Jump to content
Dogomania

wystawa w Lublinie - 17 kwietnia


anabelka

Recommended Posts

Hej!
Co do Rhodezianow to jest sa po jednym w klasie z wyjatkiem psy klasa championow - tam sa dwa. Sa sedziowane jako ostatnie na ringui wiec mysle ze wejda kolo 12-14.
Reszty nie zdazylam sprawdzic bo bylo troche roboty a Yorkow bylo duzo.

Dorota - Ty to nie marudz bo wiesz chyba to co chcialas :wink:

Pozdrawiam i do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymam kciuki za wszystkich uczestników wystawy w Lublinie, a w szczególności za uczestników DGM!
Jak juz będziecie w domach, po wystawie, ochłoniecie z emocji i stressu - pochwalcie się, napiszcie, co sadzicie o wystawie, jak organizacja itp. Ewentualnie - co nie daj Boże - piszcie na topik "Skandale sędziowskie".
All the best!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Heh, spanikowałam :oops: Czy znajdzie się ktoś, kto umiejętnie pokaże moją yoreczkę? Dziś w York Centrum p. Ania ją pięknie ustawiła, jak tak nie potrafię :( Wiem, że to trochę późno, ale nie chcę wszystkiego zepsuć. Chodzi o klasę pośrednią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Byłam, przeżyłam, mamy ocenę bardzo dobrą z lokatą 4, jestem bardzo dumna z mojej niuńki :D jak na debiut zarówno jej jak i mój to uważam że wspaniale :)[/quote]

Gratulacje !!!!

Ja też mama yorkę moja non strop zajmuje II lokatę ma już nawet CWC

Link to comment
Share on other sites

Moja Af II dosk w otwartej, przegrala z pozniejsza Zw. Klubu :-) z ktora miala przyjemnosc wygrac w zeszlym roku ;-)

A co najlepsze dwa dzieciaczki mojej kolezanki wziely Mł. Zw. Klubu :-) BOSKO :D

a wyniki flatow wrzucilam jak zwykle [url=http://fcr.vel.pl/wystawy/2005/lublin_klub.htm] TU [/url]

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wszystkim zdobytych tytułów, medali i wniosków. Oraz tym, którym się nie powiodło. Głowa do góry. Już naprawdę niedługo są następne wystawy i nowe nadzieje! Już w następny weekend możemy zobaczyć się w Opolu, a potem jeszcze ho, ho, ho wystaw.
A czy były jakieś baski - wg mojej przedwystawowej oceny - basków nie było. Ale może ja się mylę.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany stawką swojej rasy na wystawie CAC w m. Turkeve/Węgry - zapraszam na topik "CAC-Turkeve/Węgry, 16.04.2005 r.). - trochę nie na temat , sorki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Posokowiec bawarski

PSY

klasa mlodziezy
AMOR Wirazka z Pruchnej

klasa uzytkowa
BOLTON Czarnonosa Czereda - musial byc BOB bo w BISach wygral Bisa Uzytkowych i zdaje sie BOG

SUKI

klasa szczeniat
ROSA Swiatkowa Sfora

klasa mlodziezy
KURACJA z Zywieckich Laczek

Link to comment
Share on other sites

Posokowiec bawarski

PSY

klasa mlodziezy
AMOR Wirazka z Pruchnej

klasa uzytkowa
BOLTON Czarnonosa Czereda - musial byc BOB bo w BISach wygral Bisa Uzytkowych i zdaje sie BOG

SUKI

klasa szczeniat
ROSA Swiatkowa Sfora

klasa mlodziezy
KURACJA z Zywieckich Laczek

A my kolejne Zwyciestwo Mlodziezy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...