Jump to content
Dogomania

Zawody Sylwestrowe


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']Edyta, no moje złote szpilki to do dżinsów, ja zakładam sukienkę raz w roku i ten raz już w tym roku był;) a biorąc pod uwagę mój wzrost siedzącego psa to i tak będziesz na mnie nadal z góry zerkać:evil_lol:[/QUOTE]

Ja na Ciebie z góry? W życiu! Zawsze patrzę na Ciebie z należnym szacunkiem;). W każdym razie obiecuję, że ja szpilek nie włożę, więc może się wyrówna. Szukałam jakiś butów na wklęsłym co prawda, ale panie w sklepie dziwnie na mnie patrzyły... No nic to, będzie zatem podział na agilitowców w wersji eleganckiej i w wersji eleganckiej inaczej, he,he.

Link to comment
Share on other sites

Kochani
mam kilka chyba ważnych informacji co do dojazdu. Przepraszam, że dopiero teraz ale nie mam czasu taczki załadować.
Otóż jak będziecie juz dojeżdżać do Białegostoku to nie wjeżdżajcie do miasta. Jak droga rozszerzy się na trzy pasy to trzymajcie się lewego i skręćcie w lewo za drogowskazem "Transyt" albo na "Kuźnicę", bo nie pamietam jaki tam stoi. W każdym razie skręt jest na obwodnicę i wypada na wysokości stacji Orlen.
Potem jedziecie calutki czas prosto ażdo dużego skrzyżowania na górce. Będzie pięć pasów z czego dwa do skrętu w lewo czyli macie skręcić na Kuźnicę Białostocką. Propopnuję trzymać się drugiego pasa z lewej czyli jednego z dwóch do skrętu w lewo.
Po skręcie zostajecie na prawym pasie i za zakrętem a przed kolejnymi światłami z tego pasa skręcacie w prawo. Tu już jest drogowskaz na "Supraśl'.
Potem tą drogą cały czas prosto aż do samego Supraśla. W Supraślu jedziecie cały czas główną droga czyli z pierwszeństwem przejazdu.
Jak dojedziecie do skrzyżowania (prawo lub lewo a na przeciwko będzie kościół czyli klasztor) to zgodnie z pierwszeństwem jedziecie w lewo i druga brama po prawej to jest wjazd do Centrum Edukacji w Supraślu czyli miejsca uciech przez kolejne dni.
Gdyby mimo moich wypocin ktoś miał problem to podaję numwer telefonu pod którym postaram się być cały czas. 603-633-535.

pozdrawiam was i czekam z utęsknieniem.
Ania Oskarowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OSKARowa']Kochani
mam kilka chyba ważnych informacji co do dojazdu. Przepraszam, że dopiero teraz ale nie mam czasu taczki załadować.
Otóż jak będziecie juz dojeżdżać do Białegostoku to nie wjeżdżajcie do miasta. Jak droga rozszerzy się na trzy pasy to trzymajcie się lewego i skręćcie w lewo za drogowskazem "Transyt" albo na "Kuźnicę", bo nie pamietam jaki tam stoi. W każdym razie skręt jest na obwodnicę i wypada na wysokości stacji Orlen.
Potem jedziecie calutki czas prosto ażdo dużego skrzyżowania na górce. Będzie pięć pasów z czego dwa do skrętu w lewo czyli macie skręcić na Kuźnicę Białostocką. Propopnuję trzymać się drugiego pasa z lewej czyli jednego z dwóch do skrętu w lewo.
Po skręcie zostajecie na prawym pasie i za zakrętem a przed kolejnymi światłami z tego pasa skręcacie w prawo. Tu już jest drogowskaz na "Supraśl'.
Potem tą drogą cały czas prosto aż do samego Supraśla. W Supraślu jedziecie cały czas główną droga czyli z pierwszeństwem przejazdu.
Jak dojedziecie do skrzyżowania (prawo lub lewo a na przeciwko będzie kościół czyli klasztor) to zgodnie z pierwszeństwem jedziecie w lewo i druga brama po prawej to jest wjazd do Centrum Edukacji w Supraślu czyli miejsca uciech przez kolejne dni.
Gdyby mimo moich wypocin ktoś miał problem to podaję numwer telefonu pod którym postaram się być cały czas. 603-633-535.

pozdrawiam was i czekam z utęsknieniem.
Ania Oskarowa.[/QUOTE]
całkiem w pore:D ja wyruszam za 2h. tylko czasu na sen i sukienke mi zabrakło ale jakoś trzeba dać rade. Do zobaczenia!
ps bierze ktos zelazko?? ;P

Link to comment
Share on other sites

Dotarliśmy do domu.
Wielkie podziękowania dla organizatorów :loveu:, bo impreza super i z niepowtarzalną atmosferą.
W przyszłym roku też się piszemy!

