Jump to content
Dogomania

Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy


kobix

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kobix']z Tomciem ok.nie pojawiam się na wątku bo nie mam stałego dostępu do netu,no i problemy z czasem przy "trzodzie".
nie mam allegro,gdyby ktoś zechciał zrobić wypasione allegro dla Tomcia,zapłaciłabym za wyróżnienie...?[/QUOTE]
Mogę Tomciowi wystawić allegro, ale szablonów nie robię..
Chyba że o takie ci tylko chodzi. Tekst mu mogę napisać chyba że wolisz rymowankę...
Niestety na wyróżnienie nie mam kasy, więc najlepiej jakbyś zapłaciła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Mogę Tomciowi wystawić allegro, ale szablonów nie robię..
Chyba że o takie ci tylko chodzi. Tekst mu mogę napisać chyba że wolisz rymowankę...
Niestety na wyróżnienie nie mam kasy, więc najlepiej jakbyś zapłaciła...[/QUOTE]

Pomysl super to Allegro...potrzebne dobre zdjecia....zaplace za wyroznienie jak potrzeba.Dajcie znac na pw .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Mogę Tomciowi wystawić allegro, ale szablonów nie robię..
Chyba że o takie ci tylko chodzi. Tekst mu mogę napisać chyba że wolisz rymowankę...
Niestety na wyróżnienie nie mam kasy, więc najlepiej jakbyś zapłaciła...[/QUOTE]

nie chodzi mi o szablony,raczej rzetelną informację o psiaku popartą wzruszającymi fotkami(mam Tomcia z sesji letniej-odjazd:)
tekst bym Ci podesłała gotowy,bo mam warunki co do adopcji-Tomcio powiniem trafić do najlepszego domu,bo to psisko strasznie kocha,mam na myśli że nie jest takim sobie domowym meblem,tylko wymaga codziennej zabawy,noszenia na rączkach,wdrapuje się na kolana i śpi w łóżku,on wymaga KOCHANIA.
podaj mi proszę swojego maila,przesłałabym Ci najlepsze fotki Tomcia plus tekst,myślę że warto zrobić wyróżnione(choć pierwsze),zapłacę.tylko musisz mi podesłać dane;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']kochani poszukuję kogoś do wizyty p/a w Ostrowcu Św. dla psiaka PONa.Czy znacie kogoś "aktywnego" tam??piszcie na pw.Dzięki:)[/QUOTE]
z samego Ostrowca Św.jest zdaje się VIRIS(ups!czy jakoś tam:roll:)napisz do niej,jeśli nie znajdziesz nikogo innego z Ostrowca,ja ostatecznie ruszę d(...)choć to blisko nie jest.
Ale jeśli jest szansa na dobry dom to warto:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']zrobiłam allegro innemu /pilnemu psiakowi-allegro wywaliło.proszę o wskazówki [B]jak wystawiać [/B]by nie wywalili.k(...)można dostać:angryy:
może po prostu wystawiać burki z ulicy za 2 tysiące?:cool3:a co gorsze są??:p[/QUOTE]
Slyszalam, ze wywalaja wszystko w zwiazku z nowa ustawa? Napisz do wtatara o wskazowki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

aż dziw ,że ten wątek wciąż istnieje .Tomcia jest już zdrów jak ryba,jest psem typowo kanapowo-poduszkowym.

Ze względu ,że jest ogromnie związany emocjonalnie z moją osobą,postanowiłam,że nie będę go wyadoptowywać,gdyż mogłoby się to odbyc fatalnie na jego psychice.

 

Związku z tym,że Tomcio nie jest już psem poszukującym domu,

poproszę moda o zamknięcie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...