Jump to content
Dogomania

Szukam hodowli Pudli Dużych Morelowych..!


Lajra89

Recommended Posts

Cześć mam na imię Kasia.

Od dłuższego czasu szukam w Polsce min. w internecie hodowli Pudli Dużych Morelowych (Apricot). Proszę dajcie linki lub piszcie na gg- 5564490 ;)

Co prawda znalazłam 2 hodowle w Polsce z czego 1 to skojarzenie rodzeństwa! :angryy: Nie wiem jak tak można... zostawię to bez komentarza... poprostu słów mi brak do takich ludzi... Druga hodowla to otp.republika ale też jakaś niezbyt aktualnie robiona strona... (np. zero zdjęć szczeniaków, informacji o planowanym miocie itd:roll:...).

Mile też widziane informacje o rasie ;)

Z góry thx,
Kasia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeżeli w Polsce mamy obecnie aż 2 suki w wieku "hodowlanym" to zaręczam nic więcej nie znajdziesz. I jedna z tych suk na pewno nie jest wymieniona przez ciebie.
Obecnie 2 sunie o statusie "hodowlana" to ZADIRA Zlato Sibiri i AKIRA Zlaty Plysak.

I chyba wiem o co ci chodzi z tym rodzeństwem , bo necie są 2 strony hodowli. W tym przypadku oburzenie jest raczej nietaktowne - po prostu parka rodzeństwa została u hodowczyni a wystarczy w necie doczytać z jakim psem suka była jedyny zresztą raz skojarzona. Zresztą , sprawa z tą hodowlą jest niestety nieaktualna , rodzeństwo ma chyba z 11 jak nie więcej lat - jeżeli jeszcze żyją ...

W wielu hodowlach ludzie posiadają rodzeństwa miotowe, co jeszcze nic nie znaczy, a w wielu robi się imbredy (większość wybitnych psów do których sie sięga to kojarzenia krewniacze).

W morelach dużych utrzymanych w czystym kolorze genetycznie (wszyscy morelowi przodkowie) nie znajdziesz nie spokrewnionych - bo pudli duzych w konkretnych kolorach jest bardzo, bardzo mało, i piszę to w kontekście nie Europy tylko kilku kontynentów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...