Jump to content
Dogomania

TRENING


bagi

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...
  • 4 months later...

Temat dawno nie ruszany... ale mam pytanie, czy ktoś z Was orientuje się moze, czy gdzieś w Wrocławiu, lub okolicach można znaleźć jakiś tor do coursingu, albo uczestniczyć w jakiś treningach?
Wczoraj przypadkiem spotkałam na spacerze Państwo z chartami afgańskimi, akurat trenowali sprinty chyba - nie wiem.... dokładnie ;) w każdym razie w jednym z biegów moja suczka (pitbullka) spróbowała pobiec razem z nimi... i wyszło jej to na prawdę super... utrzymała tempo chartów, a nawet ich dogoniła troche, bo wystartowała za nimi... Chciałabym spróbować z nią i starszą (tylko starsza nie lubi innych psów - obcych) pobawić się w to.... tak dla czystej rekreacji... ale nie wiem totalnie gdzie można sie na jakieś treningi załapać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

No my właśnie mieszkamy na śląsku i to zaledwie 120 km od jego stolicy tzn Wrocławia ;-) . Jeśli zaś przez Śląsk rozumiesz jego wschodnie rubieże nazywane Górnym Śląskiem to nie odbywają się tam żadne treningi. Kilka razy do roku odbywają się tam zawody w Świerklańcu. Treningi regularnie mają miejsce jeszcze pod Poznaniem i pod Częstochową.

Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy o 13 tej, ale jak bedzie za goraco to przesuniemy same bieganie psow na 15 sta. ale od 13 stej na pewno ludzie juz tam beda i beda sie co najwyzej imprezowac ;-) Treningi zawsze robimy na koncy wsi Grochowice na polanie lesnej . Widze ze jestes spod Glogowa to moze kojarzysz miejsce gdzie odbywaja sie Stachuriady, to jest wlasnie tam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...