Jump to content
Dogomania

Właściciele łączcie się;)


Jus

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Niedługo będziemy mieli naszego własnego Manchestera i szukam innych właścicieli z Warszawy - w celu wspólnych spacerów, wymiany doświadczeń (właściwie to ja bym najchętniej skorzystała z czyichś doświadczeń, bo swoich jeszcze nie mam;-)) itd.

Widzę, że nie ma nas na tym forum zbyt dużo, ale mam nadzieję, że się ktoś z moich okolic znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

No tak, rzeczywiście spacery w grę nie wchodzą;) Dzięki jednak za jakikolwiek znak życia.
Nie wiem co z warszawiakami - czyżby były u nas tylko 2 MT (z jednym właścicielem urwisa mam już kontakt;))??

Mój MT ma już w tej chwili prawie rok, wdzięczne imię Czako (przerabiane zwykle na: Czakmistrz, Nunczako lub Czak Noris - i na wszystkie reaguje!:])
i powoli wychodzi z wieku szczenięcego - czyli że mądrzeje. Czyli, że większość problemów w całości lub w części już za nami:)

Oraz problemy z kośćmi, czy raczej z chrząstką stawową. Dotknęło nas zwyrodnienie szyjki kości udowych i lewej barowej (związane z szybkim wzrostem, podobno gdzieś za rok będzemy mieli wszystko z głowy - trzeba tylko dawać leki). Czy ktoś ma podobny problem??

Jeśli nie, ale macie jeszcze szczeniaka lub juniora (do 2 rż) - zwracajcie koniecznie uwagę na wszelkie problemy z kuleniem, dobrze radzę!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam, dwa małe MT przeprowadziły się do Warszawy pod koniec marca br. :) to faktycznie rzadka rasa ja nigdy na śląsku nie spotkałam drugiego Manchestera na ulicy...a szkoda bo są takie fajne- moja sunia jest towarzyska i bardzo lubi biegać, długie spacery po górach to dla niej nic...gorzej ze mną nogi mnie potem bolą jak nie wiem...hihi. DO wa-wy narazie nie jadę ale może by tak zrobić mały zjazd MT w Wiśle latem? wspólny spacer po górach lub nad rzeką? pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mam pieska 9-letniego Robina z Aluzji.
Kilka dni temu w Centrum, spotkałam pana z manchesterem i dobermanem (piękna para), fajnie było wymienić się doświadczeniami, mieliśmy bardzo dużo wspólnych przeżyć: z uszami, z temperamentem, z dominacją, z sierścią. Psy zupełnie inne, a w pewnym stopniu takie same, te same odruchy (sposób przywitania :mój także skacze i daje mokrego całusa).
Miałam kiedyś okazję widzieć większą ilość manchesterów na wystawie terierów na Stegnach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Ja sama się wypowiedziałam a potem znikęłam ;-))

Słuchajcie - ja jestem jak najbardziej za wszelkimi zlotami! Uważam, że to świetny pomysł. Wierm, że padł rok temu, ale teraz znowu się zbliża lato...

można by się odezwać do polskich hodowców (jest ich w końcu nie aż tak dużo) i pomyśleć o organizacji manchesterowego weekendu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirodv']Jestem posiadaczem M.T. i mieszkam w Warszawie. Moja suczka przyjechała z Aluzji dwa tygodznie temu i jest przeurocza, cwana i inteligentna. Dużo pracy przede mną , ale jestem na to przygotowany. Pozdrawiam.[/QUOTE]

mirodv: czy myśmy się przypadkiem nie spotkali na szkoleniach w baritusie?;> tzn my z Czakiem na PT a Wy na przedszkolu?;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jus']mirodv: czy myśmy się przypadkiem nie spotkali na szkoleniach w baritusie?;> tzn my z Czakiem na PT a Wy na przedszkolu?;>[/QUOTE]

Tak. Czaka pamiętam. Właścicielkę też. Aktualnie moja Izi zaczęła szkolenie PT1 w tym samym miejscu co przedszkole i idzie jej dość dobrze.
Pozdrawiam. Mirek i Izi

Link to comment
Share on other sites

A! Jaki ten świat mały!:-)
My niestety z przyczyn niezależnych na razie zarzuciliśmy szkolenia grupowe, ale mam nadzieję od września pójść na agility.

Jestem za spotkaniem w centrum PL - Warszawa, Łódź? Najlepiej w jakiś wakacyjny weekend. Tylko żeby nas było więcej niż 3 osoby:-)) Albo: przy okazji jakiejś wystawy/zawodów. My jesteśmy niewystawowi, więc nie śledzimy takich nowinek (do Szwajcarii też się w związku z tym nie wybieramy).

Link to comment
Share on other sites

jestem za weekendem w Łodzi :p
Co do sportów- może spróbujecie w Dogtrekkingu???
Dość "łatwy" sport dla tych co lubią aktywny tryb życia a Mki są naprawdę dobre w tym... na ostatnich zawodach dwa stały na podium a konkurencja to i haszczaki i owczarki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No to super - mamy ustalone, że Łódź:)

Proponuję jakiś weekend wrześniowy (realnie, żeby reszta forumowiczów zdążyła się dołączyć + nie jest tak gorąco).

Co do doktrekkingu - muszę się nad tym zastanowić, zwłaszcza, że i tak jestem zwolenniczką dość długich spacerów:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, jestem z Warszawy, z okolic Bemowa. Kilka dni temu kupilam szczeniaka MT. Wabi sie Mundi i jak na razie jest az za idealny. :) Na spacerach i w domu nie odstepuje mnie ani na krok. Boje sie jak wytrzyma 8 godzin sam w domu jak wroce do pracy ale zaprzyjaznil sie z moim kotem wiec jakies towarzystwo bedzie mial. Z checia zaprzyjaznimy sie z innymi MT z Warszawy... 06 sierpnia idziemy do przedszkola aby sie zaczac szkolic.. Potem bedzie szkolony do biegania na dlugie dystanse bo ja jestem maratonczykiem wiec bedzie treningi biegowe robil z pania :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy w klubie. Przedszkole to dobry pomysł. Moja Izi też chodziła do Baritusa i sporo się nauczyła. Ważne żeby po zajęciach dokładnie przećwiczyć wszystko. Ja jestem z Bielan. Co do biegania to Mundi dobrze trafił. Menchestery są nałogowymi biegaczami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...