Jump to content
Dogomania

Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Tessi&Tola']ja coś przeczuwam Diana, że na Ciebie może niedługo napaść jakiś oddział komando... bo nie ona jedna zauważ, nie podziela Twego zdania:evil_lol:[/QUOTE]

[I][B]Tylko to już nie chodzi o to, że ja to robię bo lubię kopać obce psy...tylko tutaj wchodzi już w grę bezpieczeństwo mojego psa.W momencie kiedy jest ono zagrożone jestem w stanie zadać ból obcemu psu, który to zagrożenie stwarza. Dosyć się już natitałam w swoim życiu i naprosiłam ludzi aby zabierali swoje psy, bo po pierwsze ja nie mam zamiaru się szarpać a po drugie mój pies na smyczy ma mniejsze szanse podczas ewentualnego starcia. A jak do tego dochodzi paniusia bądź panicz który nic sobie z tego nie robi, to uwierz mi ale kopnięcie jego psa w większości przypadków wywołuje reakcję.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy. [/B][/I]


[B]Rinuś[/B], czyli tak dobrze rozumiem, ze owa Pancie ktora nie trzyma w ryzach swojego psa walisz z buta tak? but mierzy 40 cm moze być glan, badz inny trzewik.... Super...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Tylko to już nie chodzi o to, że ja to robię bo lubię kopać obce psy...tylko tutaj wchodzi już w grę bezpieczeństwo mojego psa.W momencie kiedy jest ono zagrożone jestem w stanie zadać ból obcemu psu, który to zagrożenie stwarza. Dosyć się już natitałam w swoim życiu i naprosiłam ludzi aby zabierali swoje psy, bo po pierwsze ja nie mam zamiaru się szarpać a po drugie mój pies na smyczy ma mniejsze szanse podczas ewentualnego starcia. A jak do tego dochodzi paniusia bądź panicz który nic sobie z tego nie robi, to uwierz mi ale kopnięcie jego psa w większości przypadków wywołuje reakcję.[/B][/I][/QUOTE]
Ooo tak. moja smycz łańcuszkowa lądująca na atakującym ONku w cudowny sposób sprawiła, że pan nie dość że odwołał psa to odwołuje go nadal na każdym spacerze na jakim się spotkamy. Rok mediacji z panem nie przyniósł tak wspaniałych rezultatów jak smycz za 13 zeta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S'][I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy. [/B][/I]


[B]Rinuś[/B], czyli tak dobrze rozumiem, ze owa Pancie ktora nie trzyma w ryzach swojego psa walisz z buta tak? but mierzy 40 cm moze być glan, badz inny trzewik.... Super...[/QUOTE]

[I][B]glanów już nie nosze, raczej kozaki a latem japonki :p no nie, źle zrozumiałas, nie walę jej po pysku tylko jej psa jeśli jest agresywny w stosunku do mojego a jest na tyle duży że Brutus mógłby nie mieć z nim szans. teraz rozumiesz? :cool3: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']Ooo tak. moja smycz łańcuszkowa lądująca na atakującym ONku w cudowny sposób sprawiła, że pan nie dość że odwołał psa to odwołuje go nadal na każdym spacerze na jakim się spotkamy. Rok mediacji z panem nie przyniósł tak wspaniałych rezultatów jak smycz za 13 zeta.[/QUOTE]
[I][B]czyny sprawiają cuda, a nie tylko titanie :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Mój TŻ tak kopnął mix bernardynkę, że zrobiła obrót wokół własnej osi po tym, jak zaatakowała Avril i wyrwała mu się chcąc dorwać ją drugi raz. Ja za to kiedyś zapodałam z buta w pysk astowi po tym, jak zaatakował psa rodziny. Puścił, odrazutku.
Można? Można :evil_lol: I zaręczam, że jestem w stanie kopać wszystkie pieski, które zagrażają moim psom. I absolutnie nie mam nic przeciwko Iwanowi, który się broni czy broni swoich dziewczyn, taki jest niewychowany..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]glanów już nie nosze, raczej kozaki a latem japonki :p no nie, źle zrozumiałas, nie walę jej po pysku tylko jej psa jeśli jest agresywny w stosunku do mojego a jest na tyle duży że Brutus mógłby nie mieć z nim szans. teraz rozumiesz? :cool3: [/B][/I][/QUOTE]


