Jump to content
Dogomania

Pogotowie weterynaryjne we Wrocławiu


szachus

Recommended Posts

Czy ktoś mógłby mi polecić miejsce we Wrocławiu gdzie najlepiej udać się w razie nagłego wypadku? Chodzi mi o miejsce gdzie mnie przyjmą o każdej godzinie w dni powszednie i święta i będą w stanie pomóc mojemu zwierzakowi. Np dziś ok godziny 19 moi znajomi zajechali na grunwaldzki z potrąconym przez samochód psem no i tam dali tylko przeciw bólowy zastrzyk i kazali przyjechać jutro!!! bo oni już nic więcej dzisiaj nie mogą zrobić bo RTG rejestracja do 15!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z tego co wyczytałam na stronie przychodni z Energetycznej to tam jest całodobowa opieka nad zwierzakami ale chyba w razie co to pomagają, bo moich znajomych właśnie tam wysłałam po wizycie na grunwaldzkim i chyba było coś około godziny 20-tej i tam bez problemu zrobili psu prześwietlenie, na szczęście okazało się że wszystko całe i malec tylko poturbowany.
Dzieki za odpowiedz, ja własnie słyszałam że jest jakaś klinika na Ślężnej ale nie mogłam znależć namiarów, dzięki Kuba! to najwidoczniej chodziło o Intervet, a czy ktoś wie jaka tam jest obsługa? Kto tam przyjmuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...