej juz nie bedzie i proponowac inne karmy które mamy.
A i pytanie do Warszawiakow. Dajcie tel do hurtowni z ktorej kupujecie,lub do jakiegoś przedstawiciela co mozna kupić,bo ja gapa swój kontakt zgubiłam a muszę szybko zamówić Brita.:placz:A nie mam jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Moje psiaki zjadły już 2 worek 15 kg i wszystko jest ok, czują się dobrze,ładnie wyglądają itd.
Co do tego sprzedawcy ze sklepu - to ja też kiedyś pracowałam i jak nasza firma zaczeła importowac jakąś własną karme to inną konkurencyjną cenowo wycofali,i nam kazali coś wymysleć ze tamtej juz nie bedzie i proponowac inne karmy które mamy.
A i pytanie do Warszawiakow. Dajcie tel do hurtowni z ktorej kupujecie,lub do jakiegoś przedstawiciela co mozna kupić,bo ja gapa swój kontakt zgubiłam a muszę szybko zamówić Brita.:placz:A nie mam jak.[/quote] [url]www.ara.waw.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Brit jest dobra karma. Ostatnio moje psy ja jadly no ale dla pudli i sealyhama musialam zminic, one jedza razem, a sealyhamka nie moze jesc niektorych karm bo pozniej sobie w siersci dziury wygryza i jak z takim psem isc na wystawy. Ale ogolnie duzm psom smakuje.

Link to comment
Share on other sites

moja kolezanka karmi on-ka brit adult [psiak ma 3 lata]. nie powiem, wyglada ladnie, siersc ma zdrowa, 'ladne' ;) koopy. drugi kolega tez karmi britem sznaucera olbrzymiego, rowniez wszystko w porzadku, moze poza koopami ;) Psy bardzo chetnie wcinaja karme, nie ma problemow. i tylko to mnie wlasnie dziwi, dlaczego wszystkie psy tak chetnie ja jedza? ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Ja mam taką prośbę jeśli ktoś ma karmę brit light&senior to czy mógłby orientacyjnie podać jej wielkość, może jakieś zdjęcie porównawcze bo moja psica ma nadwagę i myślałam o tej karmie ale nie wiem czy nie będą dla niej za małe.:roll:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']to sa takie kolka... hmm ringa;p o srednicy ok 1 cm dla malego i duzego spa sa ok:))) moja sunka mala schudla na tej karmie:)[/quote]

Dzięki za odpowiedz:Rose:
to chyba się zdecyduję na tą karmę.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zamówić 1kg i zobaczyć jak psisko reaguje :) . My też za rok-dwa już będziemy na Seniorze...

PS Czy wy, Dogomaniacy zamawiacie w hurtowniach? Znacie jakieś sklepy internetowe z dobrymi cenami? A może na allegro zamawiacie?
A czy wszystkie rodzaje brita mają tę samą wielkość 'bobków' (jak to mama mówi ;))?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...