Jump to content
Dogomania

Mińsk 17.07.2005 - CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

Informacje: [url]http://www.bcu-upo.org/rus/Registration-CACIB_July.htm[/url]

Zgłoszenie: [url]http://www.bcu-upo.org/rus/EntryForm.doc[/url]

Championat Białorusi: 6 CAC od 4 sędziów albo 4 CAC (w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej) od 3 sędziów, jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC.

Wystawy 2005 : [url]http://www.bcu-upo.org/rus/grafik_05.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

Aby dostac championat Bialorusi tzreba miec obok championatu naszego rowniez 2 lub CAC lub wczesniej zatwierdzony championat Rosji.
Ja mam juz doswiadczenie z nimi w mlodziezy. Tez tak sobie poczytalem ich wymagania i pojechalem na CACIBA do Minska w lipcu.
Po pierwsze na granicy trzeba placic ze 3 razy, nie wiadomo za co, a 10 dolarow za badanie weterynaryne. Na wystawie w lipcu na asfalcie !!!!!! na szczescie bylo chlodno bylo ok. Potem dowiedzialem sie ze juniory nie moga dostac zwyciestwa rasy (moja sunia byla jednyna i dostala ocene doskonala). Potem trzeba bylo isc za tlumem i dostac w osobnym budynku kwitek ze dostalo sie wniosek na JCh. Jak ja wyslalem poczta do Minska dokumenty, to po wakacjach to mi grzecznie odpisali ze musze miec JCH Rosji, albo musze zdobyc jeszcze jeden dodatkowy wniosek na mlodziezowego championa na wystawie krajowej.
Wiec radze najpierw zdobyc championat Rosji i dopiero wtedy jechac do Minska.

Link to comment
Share on other sites

Jesli zgłosisz pieska w najbliższym czasie to zapłacisz 30 Euro ( czyli 30 x 4 =120 zł)Dzwoniłam do nich niedawno i miła pani poinformowała mnie ,że przyjmują jedynie opłacone zgłoszenia.Trudno ,trzeba zapłacić.Dla informacji dodam jeszcze ,że wpłacać należy na konto w Deutche Bank(bo do wyboru są jeszcze dwa inne 8) )

Link to comment
Share on other sites

niestety ,zgłoszenia+dowód wpłaty.W tym tygodniu pani mi wyliczyła 30 euro,ale do kiedy to cholera ich wie :roll: Wszystko można faxem wysłac.I pytałam o zasady ich Championatu,jeszcze raz.Można póżniej przesłać im ich CAC razem z certyfikatem Ch.Ru i 10 Euro.Także Wyslanniku -teraz tylko Kaliningrad i do boju :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='LoveStorm']120 zł... hm... wystawa pewnie na "polu"... fajnie byłoby jechać. Ma ktoś wolne miejsce dla mnie i mojego psiaka? Jestesmy z okolic Katowic :)[/quote]

- hmm no byłabym zainteresowana wyjazdem nie na żarty z Katowic zawsze możesz do Krakowa dojechac i dalej RAZEM byłoby miejsce w samochodzie :)
Tylko kwestia terminów (przepraszam,ale nie moge sie zupełnie doczytac na podanej stronce :oops: ) - POMOCYYYYYY ........ :angel: :drinking:

Aha i mniej/wiecej ile to kilometrów od Polski :oops: - bo mapki internetowe :roll: - jak klikam w wyszukiwarkach to mi najchetniej tylko ceny do sprzedazy podaja :evil: -a nie obrazuja co ,gdzie ,kiedy ... :wink:
Ja chyba to jakas "lewa" jestem internautka 0X :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No wiesz - ja pomyslałam o tej wystawie - gdyz po pierwsze brakuje mi jednego CACIB - wybieram sie na Kaliningrad - ale jak w morde jest to ZARAZ po europejskiej 0X i stad nie wiem czy wyrobie finansowo :(
A po drugie moznaby uzyskac tytuł Championa od razu - tego kraju !!!!
- ale to sprawa do szerokiej dyskusji - KILOMETRY i samochód toz to ZABÓJSTWO nawet dla dwóch kierowców - gdyz na noclegi mnie niestety juz nie stac - takze przewaznie jedziemy docelowo i z powrotem - badz nocujemy i odpoczywamy w samochodzie 8) Najdalej bylismy jak narazie prawie 700 km.w jedna stronę :P

Paszporty mamy ja jak i moje psy ,a takze sa zaczipowane - juz sie dowiadywałam co potrzeba na przekroczenie tej granicy - na pewno trzeba miec dodatkowe pieniadzory na tzw.ŁAPÓWKI !!
Samochód mam na GAZ i na trasie pali mi do 7 litrów gazu - gorzej - bo nie wiadomo czy w kraju do którego sie nieraz wybieram - sa dystrybutory gazowe :roll: w Austrii cięzko - ba nawet w ogóle :( :evil:

W Krakowie microczip wraz z paszportem kosztuje nie mniej ,nie wiecej jak 101 złotych - na Centralnej 43 !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jechałam do Kijowa z ludźmi,mogliśmy długo sobie rozmawiać.Byli wcześniej na Białorusi,dostali CAC,nie mieli dyplomu ch. Rosji,bo im tak długo wydają.Pecha mają,bo inni dostali,a oni nie.I ch.Białorusi mogą załatwiać,ale po dostaniu dyplomu ch.Rosji.Na dyplomie będzie data,więc CAC z Białorusi im nie przepadł,będą mieli tem championat.Obowiązkowo 2 championaty,w tym 1 z Rosji.Przynajmniej teraz tak jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...