Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

Ja w niedziele zauważyłam,że moja jedna propozycja jest już na liście w FCI, wczoraj dzwoniłam do ZK i jeszcze nic nie wiedzą. Mam nadzieje,że to mój przydomek.
Propozycja druga z listy, bo pierwsza już wcześniej okazała się zajęta. Wiecie ile teraz może trwać przesłanie z fci do zk danych?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Złożyłam o przydomek hodowlany w Bydgoszcy miesiąc temu , wczoraj poraz trzeci dzwoniłam do ZARZĄDU GŁÓWNEGO z zapytaniem jaki przydomek został zaakceptowany i pójdzie do Belgi ,po czym po raz trzeci otrzymałam odpowiedź "że jeszcze nie został rozpatrzony w Warszawie" , pani stwierdziła że "jeszcze nie miała czasu go rozpatrzeć"... więc ja się pytam co ta pani od przydomków robi??? po raz trzeci zostałam odesłana " proszę zadzwonić za tydzień"

Link to comment
Share on other sites

propozycje są w Warszawie już od 3 tygodni , a ta nieszczęsna kobieta ma to w du... i nie ma chęci się za niego zabrać , a czekać nie mogę dłużej niż do sierpnia bo wtedy właśnie chce kryć SOFI , jak wyrabiałam małej rodowód to pani ze związku stwierdziła że nie ma co się spieszyć z przydomkiem bo to w ciągu trzech miesięcy się wyrabia i tak naiwna uwierzyłam i teraz mam nerwówkę ... i tak zaniosłam wcześniej niż planowałam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja jeszcze koperty nie mam, ale już na stronce FCI jesteśmy :-). Wniosek składałam u mnie w oddziale 12 kwietnia. Z Warszawy wysłali 25 maja... a dziś jesteśmy na stronce FCI. Zaryzykowałam i wysłałam jedną propozycję i tą mam :-D: CZAR Olbrzyma FCI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='simbik']Ja jeszcze koperty nie mam, ale już na stronce FCI jesteśmy :-). Wniosek składałam u mnie w oddziale 12 kwietnia. Z Warszawy wysłali 25 maja... a dziś jesteśmy na stronce FCI. Zaryzykowałam i wysłałam jedną propozycję i tą mam :-D: CZAR Olbrzyma FCI[/QUOTE]

Ja musiałam sama osobiście odebrać. Tak zostałam poinformowana przez panią w Poznańskim oddziale...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

A ja mam takie pytanie.
Ile czasu Wam upłynęło od momentu wpisania przydomka na stronie FCI do momentu otrzymania potwierdzenia?
Na liście podałam tylko jedną nazwę, w ubiegłym tygodniu pojawiła się na stronie FCI, po miesiącu od złożenia wniosku. I teraz się niecierpliwię - czy to nasz czy nie? I gdzie mogę najszybciej się dowiedzieć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']A ja mam takie pytanie.
Ile czasu Wam upłynęło od momentu wpisania przydomka na stronie FCI do momentu otrzymania potwierdzenia?
Na liście podałam tylko jedną nazwę, w ubiegłym tygodniu pojawiła się na stronie FCI, po miesiącu od złożenia wniosku. I teraz się niecierpliwię - czy to nasz czy nie? I gdzie mogę najszybciej się dowiedzieć :eviltong:[/QUOTE]


Miałam podobną sytuację co Ty

Napisałam maila i w moim przypadku okazało się że to mój przydomek.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :) Ja również od niedawna mam przydomek hodowlany. Wniosek złożyłam 25 lipca w o.legionowskim a decyzję do odbioru miałam 17 października. Na stronie FCI przydomek pojawił się już ok. 3 tyg. wcześniej. Co ciekawe wybrano moją ostatnią, piątą propozycję mimo, że inne nie były zajęte (przynajmniej tak wynikało z bazy FCI).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

moja przygoda z przydomkiem to istna wojna nerwów. Złożyłam 8 stycznia trzy propozycje i czekałam, czekałam, czekałam.. 20 marca dodzwoniłam się do ZG by się dowiedzieć, ze mam decyzję odmowną. Dodam tylko, ze dzień poxniej 21 marca urodziły mi się szczenięta. 24 marca złożyłam w oddziale kolejne propozycje (tym razem 5) i znów czekałam, czekałam, czekałam.. a szczenięta rosły. Dodzwonienie się do ZG graniczy z cudem... gdzieś na początku maja zobaczyłam swoją pierwszą z listy propozycję na stronie FCI. Dopiero 28 maja odebrałam w oddziale potwierdzenie nadania przydomka.. i jest.. w końcu jest.. [B]Borowe Psy..[/B], nic, że szczenięta musiały poczekać na wydanie metryczek. Mam to za sobą, na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...