Jump to content
Dogomania

poradzcie mi czy jest szansa zeby uratowac tego psa??


Recommended Posts

no wiec zaczne od poczatku jest taka sprawa...mieszkam w poznaniu kolo jeziora maltanskiego i tam jest duzo lasow , stoi w nim stara chata i tak jest pie(wlasciwie suka) i ona jest strasznie zaniedbana wychudzona i wogole...jak tylko przechodze tamteduy z moja norka to zawsze do miej zagladam a ona sie na nas rzuca..ma taka linke ktora jest przywiazana do 2 drzew a na niej jeszcze jedna linka i ma taki maly wybieg, nie ma wody a o jedzeniu juz nie wspomne...chcialam tylko zapytac czy wlasciciel moze tak traktowac tego psa? bo jest mi suni strasznie zal.! dzisiaj do niej wpadlam dalam kielbase i powiem ze sa postepy bo zjadla mi z REKI ... kiedys uratowalam z tamdad 2 shar peie, blakaly sie po lesie...wiem ze byly z tamtad... poradzcie mi czy jest szansa zeby uratowac tego psa?? wiem ze wiele psow z tamtad ginie...umiera a nie chciala bym zeby ten tez tak skonczyl..

Link to comment
Share on other sites

[quote]chcialam tylko zapytac czy wlasciciel moze tak traktowac tego psa?[/quote]

Też mi pytanie! Takie traktowanie zwierzęcia jest [b]karygodne[/b]. :roll: :evil:

Ja radziłabym zadzwonić do TOZu i poinformować o tym co się w tym domu dzieje...

Pisz czy sprawa się posuwa do przodu i czy coś udało Ci się zdziałać :)

EDIT

Kontakt do oddziału TOZu w Poznaniu: :D

60-166 Poznań
ul. Grunwaldzka 250
tel. 0-61 868-92-33

Link to comment
Share on other sites

no wiec wiecie co bylam dzisiaj z nia na spacerze!!! udalo mi sie do niej podejsc i poglaskac odczepialm ja od linki i poszlam na spacer znaczy sie do domu;) nakarmilam ja dalam wody i odprowadzialm...a i jeszcze jedno bylo takie miejsce do ktorego nie pozwolila mi na poczatku dojsc i jak ja odprowadzalam to zobaczylam 10 kg worek karmy i wode...wiec co do wody i jedzienia pomylilam sie...to jest rasowa suczka(mam jej foty dzisiaj zrobilam)...postaram sie tam wpasc jak bedzie wlasciciel i porozmawiam z nim powiem ze ja moge karmic psa wyprowadzac na spacer...moze da sie cos zrobic...jeszt strasznie wychudzona...

Link to comment
Share on other sites

Monika, pokaż fotki suni :)

Jeśli właściciel nie chce się nią zajmować, bo nie ma albo czasu albo ochoty albo ma jeszcze inne ku temu powody (swoją drogą-jeśli nie chce się opiekować psem to po co go brał :roll: ) to mogłabyś mu zaproponować, że mu pomożesz się nią opiekować (jeśli oczywiście masz do tego chęci :) ), a docelowo możesz postarać się poszukać dla niej domu, u miłośnika rasy, osoby, który może suczce zaoferować miłość i dobrą opiekę, a także ma wystarczającą wiedzę o rasie (jeśli by się ktoś taki znalazł...) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='franc_monika']no wiec zaczne od poczatku jest taka sprawa...mieszkam w poznaniu kolo jeziora maltanskiego i tam jest duzo lasow , stoi w nim stara chata i tak jest pie(wlasciwie suka) i ona jest strasznie zaniedbana wychudzona i wogole...jak tylko przechodze tamteduy z moja norka to zawsze do miej zagladam a ona sie na nas rzuca..ma taka linke ktora jest przywiazana do 2 drzew a na niej jeszcze jedna linka i ma taki maly wybieg, nie ma wody a o jedzeniu juz nie wspomne...chcialam tylko zapytac czy wlasciciel moze tak traktowac tego psa? bo jest mi suni strasznie zal.! dzisiaj do niej wpadlam dalam kielbase i powiem ze sa postepy bo zjadla mi z REKI ... kiedys uratowalam z tamdad 2 shar peie, blakaly sie po lesie...wiem ze byly z tamtad... [/quote]

spróbuj może zastosować ta sama metodę, co poprzednio...

Link to comment
Share on other sites

A to fotki suńki:
[img]http://img153.exs.cx/my.php?loc=img153&image=chuda7sx.png[/img]
[img]http://img153.exs.cx/my.php?loc=img153&image=kiebasa9zh.png[/img]
[img]http://img153.exs.cx/my.php?loc=img153&image=mastino5mj.png[/img]
[img]http://img153.exs.cx/my.php?loc=img153&image=szczeka5ua.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...