Jump to content
Dogomania

bulliada 2005


tufi

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety szkoda, ale wygląda na to że większość Klubowiczów przyjeła postawę - a właśnie że nie przyjadę bo w Zaniemyślu było lepiej.....nie dając szans nowemu miejscu nawet - a fakt jest taki że wystawa to wystawcy a nie Zarząd KTTB.

W związku z tym Zebranie Zarządu odbędzie się wSzczecinie w czerwcu a 18 września Klub organizuje w Nowej Rudzie Klubową Wystawę Terierów Typu Bull . Przytoczę to co p. Pławiński mi napisal w mailu:

"Do sędziowania zaprosiliśmy zagranicznych sędziów _ znaczące nazwiska. Ze Stanów przewodniczącą Klubu AST Pamelę Perdou i Franka Alhino, z Anglii Erica Stanleya właściciela hodowli ARICON, Alana Hedges'a do stafików. Myślę , że będzie frekwencja. Najprawdopodobniej będzie na tej wystawie duże CWC ( o co zabiegałem na Zjeździe Delegatów).
W przeddzień - 17 września - chcę zrobić zaległe zebranie sprawozdawcze klubowiczów ( o 15,00) i seminarium (spotkanie) z sędziami, wieczorem spotkanie towarzyskie. Również na klubówce chcę wręczyć nagrody za ranking"

Link to comment
Share on other sites

Ja to się zawsze dam wrobić
Klubowa Terierów Typu Bull - 18.09.05 - Nowa Ruda
Sędziowie:
American Staffordshire Terrier – Mrs. Pamela Perdue - “Blue Chip Farm” (USA), Mr. Frank Alhino (USA)

Bull Terrier (standard and miniature) - Mr. Eric Stanley – “Aricon”(GB)

Staffordshire Bull Terrier – Mr. Alan Hedges – “Ramblix” (GB)

Więcej informacji już wkrótce na stronie:
[url]http://republika.pl/bullterriershow[/url]

Dorota

Ps. Przy okazji chcę dodać, że staffiki we Wroclawiu będzie sędziować Les Aspin "Scarthwaite" (GB)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...