Jump to content
Dogomania

Hashi i ja chciałyśmy się przywitać


emmara

Recommended Posts

Witam po przerwie :) Nie mam stałego dostępu do netu, więc zaglądam od czasu do czasu. Haszka miewa się dobrze, już się w miarę przyzwyczaiła do zmiany domu i ogólnie jest rozbrykana. Uczymy się co wolno, a czego nie wolno robić - słowo FE za czas jakiś zacznie mi się śnić po nocach :lol:

Mimi relacje bulci z kotami z dnia na dzień są lepsze, choć kocur ustawia Haszke udając Króla Lwa hehe, kotka jest łagodniejsza i bardziej spora do spoufalania, niestety na razie tylko do tego momentu gdy bulcia jest opanowana, gdy zaczyna dostawać głupawy z radości, że kotka jej pozwoliła się powąchać - wtedy nasza Matylda zaczyna powątpiewać w swoje bezpieczeństwo i zmyka gdzieś poza zasięg Haszi :wink: Na dzień dzisiejszy bulcia ma kilka zadrapań na nosie, no ale musi się nauczyć, że nie należy wtykać nochala w nie swoje sprawy, ale ogólnie do kotów nastawiona jest pokojowo i to tylko kwestia czasu, kiedy zawrą przymierze :).

Leni, co do allegro, owszem ogłoszenie o Haszi zobaczyłam właśnie tam ... Ale nie kupiłam jej w ten sposób, zadzwoniłam do właścicielki i umówiłam się, że przyjedziemy do niej, żeby zobaczyć Haszke, zobaczyć jak się zachowuje w stosunku do domowników, w stosunku do obcych itp., bo wg mnie nie można w taki sposób kupować żywego zwierzęcia - bo przecież to tak, jakby człowiek kota w worku kupował :roll:
Faktem jest też to, że w aukcji użyłam funkcji "KUP TERAZ", ale było to wcześniej uzgodnione z poprzednią właścicielką, i do niczego mnie nie zobowiązywało. Było to jedynie formą zabezpieczenia, ponieważ my mogliśmy jechać obejrzeć Haszi dopiero w piątek przed świętami, a że jechaliśmy z bardzo daleka, chcieliśmy mieć pewność, że zastaniemy jeszcze bulcie w domu i będziemy mogli się z nią zobaczyć:). No i zobaczyliśmy się i zaczarowała nas swoim urokiem:) i jest z nami :)

Jahu ucałuj od nas swoje potforki :D

Pozdrawiam Wszystkich ciepło i zabieram się do domu do mojej ferajny - bulci, 2 kotów, szczurka i ukochanego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No to ja grzecznie donoszę, że dzisiaj widziałam Haszi na żywo, Atek też widział i bardzo nam się podobało. Straszna rozrabiaka, nadpobudliwością dorownuje samemu Atkowi :wink: Odbyły się też pierwsze ćwiczenia przedwystawowe i było bardzo sympatycznie. Emmara pisz na bieżąco o Haszi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Straszna rozrabiaka, nadpobudliwością dorownuje samemu Atkowi [/quote]

chcialam zauwazyc ze nie istnieja bule nadpobudliwe, bo nadpobudliwosc to pobudliwosc przekraczająca górna granice normy, a u buli taka granica nie istnieje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

wiec wasze psy nie sa nadpobudliwe tylko... bullowate 8)

Link to comment
Share on other sites

Hehe ja to się zastanawiam, czy Haszi nie ma owsików w doopie :lol: bo przecież to pięć minut spokojnie nie usiedzi :D. A Atkowi to ona się przypodobać chciała, no bo przecież kawaler z niego że ho :D, no i do wzięcia hihihi, bo żony przecież nie ma ;)
A ćwiczenia przedwystawowe nadal trwają, Haszka już mniej bryka, coś mi się wydaje, że chciała się trochę popisać Marta przed Tobą, no i przed Atusiem :)
Pozdrawiamy serdecznie i przepraszamy, że tak rzadko, ale nie mam dostępu do neta u siebie, a jak jestem u rodziców, to nie wiem w co ręce włożyć, jak już siedzę przed monitorem i tym samym więcej czytam niż piszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Hihi Haszi nie zjada juz ringowki, w koleczko biega ladnie, wystawia sie tez przyzwoicie, najgorzej idzie jej bieganie po prostej, w jedna strone spoko, ale spowrotem zacina sie i juz nie chce, uparciuch jeden ;). A czy na tym forum jest ktos, kto ma w domku rodzenstwo Haszki ??

Jahu powodzenia na wystawie, trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

emilko nie mozemy sie doczekac waszego debiutu. ostatnio wciaz trzymamy za kogos kciuki i jak na razie pomaga! zlosnica wiec cos o tym bo jak trzymalam z alugera to dostal caciba 8) hehehe

jutro myslimy o bono od anulki i mocno tzrymamy kciuki :angel: a za tydzien o was :) :D

Link to comment
Share on other sites

ooooo shit!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

to wyzej to bylam ja, ale korzystalam z komputera arniki i zapomnialam sie zalogowac na swoj nick :oops:

ale na usprawiedliwienie mam ze arnika mi horacego porwala na juwenalia a ja tu sama biedna fotki szczeniaczkow bulikow ogladam wiec mi chyba wybaczy pomylke chlip chlip :wink: :P :P

taka chwilowa wymiana nicka za chlopa hehe :P :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jahu11']No tak a nie wiesz ze niewazne kto nieważne z kim i tak wszystko w rękach Boga na ringu...;) czyli Pani sędziny :lol:[/quote]

ręce mi opadły 0X Leepiej napiszcie kto to sędziował :evil:
Bono niestety zajął 2 miejsce 0X Świat się kończy zważywszy na to co się ostatnio wyprawia na ringach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSMIMI']ooooo shit!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

to wyzej to bylam ja, ale korzystalam z komputera arniki i zapomnialam sie zalogowac na swoj nick :oops:

ale na usprawiedliwienie mam ze [b]arnika mi horacego porwala na juwenalia a ja tu sama biedna[/b] fotki szczeniaczkow bulikow ogladam wiec mi chyba wybaczy pomylke chlip chlip :wink: :P :P

taka chwilowa wymiana nicka za chlopa hehe :P :D :lol:[/quote]

ja ci porwałam? sama ochoczo oddałaś :P
nie wierzcie jej bo straszna paskuda jest. nie dość, że chciała się chłopa pozbyć to jeszcze bladym switem biduśkę zwlekła z wyrka i kazała do domu wracać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]ja ci porwałam? sama ochoczo oddałaś[/quote]

no dobra przyznaje oddalam sama :P
o co chodzi z ta klasa szczeniat na wystawie? ja bardzo bardzo kibicowalam Bono ale musze przyznac ze na zdjeciach widze ze jego konkurent byl - przynajmniej z frontu- podobnej klasy. ale to tylko fotki, zawsze w rzeczywistosci moglo byc inaczej.
gratulacje anulka dla Was za WO i szkoda ze nie no1, ale zobacz jaki za to tutaj masz fanklub Bono :) :wink: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

To nie topik o Bono więc nie bede go zasmiecał :) Braciszek Hasi najwyraźniej zasłuzyl sobie na 1 lok w oczach sedziny to ja dostal..;) a przyznac trzeba ze i głowy nie mial złej ! Trzyma kciuki za Hasi !! Przyjżałem sie jej siostrze w Bydgoszczy( była wzieta za krycie) no i nie powiem jej głowa do słabych nie nalezala ale wyglad ogólny taki sobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...