Wrażenia ?
Super ośrodek. Wszystko na miejscu: zakwaterowanie, parking, wyżywienie, hala, miejsce na spacery z psami nad rzeką Supraśl i zalewem zaraz za płotem. Cisza i spokój, piękne tereny wokół. Dla mnie bomba.
Warunki może bez komfortu (internat) ale naprawdę bardzo, bardzo przyzwoite i do tego niedrogo. Absolutnie warte swej ceny. Bardzo mili ludzie. Jedzenie, mnie smakowało. Niezapomniany Sylwester w przesympatycznym agilitowym towarzystwie.

Sportowo dla nas też świetnie.
Treningi rewelka.
Zawody dla Zuzi i Ghandiego więcej niż udane (wszystkie biegi skończone, większość na czysto; 2 łapy w A1 i od razu 1 łapa w A2; całkiem niezłe występy w openach).
Nasz zerówkowicz Jazz też całkiem fajnie sobie radził. Sędziego na torze w końcu zaakceptował. Nie , żeby zaraz pokochał ale to już coś. Na strefówki wlazł (nie zjadły[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool.gif[/IMG]) i przez - o zgrozo - obcy, miękki tunel też śmigał.

Same sukcesy i wyjazd przesympatyczny. Jeśli za rok zawody sylwestrowe to też tam jeśli można prosić.

Może ktoś kiedyś wymyśli zimowy obóz agilityw Supraślu w czasie ferii kiedy nie ma uczniów w internacie?
W lato też byłoby tam fajnie (hala jest + a teren w plenerze też pewnie się znajdzie)
Miejsce wydaje się wymarzone.
Jeszcze raz podziękowania dla Fortowców-Bombowców za super imprezkę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za świetne zawody ;D Miejsce udało się znakomicie - i hala i noclegi i tereny dokoła - naprawdę super! Do tego dobra muzyka i kapitalna atmosfera! Jeśli zapowiedzi się sprawdzą, to piszemy się na następne... i następne...
Flaio dziękuje za zabawę (i nagrody, materialista kochany) i idzie biegać po domu ze ślicznym szarpaczkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też się*przyłączam do podziękowań . Super miejsce i ludzie przede wszystkim... Mój pies pierwszy raz w życiu przeżył bezstresowego Sylwestra... Nawet w pokoju nie słyszał strzałów... Dobrze, że zdecydowalam, żeby go niczym nie faszerować
Jeszcze raz wielkie dzięki za trening i zawody :smile: Byłiśmy mistrzami w detkowaniu.... Niestety nasze dziury treningowe i mój stres uczelniany dał o sobie znać... Następne nasze zawody prawdopodobnie dopiero w wakacje, więc tym bardziej dziękuję za mile spędzony czas.

P.S. Prawdopodobnie na hali zostawilam polarową czapkę*z daszkiem Jack Wolfskin'a.... Czy może ktoś* ją*przygarnął???

Link to comment
Share on other sites

Hanik znalazłam ją przy sprzątaniu hali i wrzuciłam do pudeł ze sprzętem, kontaktuj się w tej sprawie z Magdą Ziółkowską.

