Jump to content
Dogomania

Galeria wesołej Yoko i......małej iskierki Desi


Yoko2009

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć dziewczyny:) Po co ja dałam fotkę tych faworków hihih tak mnie wzięło, ze jak aga napisała kit z dietą i upiekłam wczoraj świeżutkie faworeczki.
Jak sie pospieszycie to jeszcze kilka zostało, moi panowie to normalnie prawie wszystko wczoraj zmietli:)

Be przygotowania do wystawy w toku:):)a efekt zobaczymy już za tydzień:)

Jak chcesz mogę Ci dać przepis na faworki szybciutko sie robi:)
- 5 żółtek
- pół kilo mąki
- śmietana kesem (mała)
- łyżka masła
- kileliszek spirytusu
- tłuszcz do smażenia ( ja mieszam smalec z olejem) smacznego:)

ja robiłam z podwójnej porcji:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']z podwójnej zrobisz z podwójnej zjesz Daria hihihi[/QUOTE]

[quote name='agamewa']Cześć Asiu:)przyszłam Cię objeść z faworków heh:eviltong:[/QUOTE]

[quote name='dysia-u']Aguś ja byłam tu przed toba i nie zostało za wiele hihi[/QUOTE]

[quote name='agamewa']Uuuuuu lala to nie dobrze a mam taki smaczek na faworki,ale zadowolę się chociaż tym co zostało..mogę miskę jeszcze wylizać hihi[/QUOTE]

[quote name='dysia-u']miske to juz pewnie Yoko z Desi wylizały hihi[/QUOTE]

Spokojnie dziewczyny:) Jeszcze są i dla wszystkich wystarczy
Ula moje dziewczynki trzymam z daleka, bo tak jak piszesz one byłyby bardzo chętne nie tylko do wylizania ale i schrupania hehehe

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria, "Kesem" to nazwa śmietany, kurcze moze u was jej nie ma, śmietana musi być gęsta 12% , ja robiłam z podwójnej porcji czyli te składniki co napisałam razy dwa bo u mnie dużo głodomorów heheh
Moja teściowa smaży na smalcu pomieszanym z olejem ( podobno smaczniejsze), wczoraj też tak zrobiłam ale zawsze ja smażyłam na samym oleju:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...