Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

No i tak wlasnie bywa:roll: .Bo kobiety to takie dziwne sa czasami-on Ci moj jedyny,to rzucam wszystko:roll: .moja kolezanka dom na chlopa przepisala i teraz sie tula:roll: .W zyciu bym swoich psow nie zapisala swojemu TZ ani hodowli z nim nie prowadzila-moja hodowla jest zarejestrowana tylko na mnie,jakby mu do glowy przyszlo zeby cos hodowac ze mna-prosze bardzo-ale masz swoj przydomek i swoje psy:lol: .Ja swoje kupilam z wlasnych oszczednosci-on za zadnego nie dal zlamanego centa,poza pierwszym:lol: -ten byl pol na pol:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli długo nie dostajecie potwierdzenia przyjęcia przydomka-wyślijcie maila z zapytaniem do FCI.Ja tak zrobiłam-w Wawie mówili,że nic nie ma jeszcze,natomiast na drugi dzień po wysłaniu maila do Belgii dostałam odpowiedź,że przyjęto,że gratulują i życzą sukcesów hodowlanych,a niecały tydzień później przyszło pisemne potwierdzenie z Polski i z Belgii,a w kolejnym tygodniu na pięknym papierze życzenia sukcesów hodowlanych:).Wydaje mi się,że czasem w Polsce przetrzymują.

Link to comment
Share on other sites

Szukajcie na stronie FCI wszystkich możliwych propozycji jakie podaliśćie. Jeżeli FCI przyjęło juz Wasz przydomek to bedzie w spisie .
ja skladałm w styczniu ,pisma nie dostałem zadnego a na ich stronie jest mój przydomek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cóz za czarne wizje :D

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Ale jesli ktos by jeszcze mi wytłumaczył (pomijając wszystkie rozstanie, kłótnie itd)... jak to bedzie jesli przydomek bedzie zarejstrowany na TZ... czy suka zapisana na mnie (tylko) bedzie miala szczeniaki z jego przydomkiem? czy poprostu musimy zapisac przydomek na moje nazwisko X i jego Y? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Szukajcie na stronie FCI wszystkich możliwych propozycji jakie podaliśćie. Jeżeli FCI przyjęło juz Wasz przydomek to bedzie w spisie .
ja skladałm w styczniu ,pisma nie dostałem zadnego a na ich stronie jest mój przydomek :evil_lol:[/quote]

Sprawdziłam i mojego jak nie było tak ni ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Cóz za czarne wizje :D

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Ale jesli ktos by jeszcze mi wytłumaczył (pomijając wszystkie rozstanie, kłótnie itd)... jak to bedzie jesli przydomek bedzie zarejstrowany na TZ... czy suka zapisana na mnie (tylko) bedzie miala szczeniaki z jego przydomkiem? czy poprostu musimy zapisac przydomek na moje nazwisko X i jego Y? ;)[/quote]


Marto
z tego co widziałem to jestes jescze bardzo młoda osobą i ja bym Ci radził pozopstawic wszsystko tak jak jest czyli hodowla na Ciebie , suka na Ciebie. Po ślubie mozecie wniesc o nowy przydomek i wówczas bedziecie miec wspólnie ale teraz to raczej "młodości dodaj mi skrzydeł ".:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']do Belgii trzeba napisać maila po angielsku, prawda?
może mi ktoś pomóc?
Bo chciałabym się dowiedzieć, co z moim przydomkiem... bo już 3 miesiące czekam :roll:[/quote]

Ja chyba tez to zrobie :razz:

Link to comment
Share on other sites

ja składałam wniosek 2 lata temu i po 2 miesiącach miałam zatwierdzony ale musiałam sama dzwonić i pytać się czy jest odpowiedź, być może tak długie oczekiwanie spowodowane jest tym iż teraz wszystkie przydomki muszą być zarejestrowane w FCI a więc składają wnioski ci co dopiero zakładają hodowlę jak i ci co mają ją od lat i do tej pory nie mieli zarwierdzonego przydomka przez FCI......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Tzn nom chcialam uprzejmie ich zapytac czy wyslali juz moj przydomek do polski czy w ogole go zatwierdzili ,bo juz mijają 3 miesiace od kiedy zlozylam wniosek ... no nie wiem jak to ubrac w slowa :)[/quote]

Ja,jak napisałam to się okazało,że w Polsce troszkę przetrzymali :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A jak myślicie mam co upominac się pojakichś 2 i pół miesiąca? :roll:[/QUOTE]
A po co? Przeciez kiedy skladalas wniosek, zostalas z pewnoscia poinformowana, iz czas oczekiwania na przyjecie wniosku zostaje wydluzony, nawet do 3 miesiecy. Wiec jak narazie czas Twojego oczekiwania nie jest jakis nienaturalny.
Musimy zrozumiec troche i ZG, i FCI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl']A po co? Przeciez kiedy skladalas wniosek, zostalas z pewnoscia poinformowana, iz czas oczekiwania na przyjecie wniosku zostaje wydluzony, nawet do 3 miesiecy. Wiec jak narazie czas Twojego oczekiwania nie jest jakis nienaturalny.
Musimy zrozumiec troche i ZG, i FCI.[/quote]

Dlatego się spytałam :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Nie mam pojęcia, może po prostu on na razie jest zatwierdzony w ZG, a do FCI jeszcze nie dotarł, nie wiem, byłam dziś w innej sprawie w oddziale, nie miałam głowy do myślenia, jutro na spokojnie tam zadzwonię.[/quote]

Nie... Jak dowiadywałam się przed złożeniem papierów do Związku to w tej chwili jest tak że papiery idą bezpośrednio do Brukseli do FCI a dopiero później są odsyłane do ZG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Nie... Jak dowiadywałam się przed złożeniem papierów do Związku to w tej chwili jest tak że papiery idą bezpośrednio do Brukseli do FCI a dopiero później są odsyłane do ZG[/quote]

tak?
no to nie wiem.
aż z ciekawości sprawdze czy jestem na liscie w fci, a jutro to wyjaśnie na spokojnie, dzis mialam zbyt wazniejsze sprawy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...