Rinuś to Ty mnie zle zrozumialaś, bo ja pytalam, jakie metody stosujesz, jak napisalaś [I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy. [/B][/I]Nie chodzilo, o psa, bo ja z psami sobie wysmienicie radze, i nie potrzebuje rad ;) Ty brnelaś z waleniem z buta... Wiec sie zapytam po raz kolejny, jakie masz metody, by [I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy?[/B][/I] Tego jestem ciekawa.... i chetnie wezmę to pod uwagę, [B]raz na zawsze trzymać swojego psa na smyczy...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Rinuś to Ty mnie zle zrozumialaś, bo ja pytalam, jakie metody stosujesz, jak napisalaś [I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy. [/B][/I]Nie chodzilo, o psa, bo ja z psami sobie wysmienicie radze, i nie potrzebuje rad ;) Ty brnelaś z waleniem z buta... Wiec sie zapytam po raz kolejny, jakie masz metody, by [I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy?[/B][/I] Tego jestem ciekawa.... i chetnie wezmę to pod uwagę, [B]raz na zawsze trzymać swojego psa na smyczy...
[/B][/QUOTE]

[I][B]no właśnie tak, kopiąc jej psa ewentualnie pozwolić zeżreć go przez mojego burka. A Ty chyba zbyt dosłownie wzięłaś to co napisałam :p [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']cholera, zawiodłam się... myślałam, że się umówimy kiedyś na ustawkę w pół drogi i będziemy walić ludzi po pyskach w parku w... Łodzi np (to pół drogi jest?):diabloti: bo glanów ja tez nie nosze ale trekingi na spacer z psami są:eviltong:[/QUOTE]

[I][B]jeśli masz takie marzenie to możemy się umówić, ale na kopanie psów :diabloti: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]no właśnie tak, kopiąc jej psa ewentualnie pozwolić zeżreć go przez mojego burka. A Ty chyba zbyt dosłownie wzięłaś to co napisałam :p [/B][/I][/QUOTE]



Nie wiem, jak mozna nie wziąc doslownie slow pisanych w temacie pisanym.... Komu krzywde zrobisz, jak psa kopniesz? chyba nie wl. jak ma w poszanowaniu, ze jej pies lata luzem, a psu który niczemu nie jest winien. Napisalaś, ze nauczylabys [I][B]właścicielkę raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy[/B][/I] tu jest szkopuł, jak to zrobić by wl. zrozumial, ze ma zareagować, na to, ze ja sobie nie zycze by jej pies podbiegal do mojego.... Ten temat nie jest doslowny? czy Twoje slowa sa nie doslowne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Nie wiem, jak mozna nie wziąc doslownie slow pisanych w temacie pisanym.... Komu krzywde zrobisz, jak psa kopniesz? chyba nie wl. jak ma w poszanowaniu, ze jej pies lata luzem, a psu który niczemu nie jest winien. Napisalaś, ze nauczylabys [I][B]właścicielkę raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy[/B][/I] tu jest szkopuł, jak to zrobić by wl. zrozumial, ze ma zareagować, na to, ze ja sobie nie zycze by jej pies podbiegal do mojego.... Ten temat nie jest doslowny? czy Twoje slowa sa nie doslowne....[/QUOTE]
[I][B]Diana błagam Cię, bo ja już serio nie mam siły się śmiać :evil_lol: podczas rejestracji powinno się zacząć sprzedawać bilety ,bo to kabaret jest serio :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Diana błagam Cię, bo ja już serio nie mam siły się śmiać :evil_lol: podczas rejestracji powinno się zacząć sprzedawać bilety ,bo to kabaret jest serio :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]


