Jump to content
Dogomania
Bura

Oddam/wymienię

Recommended Posts

Ludziki, mam pomysł, może taki wątek miałby rację bytu... Często kupujemy coś, jakiś psi kosmetyk, który okazuje się nietrafiony i co tu potem z takim zrobić... a tak, może komuś by się przydał??

Ja mam na zbyciu z amerykańskiej firmy [B]Miracle Coat[/B] szampon bez spłukiwania, kupiłam dla mojej Ajki, niestety już za TM, a do Igora nie użyję go... Będę mieć też kilka rzeczy z Vulpesa, też Ajkowych, więc już mi nie potrzebnych...

[quote name='Bura']Ludziki, mam pomysł, może taki wątek miałby rację bytu... Często kupujemy coś, jakiś psi kosmetyk, który okazuje się nietrafiony i co tu potem z takim zrobić... a tak, może komuś by się przydał??

Ja mam na zbyciu z amerykańskiej firmy [B]Miracle Coat[/B] szampon bez spłukiwania, kupiłam dla mojej Ajki, niestety już za TM, a do Igora nie użyję go... Będę mieć też kilka rzeczy z Vulpesa, też Ajkowych, więc już mi nie potrzebnych...[/quote]

Przyznam się, że jak czytałam tytuł tego wątku myślałam, że chodzi o pieski i już nastawiłam się bojowo, a tu miłe rozczarowanie. Myślę, że to świetny pomysł z tym tematem, czasem mamy rzeczy nam nieprzydatne, a ktoś akurat ich poszukuje. Sama 2 lata temu kupiłam serie drogich kosmetyków z All Systems i innych pare drobiazgów, a za trzy dni mój ukochany młodziutki ponadroczny PON już nie żył ( miał wadę serduszka ) Następny pojawił się po 10 mc, ale udało mi się dość wcześnie sprzedać wszystkie kosmetyki.

[B][COLOR="Green"]Przypominam, że:

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz [U][COLOR="Black"]ofertę kupna–sprzedaży[/COLOR][/U] – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/COLOR][/B]

[quote name='BBeta'][B][COLOR=green]Przypominam, że:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]a) Zabrania się pisania postów o treści:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- obraźliwej[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- niecenzuralnej[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- niezgodnej z prawem[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz [U][COLOR=black]ofertę kupna–sprzedaży[/COLOR][/U] – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/COLOR][/B][/quote]

Ale jeśli nikt nie będzie chciał sprzedać a np. oddać albo wymienić, to mogą być, zgodnie z regulaminem!! A tam w bazarku, wiele osoób w ogóle nie zagląda, a tu, jeśli byłyby to rzeczy związane z pielęgnacją psa, może więcej osób to zobaczyć. Ja myślę, żeby tu były rzeczy do dodania związane z pielęgnacją, ja np. mam sporo szczotek, które po AJce zostały i będę musiała się ich pozbyć w taki czy inny sposób, a do schronu nie oddam.

[quote name='Bura']Ale jeśli nikt nie będzie chciał sprzedać a np. oddać albo wymienić, to mogą być, zgadnie z regulaminem!![/QUOTE]
Właśnie, jeśli nikt nie będzie chciał... Dlatego na wszelki wypadek uprzedzam, że składanie na forum ofert kupna-sprzedaży jest zabronione

[quote name='kaszmir']Bardzo fajny temat--> jestem za :lol:
Też mam parę rzeczy np:ubranka,które juz za małe na moją suczke,zabawki,czy kosmetyki.[/quote]

To może wpiszmy tu, co kto ma do oddania ale TYLKO z kosmetyków / środków i akcesoriów pielęgnacyjnych.

Ja mam szampon o którym pisałam Miracle Coat bez spłukiwania, Dr Lucy easy brush spray, ledwo 2 x użyty, szampon i odżywkę Hippiki (teoretycznie dla koni, praktycznie genialna do rozplątywania i waciaków), do tego grzebienie/szczotki:

[URL=http://img520.imageshack.us/my.php?image=img4366c.jpg][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1880/img4366c.jpg[/IMG][/URL]

W schowku ma też jeszcze szczotkę pudlówkę półokrągłą do napuszania, taką z prostymi igłami, i igłową z kulkami na końcu, jeśli ktoś by chciał. Ja poszukuję szczotki z Christensena takiej właśnie tzw. pin brush, o krótkich igłach, oraz Ice on Ice, mogłaby być odlewka czy coś... Może ktoś ma galon koncentratu i by się podzielił?? Do końca roku spłacam kredyt i niestety :evil_lol: krucho z kasą.

A ja mam coś, nie z kosmetyków (nie wiem gdzie to wstawić). Oddam Gammolen na sierść (jakieś 30 kaspułek), kupiłam dla bulwy, ale i tak trzeba było znów przejść na EFAZAN, więc bez sensu. Jakby ktoś potrzebował nie ma sprawy;)

[quote name='BullWest']A ja mam coś, nie z kosmetyków (nie wiem gdzie to wstawić). Oddam Gammolen na sierść (jakieś 30 kaspułek), kupiłam dla bulwy, ale i tak trzeba było znów przejść na EFAZAN, więc bez sensu. Jakby ktoś potrzebował nie ma sprawy;)[/quote]

Ja bardzo chętnie dla pudelina przyjmę.

Mam do oddania odzywkę Ari Vital biotyna plus cynk w płynie do dodawania do jedzenia, szampon bez spłukiwania Miracle coat i teże samej firmy odżywkę w sprayu Leave in conditioner.

[quote name='Bura']Mam do oddania odzywkę Ari Vital biotyna plus cynk w płynie do dodawania do jedzenia, szampon bez spłukiwania Miracle coat i teże samej firmy odżywkę w sprayu Leave in conditioner.[/QUOTE]
Ja bym reflektowała na szampon i odżywkę z biotyną, jesli można ;)

[quote name='Iza.']Jakby ktoś miał szczotkę igłową, to ja chętnie bym reflektowała.
Pewnie znalazłabym cos na wymianę. ;)

Bura, czy ta odżywka w sprayu bardzo obciąża włos ?[/QUOTE]

Nie niestety jej na włosie prawie nie iwdać (a u nas chodzi właśnie o obciążenie włosa i działanie antystatyczne. Dlatego się jej pozbywam. Jakiej pudlówki szukasz?? Miękkiej, twardej??

[quote name='Bura']Nie niestety jej na włosie prawie nie iwdać (a u nas chodzi właśnie o obciążenie włosa i działanie antystatyczne. Dlatego się jej pozbywam. Jakiej pudlówki szukasz?? Miękkiej, twardej??[/QUOTE]

Z tego co pisze w necie wydaje się być nawet niezła, więc jeśli to aktualne to mogłabym być chętna, najwyżej jak się nie sprawdzi to przekaże komuś innemu hihi
Jeśli chodzi o obciążanie włosa to u mnie sprawdza się odżywka ludzka - SYOSS, różowa w spreyu właśnie, antystatycznie działa super.
Szczotki szukam miekkiej.