Strasznie fajnie było spędzić z Wami wszystkimi Sylwestra i powitać Nowy Rok :)

Cieszę się bardzo, że miejsce Wam się podobało pomimo tego, że niektórzy mieli do Supraśla dość daleko i mam nadzieję, że jeszcze niejedna agilitowa impreza tam się odbędzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Również wielkie dzięki za zawody. Jestem zadowolona z kolejnej łapy do A3, mimo że nie trenowałyśmy 3 miesiące ;)

Hala super, szczegolnie trybuny xD Blisko do pokoi i na stołówkę, nawet jakiś sklep się znalazł po drodze ;)

Bal Sylwestrowy też swietny xD

(dobrze że nie było pucharów bo nie miałabym jak zatłoczonym ściśniętym pociągiem wracać :D)


P.S. Zostawiłam w pokoju 63 czapkę swoją sztruksową, nikt jej może nie zgarnął? :(

Link to comment
Share on other sites

Również dołączam się do podziękowań za super zawody i imprezę sylwestrową! Kto nie był, niech żałuje. Forcie z Magdą na czele: wielkie dzięki, thanks, kiitos! :-)
Zdjęcia będą, ale nie wiem kiedy, bo aparat zostawiłam w samochodzie u Asi... ;-)

Link to comment
Share on other sites

My też dziękujemy za zawody. Było bardzo miło pomimo tego, że mój pies stwierdził, że hala zabija i to były prawdopodobnie nasze pierwsze i ostatnie zawody halowe... Ale właściwie przypuszczałam od razu, że tak będzie, a atmosfera była tak przyjemna, że absolutnie nie żałuję przyjazdu :)

Link to comment
Share on other sites

Łódź dziękuje ślicznie "Fortowcom" za trud zorganizowania zawodów i świetnej imprezy, na której mogliśmy powitać Nowy Rok :loveu:.
Szczególnie dziękujemy Magdzie za trening sylwestrowy, który był dla nas bardzo ważny, gdyż takich okazji nie mamy zbyt wiele. Podziwiamy Magdo Twoje zaangażowanie i poświęcenie dla agility :loveu:.
A tak w ogóle, było miło i sympatycznie i bardzo sprawnie - jak zasze :lol:.
Miejsce rzeczywiście wyborne, tylko dla niektórych zbyt odległe.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ja z Heglem także bardzo dziękuję - po pierwsze za kolejną możliwość potrenowania pod okiem Magdy i oczywiście za super zabawę podczas zawodów :)
Szkoda, że przez starte łapki mogliśmy biec tylko trzy razy podczas tych trzech dni, ale i tak warto było jechać przez prawie całą Polskę ;)

[SIZE=1]A wszystkich, na których napadał pan Hegel przepraszam, ale przez stres i zmęczenie psychiczne był wyjątkowo zeschizowany :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja również bardzo dziękuję za super sympatyczne zawody, śliczne i malownicze miejsce, extra hiper atmosferę takiego luzu miłego, i udany bal;) Dla nas zawody bardzo udane, nie narzekam, a dla tych co nie byli, takie mieliśmy tereny spacerowe (niestety jak się wybrałam na fotki to pogoda się skiepściła;)).

[img]http://www.bulldom.com/fotki/2010/suprasl/25.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla ekipy Fortowców. Znaleźliście fantastyczne miejsce na kilkudniowy zlot, nie brakowało niczego, nawet nagród dla seryjnych dętkowiczów. Wszystkim dziękuję za świetną atmosferę całej imprezy.

Specjalne wyrazy wdzięczności dla Magdy za pouczające treningi przedsylwestrowe.

Link to comment
Share on other sites

Przylaczam sie do piania z zachwytu nad tym przedsiewzieciem ;) Kto nie byl, niech zaluje :) Swietne zawody, super atmosfera, bardzo sympatyczny sedzia ukladajacy bardzo sympatyczne tory [SIZE=1](te, ktore byly niesympatyczne - jak ostatni jumping open - byly wyjatkowo ciekawe, a wiec mozna im wybaczyc niesympatycznosc ;) :D )[/SIZE], zaskakujaco mily osrodek i - last but not least - swietna impreza sylwestrowa :D :D Mam nadzieje, ze w przyszlym roku uda sie to powtorzyc :D moglabym tam siedziec jeszcze dlugo :)
[SIZE=1]
Serdeczne podziekowania dla Hani od Figla za zabranie nas z dworca w Bialymstoku i dla wszystkich, ktorzy chcieli mnie uratowac od telepania sie pociagiem do Wawy (tj. Ninie, Hani Flaire, Karolinie od Tosi, panu Felczakowi, Patrycji i Państwu Kędziorkom :) ) i Wandzie za ostateczny ratunek ;) :D[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...