Jump to content
Dogomania

Ile razy dziennie na spacery


Balbina.

Recommended Posts

Rano 6-7 czasami po 7 zalezy jak ja sie obudzę no i Riki. Potem okolo 11, nastepnie okolo 14 :lol:
Kolejny spacerek 17...
A nastepnie miedzy 19 a 20 wtedy jest dlugi spacerek nawet do dwóch godzinek Riki musi sie wyszleć przed snem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']Rano 6-7 czasami po 7 zalezy jak ja sie obudzę no i Riki. Potem okolo 11, nastepnie okolo 14 :lol:
Kolejny spacerek 17...
[B]A nastepnie miedzy 19 a 20 wtedy jest dlugi spacerek nawet do dwóch godzinek Riki musi sie wyszleć przed snem :loveu:[/quote][/B]
Dziękuje za odpowiedz.Pytam się bo wychodzę z moim o 22.30 a on budzi mnie czasami przed 5:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']A ile on ma???? Riki jak miał 3 miesiace budzil mnie nawet o 3 w nocy i trzeba bylo szybciutko za domek... Potem o 5-6 co zdarza mu sie do teraz :evil_lol: Ale ogólnie spimy do 7 a nawet zdarzylo nam sie pare razy do 8 :lol:[/quote]
8 misiecy:roll:

Link to comment
Share on other sites

My z Yoko wychodzimy o 6 rano (chyba, że ja śpię dłużej np w weekendy to nawet o 9 jest pierwszy spacer, rano ona nie ruszy się z łóżka dopóki ja nie wstanę:))
potem spacerek ok 11, potem 15-15:30, potem ok. 19 o ostatni 22. Wydaje mi się, że 5 razy to duzo a i tak małej (6 mies) zdarza sie w domu zesiusiać i jak zauważyłam nie robi tego dlatego, ze nie moze wytrzymać tylko sobie po trochu posikuje i nie udaje się mi to wytępić:(. Moze Wy macie jakieś sposoby???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko2009']My z Yoko wychodzimy o 6 rano (chyba, że ja śpię dłużej np w weekendy to nawet o 9 jest pierwszy spacer, rano ona nie ruszy się z łóżka dopóki ja nie wstanę:))
potem spacerek ok 11, potem 15-15:30, potem ok. 19 o ostatni 22. Wydaje mi się, że 5 razy to duzo a i tak małej (6 mies)[B] zdarza sie w domu zesiusiać i jak zauważyłam nie robi tego dlatego, ze nie moze wytrzymać tylko sobie po trochu posikuje i nie udaje się mi to wytępić:(. Moze Wy macie jakieś sposoby???[/quote][/B]
Myślę , że jak na 6 miesięcy to normalna ilość spacerków. Ja zmiękłam i jak mój piesio piśnie pod drzwiami to pańcia już i jest ubrana i na spacerek:roll:Wiem,że żeby osiagnąć efekt wychodzenia 4 razy dziennie na spacerki nie można popuszczać ale co ja mogę , że on tak na mnie słodziutko patrzy:iloveyou:To Ci na pocieszenie powiem , że ostatnio oglądam sobie telewizję a moje słoneczko bawi się swoim prosiolem.Ja się nim przez [B]chwilę[/B] nie zajmowałam a on poszedł do innego pokoju.Siedział tam może 5 minut i gdy przyszłam bylo tam5 kałuż.Wszystko było obsikane-komoda obsikana,stół-obsikany,mała komodka-obsikana i 2 wielkie kałuże na środku pokoju.Gdy tam weszłam on stał na środku i kończył załatwiać swoje potrzeby.Nie wiem co mu sie stało-nigdy tak nie robił....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

no kurcze ogarenła mnie złośc :mad:.Mejsi ma 3 lata a od jakiegoś czasu jak tylko ktoś nie zamknie łazienki to ona myk i...nasikane na dywaniku. :roll: Często otwieram jej drzwi do ogrodu żeby sobie wyszła to rozejrzy się i wraca. Podkład czasem zabieram bo chce żeby nauczyła sie załatwiać tylko na dworze , ale ktoś musi wreszcie zmięknąć. Pwnie to będę ja :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo od prawie trzed dni mam prawie półtorarocznego pupila (16 mies) i nie sika wogóle w domku . 3 spacerki ( koło 9 , między 14 a 15 i ok 19) i grzecznie załatwia swoje potrzeby :multi: dziś też pierwszy raz został sam na 3 godzinki i także bez niespodzianek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'] Często otwieram jej drzwi do ogrodu żeby sobie wyszła to rozejrzy się i wraca. Podkład czasem zabieram bo chce żeby nauczyła sie załatwiać tylko na dworze [/QUOTE]
Po co podklad psu w domu, skoro chcesz wyeliminowac siusianie w domu? Na spacer idzie sie z psem, wypuszczenie do ogrodka nie rowiaze problemu, pies wymaga zajecia.

Link to comment
Share on other sites

spacer po7 lub o 8 rano do praku,po objedzie ok.15-16godz do parku,wieczorkiem rundka w koło naszej ulicy,w między czasie jak Lili daje sygnał wypuszczam ją na ogródek lub przed dom na zjazd-robi siku i do domu.więc spacerki 3 razy dziennie,staramy sie często jezdzci poza miasto,żeby psiaki zmieniły otoczenie i miały więcej przestrzeni do poganiania.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...