Jump to content
Dogomania

Odstąpię miejsce na kursie groomerskim


yoannka

Recommended Posts

[quote name='yoannka']Witam, odstąpię miejsce na kursie groomerskim w Łodzi w Psim Salonie. Kurs zaczyna się w połowie sierpnia. Zainteresowanych proszę o kontakt.[/quote] Witam jak nie znajdziesz kogoś ,to poproś o zwrot zaliczki P. Grabowska musi Ci oddać, mi nie chciała oddać ale podałam P.G do grockiego sądu i zwróciła z odsetkami.:)pozdrawiam:) zadatek jest bezzwrotny ,ale zaliczka jest zwrotna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adriana87']Też coś wiem o tych zaliczkach. Ja swoją wywalczyłam po dwóch miesiącach od poinformowania, że rezygnuję. Łatwo nie było...[/quote] Ja 11cie mieś; czekalam na kurs a 2tyg; przed kursem zrezygnowałam z ich winy ale to długa historia...a walczyłam o kase pare mieś; ale oliwa sprawiedliwa ,sad i komornik się sprawili:)Ciesze się ,że nie byłam na tym kursie .:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='fryga.73']Witam
Ja także mam do odstąpienia miejsce u p. Grabowskiej koniec września, proszę o kontakt osoby zainteresowane kursem. Ja na to miejsce czekałam od lutego i sprawy osobiste nie pozwalają mi uczestniczyć w tym kursie.:placz:[/quote]

mozesz mi napisać czy to odstąpienie miejsca na kursie jest nadal aktualne, byłbym zainteresowany poważnie gdybyś mogła tu napisać albo na numer gg 11468352 , będe Ci wdzięczny za info, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...