Jump to content
Dogomania

TRENING


bagi

Recommended Posts

Bagi to raczej juz niekt nie przebije. My to tak skromnie: 2 osoby + 2 psy.

Ale może w przyszłości będzie więcej (psów oczywiście, bo nic innnego nie wchodzi w grę).

Ale gniazdo pszczół też mamy, na balkonie - więc czasem jest zadyma jak pszczoły zaczną latać psiakom przed nosem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tilia

To już Ci chyba dziewczyny humor polepszyły :)

Ja jeszcze się dołoże.

W jednym domu mieszka kobieta + dorastający chłopak + 2 małych dzieci + 1 pies + 2 koty + szynszyla + króliczek + chomik + rybki + pająk i może też dojdzie jeszcze papuga :lol:

Nie wiem, czy czegoś nie pominęłam :lol:

Dla ułatwienia dodam, że mieszkają w bloku :)

Link to comment
Share on other sites

no to ja w sumie pławie sie w luksusach.

co byli, to widzeli, olbrzymi dom (12 pokoi), domek dla gości (4 pokoiki, każdy z łazienką) budynek gospodarczy w którym jest psiarnia i 4 potężne kojce (po 200m2 każdy). Koziarnia przewidziana na 100 kóż, choć na razie mieszkają w niej tylko dwie. No i oczywiście garaż na co najmniej trzy terenowe wozy i jednego vana.

jeżeli chodzi o stan pogłowia, to nie mam się czym pochwalić, jedynie 5 dorosłych psiaków, ileś tam szczeniaków (nie pamiętam ile, przestałem nad tym panować), jeden czarny kocur. oczywiście są też dzicy lokatorzy, ale ich nie wliczam.

Do dyspozycji zwierząt jest też olbrzymia łąka, w całości ogrodzona, tak więc psiaki mogą sobie latać ile wlezie, kozy paść się ile wlezie i wogóle.

Aha zapomniałem o ptaszarni (jeszcze nie zasiedlonej) gdzie będą sobie żyły bażanty, papugi, kurki, perliczki, i cała masa innego dwunożno - latającego badziewia.

A jak dobrze pójdzie, to połączymy siły z sąsiednim gospodarstwem i już nikt nam nie podskoczy. A najlepiej to by się było osiedlić w Stanowicach w pałacu.

echhhhh

pomarzyć chyba wolno

Link to comment
Share on other sites

Proszę jaka to niesprawiedliwość społeczna ;) Ale tak poważnie - Amster- nie kuś mnie proszę, bo jeśli chodzi o psy to chyba nie jestem zbyt nieugięta.. a byłoby to z mojej strony bardzo, bardzo nierozsądne brać w tej chwili jeszcze jednego psa. Zwłaszcza, że aktualnie jestem bez pracy (praca była, ale "mnie rzuciła" ;) ). Ciężka sprawa, a szkoda, bardzo szkoda.

:drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tilia

Ja Cię nie podpuszczam, ale :

1. ładnie by się komponował taki biały z Twoimi;

2. jak lubisz charty... :lol:

i jeszcze parę innych za :)

Borys jest boski. Wcale Cie nie podpuszczam :lol:

Takie fajne białe coś, taki kurka fajny lejek, zajeice, wyzwanie, dozgojnna miłość....

Co za róznica 2 czy 3 :lol: :lol: :lol:

Sama wiesz, jak ładnie charty razem wygladają. Im więcej tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

no tak im więcej ty lepiej... cieplej, raźniej, weselej, i wogóle super.... :wink:

więc nad czym się tu zastanawiać...

PS. Wczoraj miał mi ubyć jeden maluch. Już bardziej pewny tego nie mogłem być. I wiecie co, ludzie zadzwonili o 10 (w tym czasie mieli właśnie być) i powiedzieli, że nie przyjeżdżaja. Nie potrafię tego zrozumieć, że w 35 milionowym kraju nie można znaleźć domu dla 6 borzoji.

Link to comment
Share on other sites

Amster

Czym ludzie motywowali zmianę decyzji ??? :evil:

Sześciu ? To znaczy, że coś ubyło ?:)

od 12 w południe w sobotę do 10 rano w niedzielę ( w tym czasie mieli już być u mnie) skomplikowały im się jakieś sprawy finansowe i nie mogą teraz sobie pozwolić na szczeniaka ode mnie. Proponowałem jakies inne warunki rozliczenia, ale nie mam odpowiedzi.

Obecnie jest ich w domu 9 (wczoraj wróciła do mnie Blondi z Berlina).

Rosi - być może zostanie w hodowli

Scoti - wiesz jakie sa warunki jego sprzedaży

Bady - na kwarantannie

Blondi (Yolissa) - Cały czas szukamy jej domu w Berlinie. niestety nie mogla tam z pewnych względów zostać, więc wróciła do mnie. suczka miała 3 tygodnie życia w Wielkim mieście, nauczyła się wszystkiego co jest w takim mieście potrzebne, zostaje długo w domu i nic nie niszczy i nie brudzi, chodzi na smyczy, kiedy biega luzem łatwo ją odwołać, zaliczyła jazde wszystkimi środkami komunikacji miejskiej jaka tylko w Berlinie jest dostępna. Nie ma tez problemow z jazdą samochodem. W środę być może wyjedzie tam znowu, tym razem już na stełe. ale i tym razem decyzja jest uzalezniona od właściciela domu.

Czyli w sumie nadal do sprzedaży bez jakichś szczególnych warunków są:

samiec BRING ME TO LIVE, pozostałe to suczki: BY NIGHT, BARE TRUTH, BURY THE HATCHET, BLACK OBSESSION.

Czyli w sumie 5, Blondi i Scot. Razem daje to 7.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...