Smiech to zdrowie, może być jednak również niekontrolowanym przejawem strachu, co do swojego postu, na który wlasciwie sama nie potrafisz odpowiedziec ;) No nic wystaczy mi sie jedynie uśmiechnąć :)

Edited by Diana S
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Smiech to zdrowie, może być jednak również niekontrolowanym przejawem strachu, co do Twojego postu, na który wlasciwie nie potrafisz sama odpowiedziec ;) no nic wystaczy mi sie jedynie uśmiechnąć :)[/QUOTE]

[I][B]to Ty nie rozumiesz, wszyscy rozumieją oprócz JAK ZAWSZE CIEBIE. więc to z Tobą jest coś nie tak,a nie ze mną :p [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]to Ty nie rozumiesz, wszyscy rozumieją oprócz JAK ZAWSZE CIEBIE. więc to z Tobą jest coś nie tak,a nie ze mną :p [/B][/I][/QUOTE]

Zapytalam konkretnie, Twoje slowa [I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy[/B][/I] na co nie potrafisz do teraz udzielic odpwiedzi, Sama siebie nie rozumiesz? ze nie potrafisz na wlasny post odpowiedziec? Wiesz to zaleta smiac sie z samej siebie, ze nie rozumie sie siebie co pisze ;)
Jak nadal nie rozumiesz.... pośmieje sie z Toba ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm, kopać psa nie wolno, kopać właścicielki nie wolno... może trzeba kopnąć Dianę?:sadCyber:

ja spróbuję wytłumaczyć - ale tylko raz! otóż Diano, sposób jest taki: aby zmusić właściciela do trzymania psa na smyczy można kopnąć jego psa, wówczas właściciel przekona się, że bez smyczy psu może się stać krzywda i zacznie go pilnować...

koniec mojego wkładu w temat, zamykam komp i zmykam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Zapytalam konkretnie, Twoje slowa [I][B]właścicielkę bym nauczyła raz na zawsze aby swojego psa trzymać na smyczy[/B][/I] na co nie potrafisz do teraz udzielic odpwiedzi, Sama siebie nie rozumiesz? ze nie potrafisz na wlasny post odpowiedziec? Wiesz to zaleta smiac sie z samej siebie, ze nie rozumie sie siebie co pisze ;)
Jak nadal nie rozumiesz.... pośmieje sie z Toba ;)[/QUOTE]
[I][B]
Dobrze, napiszę to najłopatologiczniej jak się tylko da...a więc pisząc to zdanie miałam na myśli właśnie nauczenie jej tego poprzez agresję na jej psie - na większości ludzi nawet tych mających swojego psa w dupie to działa. ROZUMIESZ?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Nic nowego nie wnioslaś w temat, jak uwazasz by psa kopać i tym samym nauczyc wl. ze ma trzymać psa na smyczy....


[quote name='Rinuś'][I][B]
Dobrze, napiszę to najłopatologiczniej jak się tylko da...a więc pisząc to zdanie miałam na myśli właśnie nauczenie jej tego poprzez agresję na jej psie - na większości ludzi nawet tych mających swojego psa w dupie to działa. ROZUMIESZ?[/B][/I][/QUOTE]

Wiec metode masz jak z dupy... zablyslaś, bardzo laptologcznie.... Jak ta osoba, ktora ma w nosie, ze jej pies biega luzem... karuzela sie kreci... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Nic nowego nie wnioslaś w temat, jak uwazasz by psa kopać i tym samym nauczyc wl. ze ma trzymać psa na smyczy....




Wiec metode masz jak z dupy... zablyslaś, bardzo laptologcznie.... Jak ta osoba, ktora ma w nosie, ze jej pies biega luzem... karuzela sie kreci... :multi:[/QUOTE]
[I][B]jeeeeej i wszyscy titają :loveu::evil_lol:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...