Jump to content
Dogomania

Rafał First


wzjoanna

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

[quote name='Elitesse']ja mialam :)

sedzia bardzo sympatyczny i bardzo kulturalny
delikatny w stosunku do psow
wydaje mi sie ze duza uwage przyklada do ruchu i prezentacji, kazdy pies jest dokaldnie obmacany na stoliku

wystawianie u niego psa to sama przyjemnosc :)[/QUOTE]

...to prawda, ale jeśli ma do wyboru ładniejszego psa, który nieco gorzej się zaprezentował i gorszego eksterierowo, który lepiej się pokazywał, to zwycięża ten o lepszym eksterierze. Ma oko do ozdóbek, jest sprawiedliwy i bardzo sympatyczny na ringu; nie ocenia po przydomkach. Z wielką przyjemnością wrócę do tego sędziego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Pojechałam do tego sędziego po przeczytaniu pozytywnych opinii i niestety się zawiodłam. Fakt, kulturalny sędzia, delikatny do psów, pogłaskał i przywitał się z psem. Ale mieliśmy pecha być konkurencją dla jego znajomego i dał im wygrać - pies nie przebiegł ani kroku, czołgał się ze strachu przed wszystkim. Sędzia kazał nam zamienić się miejscami, bo to może pomoże gdyby tamten się bał mojego i nic, dalej się czołgał, a mój totalne przeciwieństwo. Do tego uzasadnieniem naszej przegranej był słaby pigment - u śnieżnobiałego psa z czarnym noskiem i czarnymi oczami ;)
Moim zdaniem - można jechać jeśli nie ma jego znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...