Jump to content
Dogomania

TRENING


bagi

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Swoją drogą ciekawy jest ten jego pociąg do tapczanu :lol:

normalne u wszystkich chartów.

ja jeszcze przed zima dodam im świerzej ściółki, żeby miały tam bardziej miękko.

A dlaczego moje staruchy wszystkie wolą siedzieć w stodole? Mimo iż mają tam mikro kojec? Bo jest tam pełno mięciutkiej słomy i siana. U szczeniaków to co jest już się zbiło i trzeba dodać świerzego. A mały ma teraz mięciuteńką kanapkę, więc tam mu dobrze.

Link to comment
Share on other sites

o kuuuurcze :o nie zaglądałam to parę dni, a teraz co widzę?? Rotti :) :) :) :) ale Ci zazdroszczę, poważnie!!! Piechol przesłodki :) już się nie mogę doczekać soboty- chyba Ci go zabierzemy :)

nam też by się taki maluch przydał :) w końcu Sesilia-borzojka już duża panna, strasznie fajnie by było dać jej towarzyszkę zabaw :) No , może kiedyś się uda... (marzenia...)

Chatciara, ja zawsze sama Małą kąpię :) efekt jest taki, jakby po mieszkaniu tornado się przetoczyło :D :D

Link to comment
Share on other sites

chyba Ci go zabierzemy :)

nam też by się taki maluch przydał :) w końcu Sesilia-borzojka już duża panna, strasznie fajnie by było dać jej towarzyszkę zabaw :) No , może kiedyś się uda... (marzenia...)

Zostaw Eli piechola (czy ma już domowe imię?).

Jak chcesz mogę Ci podrzucić do Chorzowa jakąś suczkę. Wybierz sobie ze strony: http://www.bilans.w.pl

A jeżeli masz ochotę na pieska, to został jedynie BRING ME TO LIVE.

Dla mnie to żaden problem, by coś przywieźć, a o reszcie możemy się dogadać....

Link to comment
Share on other sites

Charciara- Mała schnie dłuuugo... ;)

amster :) nie tak szybko :D Sesilia nie mieszka ze mną, tylko ze swoją Pańcią, Agnieszką (poznałeś ją pewnie :) ). Ta z kolei mieszka ze swoją mamą, którą trzebaby hmm delikatnie pourabiać ;) Pogadam z nimi dzisiaj :) A Twoje prześliczne maluchy to już ze 100 razy oglądałyśmy :)

Agga- domyśliłam się :D

Link to comment
Share on other sites

amster :) nie tak szybko :D Sesilia nie mieszka ze mną, tylko ze swoją Pańcią, Agnieszką (poznałeś ją pewnie :) ). Ta z kolei mieszka ze swoją mamą, którą trzebaby hmm delikatnie pourabiać ;) Pogadam z nimi dzisiaj :) A Twoje prześliczne maluchy to już ze 100 razy oglądałyśmy :)

hmmm Agnieszka i Sesilia.... nie kojarzę.

a czasu na urabianie mamy nie wiele zostało :):)

Link to comment
Share on other sites

Możesz jej nie pamiętać- one obie (suka i jej pańcia) takie ciche, spokojne :) Sesi rok temu na klubowej wygrała klasę baby, na wiosnę w Warszawie dostała zw.mł (ja ją wystawiałam, mnie widziałeś ;) ), latem też trochę była wystawiana. Cecile Balsaja Achota się zwie rodowodowo. Biała, nieduża suczka.

A co do jej mamy- niestetyciężko będzie.

Link to comment
Share on other sites

Rotti :lol:

stanowczo :drinking: ;)

(ufff trochę mi ulżyło, wiesz?... ;) )

a, ostatnio wystawiłam na balkon stół. Chyba nie był niezbędny, a od razu jest lepiej ;)

Prawdopodobnie zimą przeprowadzamy się do rodziny do domku z ogrodem, ale coś mi wydaje, że tu jest nam lepiej. Spokój, ogromne tereny do spacerów...

Link to comment
Share on other sites

To ja tez :

Piec psow plus Gapa , dwa koty, 1 Zuzia (swinka wietnamska), jedna rybka za to w duzym akwarium, dwie kaczki, tzry bazanty, piec zwyklych kur, ok. 30 kurek ozdonych roznego rodzaju , 3 perliczki, 8 golebi , kuna na strychu, plus pare nietoperzy, i ostatnio jez , ktory codziennie wieczorem przychodzi na kolacje ., a i zapomnialam o najliczniejszej zgrai roj pszczol , ktory zasiedlil stara dziuple w lipie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...